ПОСЛУГИ MANAGED PRINT SERVICES

Наш підхід до MPS

Усі організації відрізняються одна від одної. Ось чому ми, у межах надання послуг Managed Print Services від Canon, витрачаємо час на ознайомлення з вашим бізнесом та вимогами до ІТ-інфраструктури, щоб створити рішення, спеціально адаптоване до ваших потреб.
ЗРОБИТИ ЗАПИТ
alt text

Огляд підходу MPS

У Canon Managed Print Services (MPS) ми реалізуємо наш галузевий досвід, щоб ви могли отримувати вигоду від підвищеної безпеки, швидших процесів друку, більш ефективних робочих процесів, стабільності та менших витрат у найкоротші терміни, поєднуючи методології ITIL® та PRINCE2® на кожному етапі.
alt text
Canon Camera

Визначення

Ми починаємо з ретельного вивчення вашої поточної ситуації та складаємо повну картину щодо безпеки, екологічності та будь-якої неефективності організації документообігу й інформаційного потоку на вашому підприємстві.

Після цього ми можемо перейти до визначення областей, де виникають зайві відходи та докладаються невиправдано надмірні зусилля в процесах друку та оцифровування, які можна покращити.

Дизайн

Виходячи з висновків, зроблених на етапі вивчення умов, ми розробляємо рішення, яке допоможе вам підвищити ефективність та реалізувати стратегію цифрової трансформації, що дасть вам змогу зосередитися на основному бізнесі.

Під час цього процесу ми розробляємо політику оптимізації для вашої організації, підтримувану архітектурою, яка підкріплена найсучаснішими хмарними, безпечними й екологічними рішеннями та послугами.

A group of professionals in a meeting
Work professionals discussing Fujitsu Managed Print Service Case Study

Перехід і реалізація

Після того як ми розробляємо індивідуальне рішення, ми використовуємо наш багаторічний досвід управління проєктами, щоб контролювати його реалізацію та впровадження у вашій організації.

Спираючись на наш досвід в управлінні змінами, ми співпрацюємо з вашими відділами комунікацій, щоб забезпечити бездоганний досвід переходу та просте й відтворюване в часі адаптування користувачів.

Підтримка та керування

У серці нашої пропозиції MPS — послуга з керування парком пристроїв, за допомогою якої ми вимірюємо результати друку й сканування відповідно до узгоджених ключових показників, надаючи технічне обслуговування та підтримку для забезпечення високої доступності й дотримання узгоджених SLA. Поряд із цим, ми пропонуємо ефективну та функціональну підтримку клієнтів, ІТ-підтримку та інші цифрові послуги, які сприяють безперебійній роботі.

Після запуску рішення ми продовжимо керувати ним протягом тривалого часу, щоб переконатися, що все працює належним чином і що воно задовольнятиме ваші потреби як зараз, так і в майбутньому.

people shaking hands
Canon Camera

Аналіз

У межах надання Canon Managed Print Services проводяться регулярні аналізи з метою переконатися, що ви користуєтеся всіма перевагами рішення та що з плином часу воно продовжує оптимально функціонувати, задовольняючи мінливі потреби вашої організації — не лише з точки зору продуктивності, але й із точки зору досягнення таких важливих паралельних цілей, як гарантування безпеки та екологічності.

Ми визначаємо чіткий план управління контрактами, щоб ви могли легко відстежувати, коли, як і з ким ми будемо перевіряти стан вашого контракту MPS. А найголовніше те, що в межах цього процесу аналізу ми виділимо нові можливі сфери розвитку для вашого бізнесу, наприклад можливості, які вникають завдяки переходу до цифрової трансформації, гібридного формату роботи й хмарних і мобільних технологій та які допоможуть вам процвітати в довгостроковій перспективі.

ІСТОРІЯ УСПІХУ

«З рішенням MPS від Canon ми заощаджуємо приблизно 35 % від наших загальних витрат на друк»

Джон Бернбі (Jon Burnby)
Директор відділу інформаційних технологій, Європа, Fujitsu
Canon Camera

СЕРВІСИ

Послуги Managed Print Services

Створіть оптимізовану, безпечну та екологічно сталу інфраструктуру пристроїв за допомогою послуг і рішень Canon Managed Print Services, що надаються зручним для вас способом: через хмарні технології як у фізичних робочих просторах, так і в гібридних середовищах.

СЕРВІСИ

Послуги із цифрової трансформації

Впровадження цифрової трансформації за рахунок об’єднання в одному пакеті наших послуг керованого друку корпоративного рівня та рішень для спільної роботи в робочому просторі.

an image representing digital transformation
Workspace Collaboration Solutions

РІШЕННЯ

Рішення для спільної роботи в робочому просторі

Трансформація бізнесу за допомогою вдосконалених рішень для збору даних, автоматизації документообігу та хмарних підключень, які працюють разом, щоб забезпечити безпечний потік інформації в межах компанії.

Подібні продукти/рішення

Дізнайтеся про інші рішення Canon, що доповнюють наші послуги керованого друку Managed Print Services

Крок у майбутнє

Дізнайтеся більше про те, як рішення і послуги Canon можуть допомогти вам адаптуватися до нової гібридної реальності робочих процесів.

 • Cloud Enablement in workspace Transformation

  Підготовка до несподіваного

  Концепція «традиційного» робочого процесу повністю змінилася і продовжує змінюватися. Ось куди треба інвестувати, щоб зберігати гнучкість.

 • Хмара – це нова норма

  Впровадження нового робочого середовища

  Дізнайтеся, як хмарні технології перетворяться на основу забезпечення спільної роботи команд у мінливому гібридному робочому просторі майбутнього

 • Зображення паперової хмари з документів, що падають з хмари.

  Адаптація до умов робочого середовища майбутнього за допомогою хмарних технологій

  Орієнтуйтеся в робочому просторі майбутнього, використовуючи хмарні технології для підтримки умов ефективної та безпечної спільної роботи.

 • Зображення молодої людини, яка дивиться на свій ноутбук

  Чого слід очікувати від робочого середовища майбутнього?

  Дізнайтеся про тенденції, що впливають на формування робочого простору майбутнього, і отримайте поради про те, як підготуватися до цього.

 • ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

  Бажаєте дізнатись більше про цей продукт?