Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

Спеціальні пропозиції Elwe: нові обрії друку рекламних матеріалів

Завдання

Нідерландський постачальник послуг друку Elwe спеціалізується на виробництві високоякісних рекламних матеріалів для роздрібних торгових точок. Компанія пишається тим, що пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування (від початкового процесу проектування та перевірки до виробництва, зберігання та доставки), а також низку додаткових послуг пакування.

Завдяки репутації постачальника якісних і ефективних послуг із чудовим обслуговуванням клієнтів компанія понад 20 років завойовувала довіру великих клієнтів на внутрішньому ринку, серед яких роздрібні мережі Albert Heijn і Jumbo. Зазвичай такі клієнти замовляли сотні, а то й тисячі примірників рекламних матеріалів за раз, утім, технологія аналогового друку Elwe могла цілком упоратися з такими обсягами.

"Ми могли без проблем виробити як десять примірників, так і тисячу. Але для наших клієнтів невеликі тиражі часто були невигідними."

Тому компанія вирішила перейти на швидшу та ефективнішу цифрову систему друку, щоб не лише підтримати постійне зростання бізнесу, а й краще задовольняти потреби своїх клієнтів.

Рішення Canon

Для Canon рішення було очевидним: швидкий, простий у використанні та неймовірно універсальний планшетний принтер Océ Arizona 660 XT. Не менш важливим було й те, що його технологія струминного друку Océ VariaDot забезпечує виняткову якість, необхідну для рекламної продукції Elwe, призначеної для роздрібних точок.

Переваги

Як пояснює Кірстен Ван Бруммен (Kirsten Van Brummen), використання Arizona 660 XT суттєво вплинуло на гнучкість і продуктивність:

"Тепер нам не треба шукати компроміс між якістю та терміном доставки. Ми можемо пропонувати рекламні матеріали меншими тиражами за конкурентними цінами."

Evolve, Elwe Special Promotions attract new customers, using Canon’s business printing solutions

Клієнтів також вразила здатність компанії пропонувати більшу персоналізацію дизайнерських рішень для реклами в роздрібних точках продажу, адже у випадку аналогової технології це було надто дорогим задоволенням.

Мабуть, найбільша зміна полягає в тому, що завдяки здешевленню друку невеликих тиражів і штучних екземплярів компанія Elwe змогла залучити низку нових клієнтів, серед яких не лише великі мережі роздрібної торгівлі, а і представники малого бізнесу й індивідуальних підприємців. Кірстен Ван Бруммен зазначає: «Оскільки ми можемо постачати рекламні матеріали в точки продажу тиражем від однієї копії, у нас тепер багато невеликих клієнтів: від клієнта, який виготовляє аудіотури для музеїв, до місцевого фармацевта».

Ця нова модель друку на вимогу в роздрібних точках допомогла компанії Elwe подолати обмеження аналогових систем і досягти своїх цілей розвитку бізнесу. Компанія продовжує зростати й зараз має партнера, який може допомогти подолати будь-які проблеми, з якими вона стикається. Як зазначає Кірстен Ван Бруммен:

"Ми часто отримуємо замовлення з високими вимогами, тому в нас найвищі вимоги до наших партнерів. Компанія Canon стала для нас партнером, який завжди допомагає нам і словом, і ділом."

Докладніше

Зверніться до нас

Дізнайтесь, як ми можемо допомогти вашому бізнесу розвиватися

Докладніше