Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

До нових вершин із потужними можливостями друку

Проблеми

Галузь професійного друку постійно розвивається, а нові розробки у сфері цифрового друку провокують новий сплеск попиту та загострюють суперництво й конкуренцію.

Наші засоби та досвід допоможуть вам перетворити ці проблеми на нові цікаві можливості. Запропонуйте клієнтам інноваційні продукти та послуги, як-от 3D-друк. Виходьте на нові ринки та виявляйте прибутковіші джерела доходів. Збільште прибуток завдяки підвищенню продуктивності та зниженню витрат.

Print services provider Elwe specialises in producing high quality point-of-sale (POS) displays for the retail market.

Історія успіху

Дізнайтесь, як ми допомогли компанії Elwe залучити нових клієнтів, зменшивши строки та вартість виробництва невеликих тиражів друку.

Докладніше

Зверніться до нас

щоб дізнатись, як можемо допомогти розвитку вашого бізнесу

Докладніше

Клієнтські програми

Як професійні фахівці з друку, ми пропонуємо широкий спектр програм для друку, які охоплюють п’ять ключових напрямків: ділові комунікації, видавнича справа, реклама, пакування та промисловий друк.

Ділові комунікації

У сучасному цифровому світі ви стали ближчими до своїх клієнтів, як ніколи. Наші персоналізовані та повністю автоматизовані програми друку змінних даних гарантують, що кожна історія, яку ви розповідаєте за допомогою потужних засобів друку, матиме максимальний вплив у кожному з численних комунікаційних каналів.

Ділова комунікація

Ділова комунікація з клієнтами
Підвищте ефективність ділового листування, інвестуючи в найновіші цифрові технології. Крім можливостей швидкого та економічно вигідного кольорового друку, наші засоби дають змогу створювати високоякісні транзакційні документи саме для цільової аудиторії, які мають вагоміше рекламне значення.

Комунікація за вимогою

Комунікація за вимогою
Підвищуйте якість друкованої продукції та незмінність результатів, зменшуючи витрати й кількість відходів. Наші засоби комунікації за вимогою допоможуть оптимізувати ваш робочий процес, підвищити продуктивність і зменшити час виконання робіт.

Друк адресних поштових листів

Друк адресних поштових листів
Підвищуйте продуктивність, зменшуйте витрати та забезпечте краще обслуговування клієнтів, обробляючи пошту швидше й ефективніше. Дізнайтесь, як наше інноваційне рішення з друку адресних поштових листів допоможе вам залучати клієнтів і розвивати свій бізнес.

Публікування

Хто сказав, що невеликі тиражі невигідні? Наші цифрові бізнес-моделі для видавничого ринку, зокрема малотиражного, децентралізованого та динамічного друку, керування життєвим циклом, друк на вимогу та самостійної публікації, роблять друк книг, журналів, газет і посібників вигіднішим зараз і в майбутньому.

Друк цифрових книг

Друк цифрових книг
Запропонуйте виробникам менший час доставки, ширший асортимент і ефективніший ланцюг поставок із меншою кількістю товарів, які не мають попиту, за допомогою послуг друку цифрових книг. Надаючи послуги, як-от керування життєвим циклом книг, ви допоможете виробникам підвищити доходи від книг, які вже є в продажу.

Вироби для фотодруку

Вироби для фотодруку
Збільшуйте доходи та розширюйте свій ринок за допомогою широкого спектру високоякісної та недорогої фотопродукції. Наша нова технологія друку цифрової продукції допоможе зменшити кількість відходів і вплив на довкілля.

Реклама

У створенні влучних плакатів для рекламних кампаній, привабливих вивісок або яскравих зображень для використання в приміщеннях вам допоможуть наші технології та досвід, що відкриють перед вами новий рівень друку реклами.

Друк плакатів і матеріалів для точок продажу

Друк плакатів і матеріалів для точок продажу
Відкрийте для себе швидший і універсальніший спосіб створення привабливих плакатів і вивісок. Завоюйте більше клієнтів, інвестуючи в цифровий робочий процес із мінімальним часом налаштування та максимумом можливостей для персоналізації.

Друк внутрішньої реклами

Друк внутрішньої реклами
Заощаджуйте кошти, зменшивши витрати на виготовлення високоякісної персоналізованої дисплейної реклами. Дізнайтеся, як засоби для друку внутрішньої реклами допоможуть вам випередити час і конкурентів.

Друк зовнішньої реклами

Друк зовнішньої реклами
Дізнайтеся, як наша технологія друку зовнішньої реклами заощадить ваші витрати та час і розширить можливості персоналізації, збільшивши таким чином рентабельність бізнесу.

Друк в інтер’єрі

Друк в інтер’єрі
Відкрийте для себе майбутнє елементів інтер’єра, створюючи високоякісну, високоприбуткову продукцію з максимальними можливостями персоналізації.

Пакування

Пакування — це найдинамічніший і найконкурентніший сектор друку, тому на такому ринку важливо виділятися на фоні конкурентів. Наша провідна цифрова технологія забезпечує гнучкість завдяки підтримці менших тиражів, оптимізованим робочим процесам, розробці прототипів і персоналізації змінних даних, що надасть вашому бізнесу необхідні переваги.

Промисловість

Те, що ви виробляєте, змінюється щодня. Отже вам потрібні досить універсальні засоби для виконання будь-якого завдання, здатні виконати найскладніші запити з налаштування та персоналізації. Завдяки нашим інноваційним планшетним УФ-принтерам, обробці та технології 3D-друку ви зможете не тільки задовольнити вимоги клієнтів, але й залучити більше замовників, запропонувавши нові цікаві варіанти застосування.

Вас також можуть зацікавити…

  • Canon
  • ...
  • Послуги для постачальників послуг друку — розвиток