Hero

Colorado 1640

64-дюймовий рулонний принтер UVgel, який поєднує в собі якість, продуктивність і рентабельність.

Зробити запит

Set print free

Друк без обмежень

Розширте свої горизонти й отримайте неперевершену якість, продуктивність і універсальність.

Революційний рулонний принтер з унікальною технологією UVgel

Оптимальне співвідношення продуктивності та якості, широкі можливості застосування та низькі експлуатаційні витрати — усе це в одному інноваційному рулонному 64-дюймовому принтері з провідною технологією UVgel і можливостями автоматизації наступного покоління від Canon. Ідеальне рішення для вивісок і стендів.

Усі технічні характеристики

Colorado 1640

Показати всі функції

Дивовижна продуктивність

Стабільно висока швидкість виведення й неперевершена автоматизація забезпечують короткий цикл виконання завдань на рівні системи з кількох рулонних або однієї великої планшетної друкарської машини.

Colorado 1640
Outstanding Quality

Надзвичайна якість

Друк без зусиль із високою роздільною здатністю та винятковою якістю завдяки найширшій кольоровій гамі та високій стабільності результату, що забезпечує провідна технологія чорнила UVgel.

Colorado 1640

Неперевершена універсальність

Виконуйте кілька завдань на одному неймовірно універсальному пристрої. Друкуйте чудові зображення на найрізноманітніших матеріалах, зокрема дешевих, тонких або чутливих до нагрівання.

Low cost of operation

Економна експлуатація

Найнижчі експлуатаційні витрати у своєму класі й швидка окупність завдяки зниженню витрат на чорнила на 40 %, а трудових витрат — приблизно на 30 %.

Швидкий струминний друк

Струминна технологія друку UVgel гарантує високу швидкість друку та стабільну якість зображення. Вона дає змогу друкувати рекламні щити, банери зовнішньої реклами й аналогічні матеріали зі швидкістю 159 м²/год, а високоякісні зображення великим планом для оформлення приміщень — зі швидкістю 40 м²/год.

Fast Efficient Ink Jetting

Відмінна якість

Технологія UVgel гарантує чудові результати майже на будь-яких матеріалах завдяки стабільно високій якості, точності нанесення точок і насиченості кольору, а також точному відтворенню тонів шкіри й глянсовому вигляду.

Excellent Quality

Технічні характеристики продукту

2 рулони з автоматичним подаванням і перемиканням*

UVgel (п’єзоелектрична струминна)

Макс. швидкість до 159 м²/год

Світлодіодна фотополімеризація

CMYK

600 x 1800 т/д

Автоматичне обслуговування

Ширина рулону до 64 дюймів

Усі технічні характеристики

Colorado 1640

* Залежно від матеріалу