Be story ready for the school year ahead
alt text goes here

ПІДГОТУЙ СВОГО

ШКОЛЯРА

ДО НОВИХ ІСТОРІЙ

Наближається початок нового начального року, і ми будемо раді допомогти вам порадами та якнайкраще приготуватися і продуктивно провести навчальний рік!

Готуватись до школи – весело!

Складіть список товарів, що необхідні Вашому школяру і надихатимуть його на навчання, а потім відвідайте магазини. Придбайте усе необхідне, зверніть особливу увагу на принтери. Вони будуть корисними для друку шкільного розкладу та допоможуть вам з домашньою роботою: розмальовки, тексти, картинки, реферати та ігри – ваш школяр буде готовий до будь-якого завдання!

Back to school promotion

Прикрашати - весело

Тепер, коли у вас є принтер Canon, прикрасьте свою кімнату улюбленими фотографіями та навчіть дитину друкувати для себе: друкувати фотографії або шкільні завдання – і домашня робота стане вмить цікавішою.

Decorate for fun

Промоакція «Підготуй свого школяра до нових історій»

Нова промоакція на наші пристрої. З кожною покупкою акційних моделей ви отримаєте сертифікат на покупку товарів в мережі супермаркетів Сільпо

Розважайся цього навчального року!

Back to school promotion

Серія Pixma G

Відкрий для себе можливості кольорового друку вдома. 

Легкий та доступний спосіб заправки 

6000 чорно-білих роздруківок
7000 кольорових

АКЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ, ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ТА УЧАСНИКИ ПРОМОАКЦІЇ 

1. Компанія, яка проводить рекламну акцію, - Canon CEE ГмбХ,що зареєстрована за адресою вул. Оберлаер Штрасе, 233, 1100, Відень (тут і надалі у тексті – Організатор)

2. До участі допускаються особи віком від 18 років, що проживають на території України (окрім окупованих територій та зон проведення АТО) та належним чином і в повному обсязі виконали усі Правила Акції.

3. Дистриб'ютори та представники роздрібної торгівлі не мають права брати участь в рекламній акції від свого імені або від імені своїх клієнтів. Співробітники групи компаній Canon, а також члени їхніх сімей не мають права брати участь у Промоакції.

4. Вважається, що всі Учасники, які вирішили прийняти участь в Акції зобов'язалися виконувати ці Правила Акції у повному обсязі.

5. Акція проводиться на всій території України (окрім окупованих територій та зон проведення АТО) з 15 серпня 2018 року по 30 вересня 2018 року включно (надалі – Акційний період). Всі учасники мають зареєструвати не пізніше 15 жовтня 2018 року (надалі – Період реєстрації покупок).

6. Акція триватиме за цмов наявності товару. Компанія не несе відповідальності, якщо рекламний партнер-роздрібний продавець не надає будь-які Акційні продукти, замовлені протягом Промоперіоду.

7. Акційний подарунок НЕ може бути наданий у вигляді грошової винагороди або альтернативних замінників.

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ 

8. Canon CEE GmbH, Canon Europa N.V., зареєстрована за адресою Бовенкеркервег, 59, 1185 XB, Амстелвін, Нідерланди, є Держателем Персональних Даних для цілей застосовних законів і постанов щодо захисту Персональних Даних , наданих Учасниками у зв’язку із цією Промоакцією.

9. Персональні Дані будуть зберігатися та оброблятися Canon або його уповноваженою третьою особою для забезпечення цілей проведення Промоакції та Гарантії на Промопродукти, якщо не обговорено інше.

ДИСКЛЕЙМЕР 

10. Компанія Canon залишає за собою право анулювати і або не підтвердити заявки Учасників, які не відповідають правилам та умовам промоакції.

11. Компанія Canon залишає за собою право не приймати заявки і / або Учасників, якщо підозрює, що правила рекламної акції порушені.

12. Компанія Canon не несе відповідальності за будь-які втрати, пошкодження або травми будь-якого характеру, отримані з будь-якої причини, понесені будь-яким Учасником у рамках Промоакції. Тим не менш, ніщо у цих Загальних положеннях та умовах не повинно спричинити виключення або обмеження відповідальності Canon за травми або смерті, що виникли через доведену халатність/недбалість співробітників або агентів компанії Canon.

13. Рішення компанії Canon, що стосуються рекламної акції, є остаточними і не підлягають обговоренню.

14. У межах Закону ці Загальні положення та умови, а також будь-які суперечки, що виникають на підставі або у зв'язку з ними, регулюються та тлумачаться відповідно до австрійського законодавства та підлягають невиключній юрисдикції судів А