WHEN SCHOOL AND FUN GO SIDE BY SIDE
alt text goes here

З Сanon друкуй

розваги плануй

Розпочинається новий навчальний рік, і ми тут, щоб допомогти зробити підготовку цікавою розвагою для вашої дитини. 

Приєднуйтесь до нас та дізнайтеся про цікаві продукти та корисні поради, які допоможуть перетворити шкільні приготування на захоплюючу пригоду для вас та вашої дитини.

Захоплююча підготовка до школи

Підготовка до школи може бути набагато цікавішою, ніж просто придбання переліку шкільного приладдя. Під час наступної поїздки до магазину обов’язково придбайте принтер Canon, який буде незамінним протягом цілого навчального року. Принтер стане в нагоді навіть до початку навчання: роздрукувати індивідуальний графік або листівку, запрошення на вечірку або цікаві прикраси, що допоможуть дитині адаптуватися до нового періоду. Впродовж навчального року використовуйте принтер для друку завдань, рефератів, навчальних матеріалів та навіть дружніх фото - ваш принтер готовий до будь-якого завдання!

Getting ready for school is fun!

Творчі розваги

Тепер, коли у вас є принтер Canon, допоможіть дитині прикрасити свою кімнату яскравими та корисними зображеннями. Процес друку дуже простий, тож дитина сама зможе друкувати все що їй подобається або знадобиться. Шкільні роки найцікавіші, а наші принтери допоможуть відчути це протягом всього періоду.

Create for fun

Отримай в подарунок до принтеру: 4 квитки у кіно, та стань учасником розіграшу 20-ти камер EOS M 100. 

Акція діє з 15.08 по 15.10. 2019. Деталі в умовах акціі.

Back to school promotion

Список акційних продуктів:

Назва продукту
PIXMA G1411
PIXMA G1415
PIXMA G2411
PIXMA G2415
PIXMA G3411
PIXMA G3415
PIXMA G4411
PIXMA G4415
PIXMA GM2040
PIXMA G5040
PIXMA G6040

 Правила та умови (надалі – Правила акції)

Правила та умови (надалі – Правила акції) 

1. КОМПАНІЯ, ЩО ПРОВОДИТЬ РЕКЛАМНУ АКЦІЮ «Принтер Canon купуй – розваги плануй» 

1.1. Компанія, яка проводить рекламну акцію, - Canon CEE ГмбХ, що зареєстрована за адресою вул. Оберлаер Штрасе, 233, 1100, Відень (тут і надалі у тексті – Організатор) 

2. ПРАВИЛА ТА УМОВИ УЧАСТІ У РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ 

2.1. Учасники. 

2.1.1. До участі допускаються особи віком від 18 років, що проживають на території України (окрім окупованих територій та зон проведення АТО) та належним чином і в повному обсязі виконали усі Правила Акції. Дистриб'ютори та представники роздрібної торгівлі не мають права брати участь в рекламній акції від свого імені або від імені своїх клієнтів. 

2.1.2. Вважається, що всі Учасники, які вирішили прийняти участь в Акції зобов'язалися виконувати ці Правила Акції у повному обсязі. 

2. 2. Акційна продукція, територія та строки дії Акції. 

2. 2.1. Ця рекламна акція доступна тільки за умови придбання Акційної продукції відповідно до вказаних нижче умов. 

2. 2. 1.1. Список продукції виробництва торгової марки Canon до яких надається гарантований подарунок у вигляді промо коду, що діє на 4 квитки на звичайні місця у мережі кінотеатрів “Multiplex” :

Назва продукту
PIXMA G1411
PIXMA G1415
PIXMA G2411
PIXMA G2415
PIXMA G3411
PIXMA G3415
PIXMA G4411
PIXMA G4415
PIXMA GM2040
PIXMA G5040
PIXMA G6040

2.2.2. Акція проводиться на всій території України (окрім окупованих територій та зон проведення АТО) з 15 серпня 2019 року по 15 жовтня 2019 року включно (надалі – Акційний період). Всі учасники мають зареєструвати не пізніше 20 жовтня 2019 року (надалі – Період реєстрації покупок). Останній термін подачі відсутніх або додаткових даних – 30 жовтня 2019 року. 

2.2.3 Акційнй продукт має бути придбаний в авторизованих ретейлерів на території України. Розетка Фокстрот Ельдорадо Комфі 

2.2.4 Акційна продукція, зазначена у пункті 

2.2.1.1, повинна бути новою. У продукції не повинно бути попередніх власників, вона не можуть бути модифікованою або відновленою. Акційна продукція, повернута продавцеві (за умови відсутності невиконання зобов'язань), не відповідає Правилам Акції для участі в Акції, а Учасники, які подали заявку на основі цієї продукції, не мають права на участь в Акції. Якщо компанії Canon стане відомо про таке шахрайство, вона має право подати до суду на всіх залучених Учасників. 

3. УЧАСТЬ У ПРОМОАКЦІЇ 

3.1 Щоб взяти участь в Акції, Учасник акції повинен придбати Акційну продукцію в Акційний період надіслати фото коробки (частину, де зображено штрих код, та серійний номер) та касовий чек, що підтверджує покупку акційного продукту в акційний період в дірект інстаграм сторінки https://www.instagram.com/canonpromo/
Один учасник може зареєструвати не більше 2 акційних продуктів.
Примітка. Якщо разом з Акційним продуктом придбані неакційні товари, зазначені вище вимоги стосуються тільки покупки Акційного продукту. 

3.2 У разі правильної та успішної реєстрації учасник протягом 15-ти робочих днів отримує лист із електронним промокодом в мережу кінотеатрів “Multiplex”, що містить 4 квитки на кіносеанси в мережі. Скористатися промокодом можливо з моменту його отримання і до 31.12.2019. Для обміну промокоду на квитки необхідно в звичайний спосіб звернутись до кас кінотеатру та забронювати місця на обраний сеанс. Промокод розповсюджується на усі вільні місця за виключенням “Super Lux”. 3.3 До 10 листопада 2019 серед усіх успішних реєстрацій буде обрано власників 20-ти камер Canon EOS M100 з використанням сервісу Random.org. Імена переможців будуть опубліковані на ресурсі https://www.instagram.com/canonpromo/ 

4. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ 

4.1. У всіх встановлених законом випадках компанія Canon не несе відповідальності за втрати, пошкодження або збиток будь-якого характеру і з будь-якої причини, понесені будь-яким з Учасників в рамках даної акції. Компанія Canon також не несе відповідальності за несправності електронного зв'язку, незалежно від їх причин. Жодне з положень цих умов використання не обмежує і не виключає відповідальності компанії Canon за заподіяння шкоди здоров'ю або смерть в результаті доведеною недбалості з боку співробітників або представників Canon 

4.2. Canon залишає за собою право в будь-який час анулювати, доповнити і / або змінити цю рекламну акцію, не несучи відповідальності за це, але компанія буде докладати всіх зусиль, щоб звести до мінімуму наслідки таких дій для Учасників, щоб уникнути невиправданого розчарування. 

4.3. Компанія Canon залишає за собою право перевіряти всі заявки, щоб забезпечити дотримання цих умов використання, а також вимагати додаткову інформацію і підтверджуючі документи. Компанія Canon залишає за собою право не приймати заявки і / або Учасників, якщо підозрює, що правила рекламної акції порушені. Рішення компанії Canon, що стосуються рекламної акції, є остаточними і не підлягають обговоренню. 

5. ДАНІ 

5.1. Canon Europa N.V. і Canon CEE GmbH, зареєстровані в Австрії за юридичною адресою Oberlaaer Strasse 233, 1100 Vienna, Austria, є Операторами даних в цілях дотримання чинного законодавства та нормативних актів про захист персональних даних щодо будь-яких персональних даних, наданих Учасниками у зв'язку з цією рекламною акцією. Всі персональні дані обробляються компанією Canon Europa N.V. і / або групою її компаній виключно з метою управління цією акцією, в тому числі для надання інформації третім особам, призначеним для управління рекламною акцією, і / або в дозволених маркетингових цілях. Якщо Учасники не хочуть, щоб їх контактні дані використовувалися в маркетингових цілях, або щоб компанія Canon пов'язувалася з ними в майбутньому з приводу подібних рекламних акцій, під час заповнення форми заявки НЕ потрібно встановлювати прапорець у вікні «Дозволити». 

5.2. Interpay Sales Promotions, IDA Business & Technology Park, - компанія, що займається обробкою персональних даних, зареєстрована в місті Кілкенні, Ірландія за номером 476077, (далі" Координатор "). Координатор має право та відповідає за виконання промоакції, замовленою Організатором, діє від імені Організатора та в його інтересах для забезпечення повного виконаня Акції. 

6. ЗАКОН І ЮРИСДИКЦІЯ 

6.1. У встановлених законодавством випадках ці умови використання та будь-які спори, що виникають з або у зв'язку з ними або цієї рекламною акцією, регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства Австрії і підкоряються невиключної юрисдикції судів Австрії.