Розумне використання ресурсів — Компанія Canon і раціональний бізнес

Компанія Canon прагне до відповідального ведення бізнесу. Ми переконані, що інновації й технологічні досягнення, які ми впроваджуємо в наші рішення для роботи із зображенням, мають покращувати життя та роботу споживачів, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Наш бізнес і торгова марка базуються на економічному зростанні, заснованому на розумному використанні ресурсів. Ми зменшуємо потребу в нових природних ресурсах, ретельно контролюємо економічний прогрес і ризики та поважаємо спільноти, які від нас залежать.

Розумне використання ресурсів є невід’ємною частиною нашої стратегії ведення бізнесу. Рішення щодо роботи із зображенням, які ми пропонуємо нашим клієнтам, допомагають підвищити ефективність роботи та зменшити вплив на довкілля. Зменшення цього впливу відбувається шляхом мінімізації потреби в нових ресурсах і вторинного використання й переробки матеріалів. Наша компанія бере на себе відповідальність за свої дії та знижує вплив своєї операційної діяльності на довкілля. Ми залучаємо місцеві спільноти й інших учасників цього процесу і тим самим збільшуємо економічне зростання на міжнародному рівні. Крім того, ми прогнозуємо певні норми та стандарти, дотримуємося їх і за можливості намагаємося перевищити їх.

Корпоративна відповідальність
Наша компанія несе відповідальність за вплив на довкілля, а також дотримується законних методів виробництва. Зобов’язання щодо розумного використання ресурсів, які взяла на себе наша компанія, стосуються трьох ключових сфер: довкілля, суспільства та бізнесу.

Дізнайтеся більше про три наші ключові принципи:
Довкілля
Суспільство
Бізнес

Глобальний договір ООНPicture_UNGC logo
Компанія Canon Європа підписала Глобальний договір під егідою Організації Об'єднаних Націй (січень 2014 року), впровадивши 10 загальноприйнятих принципів у галузі прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Наша участь закріплює підхід, який ми вже прийняли для впровадження принципів сталого розвитку в нашій стратегії, культурі і бізнесі.

Зростання на основі розумного використання ресурсів
У рамках довгострокового плану передбачається керування трьома регіональними представництвами в Європі, США та Японії включно з центрами досліджень і розробок і забезпечення виробничих можливостей у кожному регіоні. Наша компанія має чотири європейських регіональних представництва: Canon Europe Limited, Лондон, Великобританія; Canon Europa N.V., Амстелвен, Нідерланди; колишні підприємства компанії Océ у Венло, Нідерланди, і Пойнг, Німеччина.

Наша філософія
Наш бізнес засновано на корпоративній філософії Kyosei, що перекладається як «життя та робота суспільства». Це означає, що ми несемо відповідальність за вплив нашої діяльності на споживачів, спільноти та країни, у яких ми працюємо, а також на природне середовище. Дізнайтеся більше про Kyosei.

Звіт компанії Canon про розумне використання ресурсів у країнах Європи, Близького Сходу та Африки за 2013 р

Довкілля — зменшення впливу на навколишнє середовище
Ми зменшуємо потребу в нових природних ресурсах шляхом зменшення впливу на навколишнє середовище, починаючи з розробки продуктів і впродовж усього строку його служби, а також у власній операційній діяльності. Наші рішення допомагають нашим клієнтам працювати ефективніше та зменшувати вплив на довкілля.

Дізнайтеся більше про те, як ми зменшуємо шкідливий вплив наших виробів і виробничих процесів на природу, а також пропагуємо споживання з думкою про довкілля, у розділі «Довкілля».

Суспільство — підтримка суспільства шляхом зображення
Ми збагачуємо суспільство завдяки можливостям і рішенням для роботи із зображеннями. Ми залучаємо працівників, громади й інших учасників цього процесу, незалежно від сфери нашої діяльності, з урахуванням етичних аспектів цієї діяльності. Наша компанія прагне робити позитивний внесок у розвиток суспільства шляхом покращення життя людей, на яких впливає наш бізнес. Докладні відомості щодо нашої взаємодії із зацікавленими сторонами можна знайти в розділі «Суспільство».

Бізнес — прозоре та добросовісне ведення бізнесу
Ми відповідально ставимося до розвитку бізнесу, підтримуємо економічне зростання на міжнародному рівні, дотримуємося законодавства, норм і стандартів, а також принципів прозорої діяльності. Ми застосовуємо надійні політики та процедури, забезпечуючи розвиток бізнесу й досягнення економічних цілей із відповідальним ставленням до довкілля для захисту наших клієнтів і працівників. Дізнайтеся більше про те, як наша компанія веде комерційну діяльність, завітавши до розділу «Бізнес».

spacer
					image
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів
Canon Europe sustainability report