Optical excellence for 4K filming
alt text goes here

Оптична
досконалість
у форматі 4K

Відео у форматі 4K відрізняється винятковою різкістю зображення, саме тому XF405/XF400 від Canon оснащено функцією 15-кратного оптичного збільшення, яка навіть за слабкого освітлення забезпечує надвисоку роздільну здатність відзнятого матеріалу.

Потужне збільшення з надшироким кутом огляду

Відеокамера XF405/XF400 з надшироким об’єктивом 25,5 мм і 15-кратним оптичним збільшенням дає змогу знімати навіть у найнесприятливіших умовах. Завдяки сенсору 4K у режимі Full HD і функції 30-кратного додаткового збільшення вона якнайкраще підходить для зйомки віддалених об’єктів у найменших деталях.

canon_xf405_wide_zoom_diagram
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Більше можливостей у будь-якій ситуації

Дізнайтеся про можливості 15-кратного збільшення в найвибагливіших умовах зйомки 4K і додаткового збільшення в режимі Full HD.

Переглянути відео

Надзвичайно плавна стабілізація зображення за 5 осями

Завдяки надзвичайній системі стабілізації зображення за 5 осями, якою оснащено XF405/XF400 від Canon, ви можете знімати без вагань як на ходу, так і з рук.

canon_xf405_wide_zoom_diagram

Зйомка з рук ще ніколи не була настільки простою

Дізнайтеся про плавну стабілізацію зображення за 5 осями під час зйомки на ходу.

Переглянути відео

Built-in ND filters

Вбудовані нейтральні світлофільтри

XF405/XF400 – це виняткова якість зйомки за будь-якого освітлення. Вбудовані світлофільтри (ND 1/4, ND 1/16 і ND 1/64), які активуються простим натисканням кнопки, забезпечують керування експозицією в умовах яскравого освітлення або під час зйомки з широкою діафрагмою.

Переглянути відео

Чудова виразність завдяки 9-пелюстковій діафрагмі

Об’єктив із 9-пелюстковою діафрагмою, завдяки розподілу вдвічі більшої кількості променів світла порівняно з діафрагмами з парним числом пелюсток, забезпечує більшу виразність і органічність ефекту «боке» розфокусованих ділянок на задньому плані.

XF405_4_9-blade
canon_xf405_lens_diagram