High performance filmmaking
alt text goes here

Висока
ефективність
відеозйомки

XF405/XF400, незважаючи на свою компактність, оснащено потужними засобами для кіновиробництва. Ця компактна відеокамера із сенсором типу 1.0 і спареними процесорами DIGIC DV 6 пропонує широкий вибір програм для кіновиробництва у форматі 4K.

Краса найдрібніших деталей

Сенсор типу 1.0 пропонує очевидні переваги для створення приголомшливого 4K-відео надзвичайної чіткості, а також пропонує кращі можливості регулювання глибини різкості. Найновіші спарені процесори DIGIC DV6 дозволяють швидко зняти відео з вражаючим рівнем деталізації.

Capture every detail beautifully

Уповільнена зйомка з виразною деталізацією

Підтримка режиму Full HD на високій швидкості в 100 кадр/с дозволяє здійснювати уповільнену зйомку високої якості з приголомшливою деталізацією.

Slow motion in stunning detail

Уповільнена зйомка з приголомшливою деталізацією

Дізнайтеся, як відкрити для себе нові творчі можливості з відеокамерою XF405/XF400, яка підтримує функцію високої кадрової частоти.

Переглянути відео

Кожна світла ділянка, кожна тінь, кожна дрібна деталь

Мета кожного кінорежисера – зняти якнайбільше деталей за різних налаштувань на шкалі експозиції. Саме для цього Canon розробив функцію розширення динамічного діапазону до приголомшливого значення 800 %.

CANON_XF405_WIDE_DR_GRAPH
XF405_3_wide_DR_gamma

Важлива кожна деталь. Побачити, щоб повірити

Перегляньте відео, щоб дізнатися про функцію розширення динамічного діапазону до 800 % від Canon і приголомшливі результати її застосування під час зйомки.

Переглянути відео