Accurate and Reliable Autofocus
alt text goes here

Точність
і
надійність
Автоматичне фокусування

Уперше в історії традиційних відеокамер від Canon пристрій XF405/XF400 оснащено інноваційною системою автофокусування Dual Pixel CMOS, що забезпечує плавне змінення фокуса та надвисоку точність.

Вдосконалене та чутливе фокусування

XF405/XF400 – це компактна, легка і швидка відеокамера. Завдяки підтримці 4K ви маєте змогу фіксуватися на об’єктах надзвичайно швидко й точно.

Принцип роботи системи автофокусування Dual Pixel CMOS

Система автофокусування Dual Pixel CMOS – це сенсорна технологія автофокусування (АФ) із визначенням фаз, яка забезпечує плавне й ефективне відстеження фокуса і швидке автофокусування. Унікальна розроблена компанією Canon технологія під час автофокусування зчитує дані двох фотодіодів кожного пікселя окремо або об’єднує їх під час записування відеозображення.

Ця система забезпечує точність наведення фокуса навіть під час швидкого руху об’єктів, що вкрай важливо для зйомки у форматі 4K, а також збільшує ефективність операторської роботи.

Dual Pixel CMOS AF
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Сенсорне керування

Дізнайтеся, як за допомогою сенсорного екрана відеокамери XF405/XF400 вибирати й відстежувати точки фокусування.

Переглянути відео

Face Detection

Розпізнавання облич

Технологія АФ із розпізнаванням облич, якою оснащено відеокамеру XF405/XF400, дозволяє зберігати об’єкти у фокусі та повний контроль над процесом зйомки.

Переглянути відео

Dual Pixel Focus Guide

Посібник із використання технології Dual Pixel

У графічному інтерфейсі користувача, яким уперше оснащені камери серії Cinema EOS і в якому для підтвердження правильності вибору точки ручного фокусування використовується технологія Dual Pixel CMOS AF, відображається, як саме потрібно перекрутити кільце фокусування для точного наведення об’єктива.

Переглянути відео