Unleash Applications

Розмаїття продукції з технологією друку UVgel від Canon

Наскільки легше було б, якби існувала одна надійна, продуктивна технологія, що підходила б для друку різної продукції будь-якої якості та майже на будь-якій основі, чи не так?

Зустрічайте нову технологію UVgel від Canon, яка допоможе вам використовувати будь-яку нагоду для розвитку бізнесу.

Виготовляйте плакати, банери, зовнішні та внутрішні вивіски й інші знаки, рекламні матеріали для торгових точок, білборди, віконну рекламу, деколь і шпалери на замовлення.

  • Чорнила UVgel проходять світлодіодну фотополімеризацію з мінімальним виділенням тепла та деформацією носія. Це дозволяє друкувати на різноманітних основах, зокрема на тонких і чутливих до температури.
  • Чорнила UVgel не містять води, завдяки чому носій не розбухає та після друку залишається однорідним за товщиною. Це має особливе значення, якщо продукцію потрібно клеїти кількома панелями впритул, як шпалери.
  • Технологія UVgel забезпечує довговічні, світло- та зносостійкі відбитки, які витримують навіть несприятливі погодні умови.
  • Чорнила UVgel не мають запаху та майже не містять легких органічних сполук, тому чудово підходять для друку продукції для приміщень.
  • UVgel дає пласкі рівні відбитки, які можна ламінувати відразу після друку. Це дуже зручно, наприклад, при виготовленні підлогової графіки тривалого використання.

Пов’язаний вміст
When Good Enough Won't Do

ДРУК

Коли потрібна якість без компромісів

Цікаво? Підпишіться на розсилку

Дізнавайтесь усі останні новини про технологію UVgel від Canon.

Приєднатися