CanoScan LiDE 210

Цей сканер LiDE забезпечує роздільну здатність 4800dpi і має підставку для вертикального сканування, що дає змогу економити місце на робочому столі. Користування пристроєм спрощує режим Auto Scan Mode (Режим автоматичного сканування) та функція зменшення наслідків запилення та подряпин.

Переваги

  • Роздільна здатність 4800x4800 точок на дюйм із 48-бітним кольором
  • Сканування документа у форматі А4 із роздільною здатністю 300 точок на дюйм за 10 секунд
  • 5 кнопок EZ: Auto Scan (Автоматичне сканування), Copy (Копіювання), Email (Електронна пошта) і дві кнопки PDF для створення документів у форматі PDF.
  • Вертикальне сканування
  • Інтуїтивна функція зменшення наслідків запилення та подряпи на фотографіях
  • Auto Scan Mode (Режим автоматичного сканування): просте сканування та зберігання

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon CanoScan LiDE 210

Якісне, продуктивне сканування


За допомогою роздільної здатності 4800 x 4800 точок на дюйм відскануйте без жодних зусиль усі свої фотографії та документи. Завдяки 48-бітній глибині внутрішнього кольору обробка фотографій виконується із максимальним збереженням деталей. Датчик зображення та планшет однакової ширини дають змогу забезпечити точне та якісне відтворення будь-яких фотографій.

Швидке сканування документів у форматі А4 - зображення із роздільною здатністю 300 точок на дюйм отримується всього за 10 секунд.

Компактність і стиль


Ультракомпактний стильний дизайн сканера перетворює пристрій на бажане придбання у будь-якому домі. Вертикальна підставка допомагає зберегти максимум робочого місця на столі. Інтегрована кришка дає змогу сканувати документи всіх типів, зокрема книги, не жертвуючи естетикою зовнішнього вигляду.

Простий у користуванні


Сканер спрощує усі операції, які виконуються простим натисненням однієї з 5 кнопок. Кнопка Auto Scan (Автоматичне сканування) автоматично визначає тип оригіналу і дає змогу сканувати фотографії та документи всього одним натисненням кнопки. Так само полегшують роботу кнопки копіювання, надсилання електронною поштою та дві кнопки створення документів у форматі PDF.

Засоби покращення зображення, що не вимагають багато часу


Функція зменшення наслідків запилення та подряпин дає змогу покращити якість зображень на фотографіях. Вона автоматично зменшує запилення та подряпини, а також відновлює вицвілі кольори старих знімків.
Технологія Auto Document Fix (Автоматичне фіксування документа) - це технологія, яка окремо покращує якість тексту, графіки та зображень на сканованих документах.
До інших функцій, які заощаджують час, належать функція автоматичного фіксування фотографії Auto Photo Fix II і Solution Menu EX.

Живлення через USB


Живлення та підключення сканера виконується через один USB-кабель, що дозволяє зменшити кількість дротів і відповідно безлад.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon CanoScan LiDE 210, функції та можливості цієї БФП.

Scanning resolution in dots per inch

Роздільна здатність сканування в точках на дюйм

No power connection required

Немає потреби в підключенні до джерела живлення

A4 colour document scan speed

Швидкість сканування кольорових документів A4

One touch operation

Керування одним дотиком

Scan thick documents or magazines

Сканування товстих документів або журналів

PDF files creation function

Функція створення PDF-файлів