CanoScan 9000F Mark II

Цей професійний сканер для зчитування плівки, фотографій, слайдів і документів забезпечує просте, швидке та гнучке сканування надзвичайно високої якості. Він здатний виконувати сканування одразу після запуску, без розігріву. Керування здійснюється одним дотиком. Крім того, передбачено функцію автоматичної корекції зображення.

Canon CanoScan 9000F Mark II

Переваги

 • Професійний сканер для зчитування плівки, фотографій, слайдів і документів
 • Сканування високої якості: 9600 x 9600 точок/дюйм для плівки, 4800 x 4800 точок/дюйм для фото й документів
 • Швидкісне сканування фото та документів: прибл. за 7 с для кольорових зображень формату A4 з роздільною здатністю 300 точок/дюйм
 • Високошвидкісне сканування плівки: прибл. за 18 с для негативної плівки шириною 35 мм із роздільною здатністю 1200 точок/дюйм
 • Сканування плівки різних форматів: 35-міліметрової плівки на 12 кадрів, 4 35-міліметрових змонтованих слайди і плівки формату 120 макс. 6 x 22 см (тільки плівка)
 • Автоматична корекція зображення: вбудована трирівнева технологія FARE Level 3 усуває сліди пилу й подряпин і відновлює вицвілі кольори
 • Просте керуванням одним дотиком завдяки 7 кнопкам EZ
 • Нульовий час прогріву й низький рівень споживання електроенергії завдяки білому світлодіодові
 • Скануйте та зберігайте файли у хмарних службах Evernote та Dropbox
 • Створюйте захищені багатосторінкові документи у форматі PDF

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon CanoScan 9000F Mark II

Покращена якість, виняткова деталізація


Насолоджуйтеся бездоганною якістю відтворення. Цей професійний сканер для зчитування плівки, фотографій, слайдів і документів оснащений CCD-сенсором для сканування плівки роздільною здатністю 9600 x 9600 точок/дюйм та документів і фотографій роздільною здатністю 4800 x 4800 точок/дюйм. Він відтворює зображення з винятковою деталізацією, тому їх можна збільшувати й друкувати з високою роздільною здатністю. Крім того, сканер обладнано функцією сканування з глибиною кольору 48 бітів, що забезпечує точне передавання кольорів.

Різні види роботи із плівкою


За допомогою адаптера плівки можна з легкістю сканувати плівку. Він забезпечує сканування 35-міліметрової плівки на 12 кадрів і 4 змонтованих слайдів (позитивних або негативних) за одну операцію. Він також підтримує сканування плівки формату 120 (макс. 6 x 22 см).

Миттєве високошвидкісне сканування


Отримайте значно покращені результати завдяки продуктивному скануванню. Швидко скануйте негативну 35-міліметрову плівку (прибл. за 18 секунд із роздільною здатністю 1200 точок/дюйм) або кольорові фото чи документи формату A4 (прибл. за 7 секунд із роздільною здатністю 300 точок/дюйм). До того ж, завдяки відсутності прогріву й низькому рівню споживання енергії лампою білого світлодіодного індикатора сканування можна розпочати одразу й заощадити електроенергію. Через певний період простою сканер автоматично вимикається, заощаджуючи при цьому електроенергію.

Автоматична корекція зображення


Відновлюйте подряпану, забруднену або знебарвлену плівку без зайвих зусиль і нудного ручного ретушування. Вбудована унікальна трирівнева технологія автоматичного ретушування й покращення якості плівки FARE Level 3 від Canon виконує всю роботу за вас завдяки інфрачервоному світлу. Воно проходить крізь пошкоджені та забруднені місця, скануючи фізичні дефекти на поверхні плівки.

Просте керування одним дотиком


Навіть найскладніші функції виконуються швидко й легко. Існує 7 кнопок EZ: Auto Scan (Автоматичне сканування), Copy (Копіювання), Email (Електронна пошта) та кнопки для створення багатосторінкових документів у форматі PDF. Кнопка «Auto-Scan» дає змогу керувати функцією розпізнавання різних типів фотографій, документів і плівок, використовуючи налаштування для сканування й збереження. Завдяки вбудованому адаптеру змінного струму пристрій доволі компактний і не займає багато місця на робочому столі.

Інтелектуальне програмне забезпечення


Використовуйте зіскановані документи по максимуму завдяки багатьом корисним функціям програми My Image Garden і службового програмного забезпечення для сканування. З легкістю керуйте зісканованими файлами й використовуйте функцію автоматичної корекції документів, щоб оптимізувати якість вивідної сторінки та кінцевих зображень або документів. Конвертуйте документи у файли формату PDF і встановлюйте пароль, щоб захистити конфіденційні відомості.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon CanoScan 9000F Mark II, функції та можливості цієї БФП.

Scanning resolution in dots per inch

Роздільна здатність сканування в точках на дюйм

A4 colour document scan speed

Швидкість сканування кольорових документів A4

Negative film scanning

Сканування негативних плівок

One touch operation

Керування одним дотиком

PDF files creation function

Функція створення PDF-файлів

Film Auto Retouching & Enhancement

Автоматичне ретушування та покращення зображення на плівці

CCD sensor for large colour gamut

Датчик CCD для широкої гами кольорів

One-stop creative software

Комплексне програмне забезпечення для творчих робіт

 • Сканер

 • Кабель USB

 • Шнур живлення

 • Напрямник для плівок (35-мм відрізок плівки або плівка в рамці)

 • Напрямник для плівок (середній формат)

 • Компакт-диск із програмою встановлення та друковані документи