Canon CanoScan 9000F

Планшетні сканери CanoScan для фотографій і документів

CanoScan 9000F

Canon CanoScan 9000F

4 травня 2010 року. Сьогодні компанія Canon оголосила про випуск сканера CanoScan 9000F для сканування фотографій та документів, що є флагманом у своєму модельному ряді. Розроблений для задоволення потреб фотографів, цей універсальний та високопродуктивний сканер також може сканувати цілу низку діапозитивних плівок.

Переваги

 • Якість – 9600 x 9600 точок на дюйм; глибина кольору 48 біт
 • Швидкість сканування фотографій та документів – A4, 300 точок на дюйм, сканування прибл. 7 с.; нульовий час розігрівання
 • Швидкість сканування плівки – негатив плівки 35 мм, 1200 точок на дюйм, сканування прибл. 18 с.
 • Сумісність плівки – адаптер для плівки 12 x 35 мм, вбудовані слайди 4 x 35 мм, формат 120 (макс. 6 x 22 см)
 • Функції – автоматичне сканування з ПК, електронна пошта, копіювання або PDF
 • Автоматична корекція зображення – FARE для автоматичного видалення пилу/подряпин; забезпечує належне сканування пошкоджених оригіналів
 • Швидкий доступ завдяки 7 кнопкам EZ
 • Просте використання – автоматична корекція фотографії II та автоматичне виправлення документів
 • Програмне забезпечення – SilverFast SE, Adobe Photoshop Elements, MP Navigator EX, ArcSoft PhotoStudio

Основні Характеристики

 • Роздільна здатність сканування в точках на дюйм Роздільна здатність сканування в точках на дюйм
 • Швидкість сканування кольорових документів A4 Швидкість сканування кольорових документів A4
 • Сканування негативних плівок Сканування негативних плівок
 • Керування одним дотиком Керування одним дотиком
 • Функція створення PDF-файлів Функція створення PDF-файлів
 • Автоматичне ретушування та покращення зображення на плівці Автоматичне ретушування та покращення зображення на плівці

Подібні продукти й вироби

  Характеристики

  Сканер CanoScan 9000F розроблений на базі сканера Canon CanoScan 8800F і містить нові покращені функцій для підвищення продуктивності. Якість було покращено завдяки датчику CCD, який містить 9600 x 9600 точок на дюйм і забезпечує неперевершене і найточніше відтворення дрібних деталей. Глибина кольору 48 біт забезпечує надзвичайно точну передачу кольорів та зображень, які можна збільшити, а тоді роздрукувати з високою роздільною здатністю.
  Вже маючи на ринку найшвидші та найякісніші сканери для плівки, компанія Canon знову відзначилася пристроєм CanoScan 9000F, який став новим взірцем продуктивності. Новий адаптер для плівки дозволяє проникнути більшій кількості світла, забезпечуючи високу швидкість сканування кадру негативу плівки 35 мм приблизно за 18 секунд (при роздільній здатності 1200 точок на дюйм).

  Простота функцій

  Було збережено багато найкращих функцій сканера Canon CanoScan 8800F, включно з вбудованими слайдами та плівкою середнього формату як у позитиві так і в негативі. Також збережено нульовий час розігрівання та можливості автоматичного сканування з ПК, надсилання на електронну пошту, копіювання або створення PDF – усе це робиться одним натисканням кнопки. Крім того, CanoScan 9000F має функцію точного автоматичного розпізнавання тексту OCR) для перетворення друкованого тексту в цифрові документи, які можна редагувати, без потреби набирати їх знову.

  Сім кнопок «EZ» для сканування забезпечують просте виконання операцій одним натисканням. Однак функціональність сканера CanoScan 9000F сягнула ще далі завдяки кнопці ‘Auto-Scan’ для автоматичного розпізнавання друкованих оригіналів, сканування та збереження документів з відповідними настройками. Тепер до комплекту сканера входить також адаптер живлення, який забезпечує компактність та портативність настільного сканера.

  Виправлення недоліків

  Сканер наділений унікальною технологією автоматичного ретушування і покарщення (FARE) 3-го рівня від компанії Canon. Ця технологія дозволяє видаляти пил і відновлювати подряпану плівку за допомогою інфрачервоного світла, яке сканує фізичні пошкодження на поверхні плівки.

  Компанія Canon додала функції автоматичної корекції фотографії II та автоматичного виправлення документів, щоб дозволити користувачеві повністю контролювати результат і якість кінцевих зображень.

  Автоматична корекція фотографії ІІ виправляє загальні недоліки, такі як розмитість облич, бліді кольори шкіри або надмірно насичені/малонасичені пейзажі, і може розпізнати тип сцени на фотографії. Функція автоматичного виправлення документів, використовуючи вдосконалений аналіз зображення та корекцію даних у певних ділянках, забезпечує чудові і легкі для перегляду результати сканування.

  Пакет потужного і найкращого у цій галузі програмного забезпечення сприяє величезній продуктивності і функціональності, вміщуючи такі програми як SilverFast SE, Adobe PhotoShop Elements та ArcSoft PhotoStudio, а MP Navigator EX робить експлуатацію сканера та виконання складних робіт простими і легкими.

  Функція автоматичного виправлення документів

  Функція автоматичного виправлення документів, використовуючи вдосконалений аналіз зображення та корекцію даних у певних ділянках, забезпечує чудові і легкі для перегляду результати сканування. Технологія точно відрізняє текст від зображення, застосовуючи аналіз кольорового складу та рівня зміни інтенсивності кольору, а потім робить потрібні виправлення у кожній зоні. Ці виправлення передбачають виділення текстових символів та усунення тла, а для зображення – згладжування точок та підбір контрасту/тонів.

  Автоматична корекція фотографій ІІ

  Автоматична корекція фотографій II аналізує та виправляє цифрові фотографії за допомогою багатозонної корекції, забезпечуючи оптимальні результати для друку навіть недостатньо експонованих фотографій. У портретах розпізнається обличчя об'єкта і налаштовуються відтінок шкіри і яскравість. Для пейзажів акцент ставиться на оптимізації яскравості та контрасту. Якщо на фотографії є одночасно і люди, і пейзаж, технологія налаштовує баланс для обох типів зображення.

  Режим автоматичного сканування

  Режим автоматичного сканування дає змогу отримувати високоякісні скановані зображення з оптимальними налаштуваннями за допомогою лише одного натискання. Доступний безпосередньо з пристрою чи програм ScanGear або MP Navigator EX режим автоматичного сканування автоматично визначає тип оригіналу, починаючи з текстових документів і закінчуючи кількома фотографіями чи плівкою, потім оптимізує налаштування роздільної здатності, обрізки та обробки зображення перед скануванням. Потім відсканований документ автоматично зберігається у форматі JPEG, якщо це зображення, або у форматі PDF, якщо це документ, газета чи журнал.

  Функція сканування у PDF

  Сканування у PDF означає, що паперові документи можна швидко перетворити у стандартні електронні документи. Застосування технології розпізнавання символів дозволяє легко знайти документ за ключовими словами, а нова функція стиснення PDF створює файли, які на 90% менші за попередні версії.

  Програма MP Navigator EX

  MP Navigator EX – це потужна програма для керування і редагування відсканованих зображень і документів, яка має зручні функції редагування PDF та можливість виправлення і покращення зображень.

  Автоматичне ретушування та покращення (FARE) 3-го рівня

  Під час сканування плівки для формування зображення використовується видиме світло, яке також передає сліди пилу та подряпин. FARE 3-го рівня використовує інфрачервоне (невидиме) світло. Інфрачервоне світло проходить крізь пошкоджені та забруднені місця, створюючи «карту» дефектів. Інтелектуальне програмне забезпечення виправляє зображення, майже повністю усуваючи дефекти від пилу та подряпин.

  Функція реконструкції кольору виконує корекцію ефектів, спричинених «старінням» фотографій, повертаючи старим фотографіям насичені кольори, а функція корекції зернистості зменшує зернистість фотографій, знятих на високочутливу плівку (high ASA) Для поліпшення фотографій, отриманих у сильному контровому світлі, технологія FARE 3-го рівня використовує функцію корекції контрового світла, точно визначаючи, які зони зображення потребують поліпшення. Ця функція виконує корекцію кольорової гамми лише у проблемних зонах, що забезпечує високу якість і збалансованіші кольори зображень.

  Технічні характеристики

  Тип Настільний кольоровий планшетний сканер з адаптером для плівки
  Сканер 12-лінійна кольорова CCD-матриця
  Джерело світла Білий світлодіодний індикатор
  Оптична роздільна здатність 9600 × 9600 точок/дюйм (плівка)¹
  4800 × 4800 точок/дюйм (віддзеркалюючі документи)¹
  Програмна роздільна здатність 25–19200 точок/дюйм
  Інтерфейс Високошвидкісний USB-порт
  Розрядність сканування (кольорове) 48 біт вхід > 48/24 біт вихід
  Розрядність сканування (у відтінках сірого) 48 біт (вхід) > 16 біт (сканування плівки) / 8 біт (вихід)
  Максимальний формат документа A4 / Letter (216 x 297 мм)
  Кнопки EZ-Scan 7 кнопок (PDFx4, АВТОМАТИЧНЕ СКАНУВАННЯ, КОПІЮВАННЯ, ЕЛЕКТРОННА ПОШТА)
  Швидкість формування зображення для попереднього перегляду Прибл. 3 секунди¹
  Швидкість сканування (кольорове зображення) 1,2 мс/рядок (300 точок/дюйм), 12,1 мс/рядок (4800 точок/дюйм)¹
  Швидкість сканування (у відтінках сірого) 1,2 мс/рядок (300 точок/дюйм), 12,1 мс/рядок (4800 точок/дюйм)¹
  Швидкість сканування (чорно-білі документи) 1,2 мс/рядок (300 точок/дюйм), 12,1 мс/рядок (4800 точок/дюйм)¹
  Швидкість сканування (A4, 300 точок/дюйм, кольорове зображення) Прибл. 7 секунд¹
  Робота з фотоплівкою 35 мм плівка (негатив/позитив)/ 12 кадрів, 35 мм слайди (негатив/позитив)/4 кадри, плівка формату 120 макс. 6 x 22 см (лише для діафільмів)
  Програмне забезпечення у стандартній комплектації ScanGear, MP Navigator EX, ArcSoft PhotoStudio, SilverFast SE, Adobe Photshop Elements
  Джерело живлення Змінний струм напругою 100–240 В і частотою 50/60 Гц
  Споживання електроенергії прибл. 15 Вт Робоче енергоспоживання (максимум)
  прибл. 0,9 Вт (в режимі очікування)
  прибл. 0,5 Вт (у вимкненому стані)
  Габаритні розміри прибл. 270 x 480 x 111 мм
  Вага прибл. 4,6 кг
  Температурний режим від 10 до 35 градусів C
  Допустима відносна вологість повітря Відносна вологість від 10 до 90 % (від 20 до 80 % для сканування плівок) без конденсації вологи
  Підтримувані операційні системи Windows 8 (32- і 64-розрядна)
  Windows 7 (32- і 64-розрядна)
  Windows Vista (32- і 64-розрядна)
  Windows XP (32-розрядна)
  Windows 2000
  Mac OS X 10.4.11–10.8
  Оптична роздільна здатність ¹ Оптична роздільна здатність є мірою максимальної апаратної дискретної роздільної здатності, що базується на стандарті ISO 14473
  Швидкість формування зображення для попереднього перегляду ¹ Не враховано час попередньої обробки
  Швидкість сканування (A4, 300 точок/дюйм, кольорове зображення) ¹ Дані про швидкість сканування кольорових документів отримано відповідно до стандарту ISO/IEC 24735, додаток C, тестова схема A. Швидкість сканування показує інтервал між натисканням кнопки сканування у вікні драйвера сканера та зникненням повідомлення про стан сканування, що виникає на екрані. Швидкість сканування може змінюватися залежно від конфігурації системи, інтерфейсу, програмного забезпечення, параметрів режиму сканування, розміру документа тощо.
  Швидкість сканування (кольорове зображення) ¹ Найвища швидкість у роботі високошвидкісного з’єднання USB на ПК з ОС Windows. Тривалість передачі даних на комп’ютер не вказано
  Швидкість сканування (у відтінках сірого) ¹ Найвища швидкість у роботі високошвидкісного з’єднання USB на ПК з ОС Windows. Тривалість передачі даних на комп’ютер не вказано
  Швидкість сканування (чорно-білі документи) ¹ Найвища швидкість у роботі високошвидкісного з’єднання USB на ПК з ОС Windows. Тривалість передачі даних на комп’ютер не вказано
  • Усі технічні характеристики може бути змінено без попереднього повідомлення.
  • CanoScan і ScanGear є торговельними марками корпорації Canon Inc. Microsoft, Windows та логотип Windows є торговельними марками
  • або зареєстрованими торговими марками Microsoft Corporation у Сполучених Штатах Америки та (або) інших країнах.
  • Усі торгові знаки й назви виробів є торговельними марками відповідних компаній.
  • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 125ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
  • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
  • CLOUD, getReviews, 16ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;