Canon CanoScan 8800F

Планшетні сканери CanoScan для фотографій і документів

CanoScan 8800F

Canon CanoScan 8800F

Вища швидкість

Як наслідок майже нульового часу запуску та високої швидкості сканування, пристрій CanoScan 8800F із роздільною здатністю 4800 точок на дюйм працює до 6 разів швидше* за свого попередника — моделі 8600F.

Переваги

 • роздільна здатність 4800x9600 із 48-бітною глибиною кольору
 • висока швидкість: сканування сторінки формату A4 приблизно за 7 с (300 точок на дюйм)
 • нульовий час розігрівання завдяки яскравому білому світлодіодові
 • сканування 35-мм плівок і слайдів, а також плівок формату 120
 • широкий спектр додаткового програмного забезпечення включає Adobe PhotoShop Elements, ArcSoft PhotoStudio, ScanSoft OmniPage SE та LaserSoft SilverFast SE
 • технологія FARE 3 рівня автоматичного видалення слідів пилу та подряпин, зменшення зернистості та корекції фонуСканер CanoScan 8800F призначений для дизайнерів-графіків, художників та професійних фотографів, які потребують оптимальної якості сканування.

Характеристики

Як наслідок додавання нових білих світлодіодів для сканування плівки та глянцевих поверхонь, CanoScan 8800F здатний сканувати одразу після запуску, без розігріву. Швидкості сканування також помітно підвищено, що дало змогу скоротити загальний час сканування зображень формату A4 із роздільною здатністю 300 точок на дюйм у шість разів.
Кнопки EZ зберігають час, оскільки дають змогу одним натисканням керувати такими поширеними завданнями сканера, як копіювання, надсилання електронних повідомлень і створення файлів у форматі PDF.

Виключна деталізація та точність

Оскільки сканер CanoScan 8800F призначений для задоволення підвищених вимог професійних фотографів, роздільної здатності його CCD-сенсора (4800x9600 точок на дюйм) достатньо для високоякісного масштабування фотографій, які друкуються. Сканер обладнано функцією кольорового сканування з глибиною кольору 48 бітів, що забезпечує точну передачу кольорів репродукцій та кольорових проб.

Зручність сканування плівок

Сканер CanoScan 8800F повністю обладнаний для високоякісного збільшення оригіналів плівок. Убудований адаптер плівки (FAU) підходить для плівок багатьох форматів, включаючи 35-мм плівки на 12 кадрів (негатив/позитив), 4 змонтовані слайди та плівку формату 120 (до 6x22 см).

Автоматична корекція

Модель обладнано функцією автоматичної корекції зображення, завдяки якій зменшується потреба виконувати ретушування вручну. Технологія Canon QARE автоматично видаляє сліди пилу та подряпин, відновлює вицвілі кольори на фотографіях і зменшує зернистість. У пристрої CanoScan 8800F використовується технологія FARE для видалення пилу та подряпин у ході сканування плівки.

Удосконалене програмне забезпечення

Модель постачається у комплекті з пакетом програмного забезпечення, у який входить ряд багатофункціональних прикладних програм для роботи з зображеннями, виконання творчих і ділових завдань. Модель CanoScan 8800F постачається з програмним пакетом Adobe PhotoShop Elements та пакетом сучасного професійного програмного забезпечення SilverFast SE, призначеним для кращого контролю процесу сканування плівки фотографом. У пакети програмного забезпечення моделі входить прикладна програма ArcSoft PhotoStudio.

Додаткова інформація

Програмне забезпечення

- Canon MP Navigator EX – Потужна програма вводу, призначена для керування відсканованими зображеннями та документами, а також для їхнього редагування. Версію EX створено для надання деяких поліпшених функцій: спрощення пошуку та виділення зображень, зручнішого редагування файлів PDF, а також опції корекції та поліпшення зображень.

- Canon ScanGear – програма для керування документообігом, яка має «простий» та «розширений» режими. У «розширеному» режимі надаються «плаваючі» палітри, які дають змогу виконати тонке регулювання гістограми, яскравості та контрастності, характеристичної кривої та гамма-корекції. Основні функції: Gutter Shadow Correction для видалення тіні від корінця під час сканування книг; функція балансу насиченості та кольору; функція видалення слідів пилу та подряпин.

- SilverFast SE – потужний драйвер, створений компанією LaserSoft Imaging AG. Це рішення оснащено досконалими інтерфейсами для відтворення на графіках градацій і гістограм, вибіркової та загальної корекції кольору, а також має функцію NegaFix, яка забезпечує розширені можливості сканування з негативів плівки. Докладнішу інформацію можна знайти за адресою http://www.canon-europe.com/silverfast/

- Adobe PhotoShop Elements – програмне забезпечення на основі серії професійних програмних засобів Adobe PhotoShop, яке здобуло безліч нагород. Ефективне та просте у керуванні програмне забезпечення, яке дає змогу обробляти зображення для друку, надсилати їх в електронних повідомленнях і розміщати в Інтернеті.

- ArcSoft PhotoStudio – програма для редагування цифрових зображень, у якій передбачені такі функції, як обрізання зображень, зменшення ефекту «червоних очей», створення тривимірної текстової анімації та швидкий пошук фотографій.

- ScanSoft Omnipage SE – Потужна програма для оптичного розпізнавання символів (OCR). Дає змогу перетворювати відсканований текст на текстові символи, які піддаються розпізнаванню.

- NewSoft Presto! PageManager (лише в ОС Windows) – програма для перетворення відсканованих документів у формат PDF і для автоматизації створення бази документів і роботи з нею.

Опис технологій

FARE

У ході сканування плівки для формування зображення використовується видиме світло, але разом із тим з оригіналу передаються сліди пилу та подряпин. Технологія FARE (Film Automatic Retouching and Enhancement) використовує інфрачервоне (невидиме) світло. Інфрачервоне світло проходить крізь пошкоджені та забруднені місця, створюючи «карту» дефектів. Інтелектуальне програмне забезпечення виправляє зображення, майже повністю усуваючи дефекти.

Функція реконструкції кольору виконує корекцію ефектів, спричинених «старінням» фотографій, повертаючи старим фотографіям насичені кольори, а функція корекції зернистості зменшує зернистість фотографій, знятих на високочутливу плівку (high ASA) Для поліпшення фотографій, отриманих у сильному контровому світлі, технологія FARE 3-го рівня використовує функцію корекції контрового світла, точно визначаючи, які зони зображення потребують поліпшення. Ця функція виконує корекцію тільки кольорової гамми у проблемних зонах, що забезпечує високу якість і більш збалансовані кольори зображень.

QARE

Технологія QARE використовує інтелектуальне програмне забезпечення з можливостями технології FARE для сканованих непрозорих об'єктів, наприклад, фотографій.

* Сканування документів формату A4 із роздільною здатністю 300 точок на дюйм, включаючи час розігрівання, сканування та повернення картриджа у вихідне положення

Технічні характеристики

Тип Настільний кольоровий планшетний сканер з адаптером для плівки
Сканер 6-лінійна кольорова CCD-матриця
Джерело світла білий світлодіод, віддзеркалюючий і FAU (адаптер для плівки)
Оптична роздільна здатність 4800 x 9600 точок на дюйм¹
Програмна роздільна здатність 25 – 19200 точок на дюйм
Інтерфейс USB2.0 Hi-Speed
Розрядність сканування (кольорове) 48 біт вхід > 48/24 біт вихід
Розрядність сканування (у відтінках сірого) 48 біт вхід -> 16 біт (сканування плівки) / 8 біт вихід
Максимальний формат документа A4 / Letter (216 x 297 мм)
Кнопки EZ-Scan 7 кнопок (PDF x 4, КОПІЮВАННЯ, ФОТО/ПЛІВКА, НАДСИЛАННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ)
Швидкість формування зображення для попереднього перегляду Прибл. 3 сек¹²
Швидкість сканування (кольорове зображення) 1,0 мс/рядок (300 точок на дюйм), 12,1 мс/рядок (4800 точок на дюйм)
Швидкість сканування (у відтінках сірого) 1,0 мс/рядок (300 точок на дюйм), 12,1 мс/рядок (4800 точок на дюйм)
Швидкість сканування (чорно-білі документи) 1,0 мс/рядок (300 точок на дюйм), 12,1 мс/рядок (4800 точок на дюйм)
Швидкість сканування (A4, 300 точок на дюйм, кольорове зображення) Прибл. 7 сек.
Робота з фотоплівкою 35-мм плівка (негативи/позитиви)/12 кадрів
плівка (негативи/позитиви) /4 кадри
120 формат плівки/макс. 6x22 см (тільки плівка)
Функції сканування плівки FARE 3-го рівня (Автоматичне ретушування та покращення якості зображень на плівці), із функціями Reconstruction of Colour (Реконструкція кольору), Grain correction (Корекція зернистості), Backlight correction (Корекція контрового світла)
Джерело живлення адаптер змінного струму
Енергоспоживання 18 Вт (максимальне);
1,5 Вт (в режимі очікування)
1,0 Вт (Вимкнутий)
Габарити 272x479x100 мм
Вага Прибл. 4,2 кг
Температурний режим 10° C - 35° C
Допустима відносна вологість повітря 10% до 90% (20% to 80% для сканування плівок), без конденсації волог
Вимоги до операційної системи Windows 2000/ XP/ Vista
Mac OS X v 10.2.8-v 10.4¹
Входить в комплект постачання ПЗ у комплекті: ScanGear, MP Navigator EX, Solution Menu, OmniPage SE, ArcSoft PhotoStudio, Presto! PageManager (лише ПК), Adobe Photoshop Elements, SilverFast SE
Оптична роздільна здатність ¹ Оптична роздільна здатність є мірою максимальної апаратної дискретної роздільної здатністі, що базується на стандарті ISO 14473
Швидкість формування зображення для попереднього перегляду ¹ Найвища швидкість у роботі високошвидкісного з'єднання USB 2.0 на ПК з ОС Windows. Час передачі даних на комп'ютер не враховано
¹ Час попередньої обробки не враховано
Швидкість сканування (кольорове зображення) ¹ Час сканування вимірюється з моменту натискання кнопки сканування у драйвері принтера до закриття вікна, в якому зазначається стан сканування. Швидкість сканування може залежати від конфігурації системи, інтерфейсу, програмного забезпечення, параметрів режиму сканування та формату документа
Вимоги до операційної системи ¹ SilverFast SE сумісно з операційними системами Windows 2000/XP/Vista і Mac OS X v 10,3 ~ 10,4
 • Усі технічні характеристики може бути змінено без попереднього повідомлення
 • CanoScan і ScanGear є торговими марками Canon Inc. Microsoft, Windows та логотип Windows є торговими марками
 • або зареєстрованими торговими марками Microsoft Corporation у Сполучених Штатах Америки та (або) інших країнах.
 • Усі торгові марки та назви продуктів є товарними знаками їх відповідних компаній-власників
 • Специфікація CEL 1,0
 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 141ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getReviews, 16ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;