Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

imageFORMULA ScanFront 300/300P

Швидкий, компактний кольоровий мережевий сканер, створений для оптимізації продуктивності сканування та спрощення процесу обміну інформацією. Стильний і водночас практичний дизайн сканера оптимально підходить як для офісів, так і для приміщень, де ведеться робота з клієнтами.

Переваги

  • Компактний стильний дизайн.
  • Можливість одночасного надсилання відсканованих документів у різні папки та багатьом адресатам.
  • Зручність у користуванні; інтуїтивний кольоровий сенсорний екран.
  • Набір розширених функцій безпеки.
  • Простота дистанційного керування та мережевої інтеграції.

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

Компактний дизайн


Сканер ScanFront 300/300P не тільки простий і зручний у використанні, але й має найменші габарити у своєму класі, тож встановити його можна фактично будь-де. Завдяки стильному та водночас практичному дизайну він добре вписується у обстановку центрів обслуговування, забезпечуючи просте сканування зображень.

Підвищена продуктивність


Завдяки продуктивності до 30 сторінок або 60 зображень на хвилину сканер ScanFront 300/300P допоможе вам раціоналізувати робочий процес і зменшити видатки. Можливість швидко надсилати скановані документи через мережу, а в разі потреби – розсилати в різні папки та багатьом адресатам одночасно, заощадить час ваших працівників та зменшить загальні витрати організації.

Простота та зручність використання


Сканер ScanFront 300/300P є простим і зручним в експлуатації. Великий кольоровий сенсорний екран із високою роздільною здатністю дозволяє швидко і легко здійснювати навігацію в меню, а можливість індивідуального налаштування кнопок завдань забезпечує оперативний і чіткий розподіл файлів.

Надійна система безпеки


Розширені функції безпеки забезпечують можливість контролю використання важливої інформації. Надійна процедура автентифікації користувача і функція розпізнавання відбитків пальців (наявна лише в моделях ScanFront 300P) дозволяють захистити корпоративну мережу від несанкціонованого доступу. Для додаткової безпеки окремим користувачам можна обмежити доступ до деяких функцій сканера.

Зручні можливості віддаленого керування


Простота встановлення і користування сканером ScanFront 300/300P дає змогу зменшити витрати на інформаційні технології. Щоб долучити сканер до мережі, не потрібно ніякого додаткового обладнання чи програмного забезпечення. IT-адміністратори можуть у віддаленому режимі виконувати оновлення, створювати резервні копії та відновлювати параметри за допомогою звичайного веб-браузера або робити це все на багатьох пристроях одночасно завдяки програмі ScanFront Administration Tool.

Досконала інтеграція


Простота інтеграції в систему документообігу забезпечується завдяки можливості індивідуального найменування індексних файлів та файлів зображень, що полегшує класифікацію і подальший пошук потрібних даних.

Надійність


Прямий тракт проходження паперу і надійна технологія подачі документів дають змогу без проблем сканувати документи різного формату на папері різної товщини в одному пакеті. Ультразвуковий датчик подвійної подачі на сканері ScanFront 300P допоможе вчасно помітити помилкове накладання документів під час подачі.

Екологічність


Рівень енергоспоживання сканера ScanFront 300/300P на 70% нижчий, ніж у конкурентних аналогів, що сприятиме досягненню цілей вашої організації щодо заощадження енергії.

Унікальне просте налаштування


У разі потреби інтегратори можуть скористатися комплектом засобів розробки (КЗР) для створення власної системи сканування та збереження даних на основі мережевого сканера ScanFront. Докладнішу інформацію можна отримати через представника програми Canon для розробників ділових рішень Business Solutions Developer Programme (BSDP).

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P, функції та можливості цієї БФП.