Методологія розрахунку загальних експлуатаційних витрат

Дізнайтеся, як ми розраховуємо загальні експлуатаційні витрати для вашого принтера Canon.

Калькулятор загальних експлуатаційних витрат

Загальні експлуатаційні витрати розраховані на основі первісної вартості обладнання, а також витрат на чорнило або тонер за певний період (умови див. нижче). Зауважте, що на загальні експлуатаційні витрати можуть вплинути додаткові змінні витрати, у тому числі на інші витратні матеріали, набори чорнил і тонера, комплекти з чорнильницями з підвищеним ресурсом і відповідним тонером, технічне обслуговування, електрику та заміну компонентів.

Загальні експлуатаційні витрати розраховані за такою формулою: [середня вартість друку кольорової сторінки x обсяг кольорового друку – кількість сторінок на чорнилах/тонері з комплекту] + [середня вартість друку монохромної сторінки x обсяг монохромного друку – кількість сторінок на чорнилах/тонері з комплекту] + [вартість обладнання] + [вартість картриджа технічного обслуговування лише для моделей MAXIFY GX].

Моделі для порівняння по показнику зниження сукупної вартості володіння включають вибрані моделі з 10 найбільш продаваних кольорових лазерних принтерів і 10 найбільш продаваних струменевих принтерів за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (дані за 1-й квартал 2020 р.–3-й квартал 2020 р.). Середня ціна продажу принтерів у місцевій валюті була отримана за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (показники за квартали 1–3 2020 р.) і ціновими даними про витратні матеріали з офіційних веб-сайтів виробників станом на 2 лютого 2021 р.

Обладнання і витратні матеріали для серій Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 та GX3000 були включені в цей розрахунок загальних експлуатаційних витрат із використанням рекомендованої роздрібної ціни з ПДВ.

У розрахунок ціни включено ПДВ, але не включено витрати на доставку. Ціну можуть змінюватися залежно від зміни ринкових умов.

Витрати на друк розраховані для стандартних налаштувань для принтерів Canon і конкурентів. Це відповідає умовам тестування, що використовуються у випробуваннях ISO/IEC для визначення ресурсу друку у відповідних категоріях обладнання.

Вартість сторінки розрахована на основі ціни продажу витратних матеріалів згідно з веб-сайтами виробників, поділеної на офіційно опубліковані виробниками показники ресурсу для відповідних витратних матеріалів. Вартість сторінки розрахована на основі моделювання друку тестових зображень згідно зі стандартами ISO/IEC24712 для струминних принтерів та ISO/IEC 19798 для кольорових лазерних принтерів.

Усі технічні характеристики й показники продуктивності взято з офіційних джерел виробників, у тому числі, серед іншого, з їхніх буклетів і веб-сайтів. Показники ресурсу для тонера й чорнил Canon і конкурентів взяті з опублікованих технічних характеристик виробників.

З метою справедливого порівняння й точності даних показники ресурсу для витратних матеріалів визначені за найвищими показниками ресурсу стандартних тонерів і чорнил, доступних на момент публікації, відповідно до стандартів ISO. З порівняння виключені комбіновані набори, комплекти XL і мультикомплекти. Ці дані є офіційно опублікованими.

Потрібна підтримка для вашого пристрою?