Ресурс чорнил

Важливим фактором під час придбання запасного чорнильного картриджа або нового принтера є кількість сторінок, які дає змогу надрукувати один чорнильний картридж — так званий «ресурс чорнил».

Перевірка витрати чорнил

Щоб порівняти споживання чорнил у різних принтерах Canon, а також принтерах інших виробників, застосовуйте міжнародні стандартизовані методи перевірки. Завдяки цим стандартам ISO різні принтери перевіряються однаковим чином. Перевірка здійснюється протягом неперервного друку на трьох окремих принтерах, доки три комплекти основних чорнил не закінчаться на кожному із принтерів. Наведена кількість сторінок визначається на основі середніх значень, отриманих під час перевірки.

Друк документів формату A4

Використання чорнил для друку документів формату A4 вимірюється відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 24711. Це передбачає неперервний друк стандартного п’ятисторінкового кольорового документа на звичайному папері для офісу. Це стандартна процедура друку документів для клієнтів.

Фотодрук на папері формату 10 x 15 см

Використання чорнил для фотодруку на папері формату 10 x 15 см без полів вимірюється відповідно до стандарту ISO/IEC 29102. Це дає змогу визначити витрату чорнил під час неперервного друку шести фотографій стандарту ISO з тестовими діаграмами на фотопапір для струминного друку.

Фотодрук на папері формату A3+

Витрата чорнил для фотодруку на папері формату A3+ визначається у процесі неперервного друку фотографії, вибраної компанією Canon, на фотопапері розміром 279,4 x 355,6 мм (11 x 14 дюймів) формату A3+. Зображення роздруковується із програми Adobe Photoshop за допомогою драйвера принтера Microsoft Windows із параметрами за промовчанням.

Чорнильниці XL

Співвідношення ресурсів картриджа XL і стандартного чорнильного картриджа

На упаковці кожного чорнильного картриджа XL та XXL наведено логотип із позначенням кількості роздруківок, друк яких він здатен забезпечити, порівняно зі стандартним чорнильним картриджем Canon. Це дає змогу визначити кількість заощаджених ресурсів під час використання картриджів із високопродуктивними чорнилами.

Загальний ресурс

Середній ресурс споживання чорнил CMY

Загальний ресурс витрат чорнил складають окремі рівні витрат чорнильниць для блакитного, пурпурового та жовтого чорнила. Це дає змогу швидше порівняти рівень використання чорнил між принтерами, де встановлюється картридж із трьохкольоровим тонером, і принтерами з окремими чорнильницями для блакитного, пурпурового та жовтого чорнила.

Де можна знайти відомості щодо витрати чорнил?

Той самий чорнильний картридж забезпечує різну кількість роздрукованих сторінок залежно від того, який принтер використовується. Ресурс друку для кожного принтера Canon наведено на вкладці «Технічні характеристики» відповідної веб-сторінки.

Використання допоміжних чорнил

У процесі звичайного використання будь-якого струминного принтера використовується невелика кількість чорнила для чищення друкуючих головок. На веб-сторінці кожного принтера Canon відображається оцінка використання допоміжного чорнила, а також діаграма витрат чорнил.

Дані про кількість сторінок отримані відповідно до визначених умов під час здійснення неперервного друку; кількість може змінюватися залежно від вмісту документів, типу паперу, параметрів режиму друку, програмного забезпечення, середовища друку, зокрема температури та відносної вологості навколишнього середовища, а також частоти друку.

Усі технічні характеристики може бути змінено без попереднього повідомлення. Оскільки принтери попередніх моделей могли тестуватися згідно з іншими стандартами, щоб отримати докладні відомості, ознайомтеся з технічними характеристиками конкретного виробу.