Making Memories

Зроби щось вперше


Завжди є щось, що ти робиш вперше: коштуєш нову страву, вперше вирушаєш в подорож, зустрічаєш нових людей.
Такі миті варті, щоб їх запам’ятали, тож переконайся, що в тебе є найяскравіші фото, щоб поділитися з друзями.
Цього літа мі були раді ділитися першими враженнями із нашими друзями.

Марина Карпій

Марина Карпій – відомий українсько-грузинський фотограф у жанрах portrait та wedding. Це не перший виступ Марини на #CanonPhotoMarathon в Україні. Проте цього року Марина вперше ділилася своїми історіями та натхненням як бренд-амбасадор Canon у регіоні EMEA. Марина Карпій розповідала учасникам про те, як важливо не боятися втілювати мрії у реальність та робити те, що любиш. Розповідала про власний розвиток у галузі фотографії, а також про важливість поєднання технічних навичок та емоційного сприйняття світу.

Марина Карпій

Саша Ляпота

Олександр Ляпота – автор влогу It's a Good Trip про пригоди та співзасновник веб-сайту kaddr.com про фотографію та відео. Олександр багато подорожує Україною та світом. Якось він вперше проїхав на велосипеді тисячі км через дві країни. Цього року Олександр вперше став спікером #CanonPhotoMarathon, дав змістовні рекомендації про те, як фокусуватися на найголовнішому та створити влучні кадри, навіть якщо ви робите це вперше.

Саша Ляпота

Галя Руденко

Галина Руденко – портретист та сімейний фотограф. Це перший публічний виступ Галі, яким вона буквально «запалила» учасників #CanonPhotoMarathon. Галя розповідала про свої перші подорожі, перші фотографії, перші поразки та перемоги, які стали фундаментом її творчості. На думку Галі, ми набуваємо досвіду саме завдяки рішенню зробити перший крок. І саме цей крок є найважливішим.

Галя Руденко

Коли востаннє ти робив щось вперше?
Щоб розпочати робити те, чого прагнеш, необхідно побороти лінь та зробити першу спробу. Щоб подолати страх перед невідомим та рухатися вперед, необхідно просто розпочати. Перший раз прогулятися містом на світанку, перший раз написати мотиваційного листа, перший раз натиснути кнопку фотокамери. З кожним першим кроком ми не лише стаємо впевненішими. Ми отримуємо нові прекрасні можливості для розвитку та досягнення цілей.
Не вагайся, зроби перший крок.