car in pool
alt text goes here

Отримай море креативу та задоволення від друку

Використовуючи широке розмаїття форматів паперу, ваша творчість не знатиме меж. Надихайтеся нашими історіями: від створення власних фотоальбомів, до різних проектів самостійно або просто відкрийте для себе безмежний творчий світ.

UKRAINE

Фото альбом дитини на стіні дитячої

Магнітна бумага

Переглянути відео

Історія дорослішання дитини у фотографіях від Canon Амбасадора Марини Карпій

Canon Амбасадор Марина Карпій - креативна мама двох дітей, тож завжди прагне створити щось цікаве для своїх дітей. Як тільки Марина знайшла магнітний фотопапір, вона надихнулася створити щось цікаве для своєї дочки Лізі – стіну із фотографіями, надрукованими на магнітному папері, щоб Лізі змогла сама легко розмістити фотографії, як захоче. Ідея стала чудовим розважальним заходом для всієї родини.

Ознайомитись зараз

Creative Park

Створити книгу спогадів із інтерактивною мапою

Фото папір, що можна переклеювати багато разів Photo Paper RP-101

Переглянути відео

Мапа інтерактивних спогадів від Дедді Кул

Друг Canon, Роберт Діаконеаса, разом із сім'єю вирішив створити проект, натхненний його улюбленим заняттям: подорожами. Спогади, які родина отримала за останні 5 років подорожуючи світом, дуже важливі, тож вони обов’язково роблять фото найцікавіших моментів. Зараз родина зосередилася на подорожах Румунією. Використовуючи фото папір, що можна наклеювати багато разів, вони позначили всі місця, де вони бували разом, і всі місця, куди планують поїхати. Весело і дуже повчальною, оскільки батьки вважають, важливим навчити своїх дітей знати та цінити красу своєї країни.

Ознайомитись зараз

GREECE

Ідеї декорацій та книга кулінарії

Canon Plus Glossy II

Переглянути відео

Ідеї декорації та рецептів для Oh My Deer Blog

"Oh My Deer Blog" створено трьома сестрами з Волоса, Ейгенії, Софії та Крістіни. Блог вирізняється своїми солодкими та солоними творіннями і неймовірними фотографіями. Із роками сестри накопичили безліч рецептів, тож вони вирішили використовувати PIXMA TS8250, щоб зберігати найцікавіші задумки та найтепліші спогади. За допомогою глянцевого паперу Canon у різних розмірах вони створили настінні прикраси для своїх улюблених творінь, а також кухарську книгу, щоб швидко мати доступ до улюблених рецептів.

Ознайомитись зараз

BULGARIA

Сімейні розваги із Creative Park

Matte Photo Paper MP-101

Розваги для всієї родини із Антуанеттою Пепе

Антоанетта Пеппе - одна з найвідоміших в Болгарії лайфстаіл блогер та мама. Вона поділилася з нами своїм досвідом, перебуваючи вдома останні кілька місяців. Саме тоді PIXMA G 3411 став в нагоді як ніколи раніше. Використовуючи його для друку різноманітних книжок-розмальовок, 3D моделей іграшок та різних видів ігор, які виглядають дивовижно завдяки неймовірно яскравим кольорам Matte Photo Paper MP-101 - це прекрасний спосіб розважитися всією родиною.

Ознайомитись зараз

Croatia 1

Гра з фотографіями родини.

Magnetic Photo Paper

Переглянути відео

Магнітна гра “Lili Halo Decoration" та її родиною

“Lili Halo Decoration” творець блогу Лілі працює дизайнером інтер’єру. Лілі та її родина надрукували фотографії членів родини на магнітному папері та просто розмістили їх на магнітній дошці, де вони намалювали автобус. Завдяки магнітам вони можуть просто переміщати членів родини навколо дошки, щоб посадити їх і вийти з автобуса. У стилі пісні "Колеса в автобусі" члени сім'ї їздять на автобусі. Наймолодший член родини дізнається імена інших, а також може взяти участь, перемістивши кожного та змінивши порядок сидіння. За допомогою магнітного паперу можуть грати наймолодші. Магнітний папір можна формувати будь яким чином за допомогою ножиць.

Croatia 2

Moodboard creation for the blog and brand

Restickable Photo Paper RP-101

Переглянути відео

Мудборд для бренду “Lili Halo Decoration"

“Lili Halo Decoration” творець блогу Лілі працює дизайнером інтер’єру. Вона мудборд бля свого бренду та блогу. Мудборд буде ілюструвати естетику, кольори, стиль та комунікативність бренду. За допомогою паперу для повторного використання, який ви можете наклеїти, відклеїти та знову наклеїти, вона поєднає різні візерунки та стилі, які найкраще поєднуються разом. Завдяки паперу для повторного використання будь-який фон, стіна чи дошка можуть стати поверхнею для збору, перестановки та сортування ідей, візерунків або фотографій.

SLOVENIA

Унікальні ілюстрації для термо друку на тканинах.

Магнітна бумага

Переглянути відео

Графічний дизайнер Тіна та її ідеї "Artmelon" на тканинах

Пару років тому Тіна вирішила створити власний бренд футболок на замовлення ручної роботи "Artmelon". Коли замовник замовляє лише одну або декілька унікальних футболок або інших бавовняних виробів, варіант виготовлення їх вдома дуже вигідний. За допомогою свого принтера PIXMA вона може надрукувати будь-який візерунок, слоган або ілюстрацію у форматі А4 і за допомогою праски перенести на будь-який бавовняний матеріал - темний або білий. Таким чином, вона зробила бавовняну сумку для друга, сюрприз-футболку для свого хлопця і перероблену пару коротких джинсів з ілюстрованою накладкою на задній кишені. Зробивши власну ілюстрацію або скачавши її з Інтернету, ви можете повністю оновлювати гардероб і робити неповторні подарунки на будь-які випадки знову і знову.

Ознайомитись зараз

Special Promotions

Спеціальна пропозиція

Придбай акційний товар та отримай фотопапір у подарунок

Акція діє з 12.04. по 07.05.2021


Magnetic photo paper MG 101

Перетворіть свої фотографії в декоративні дошки, подарунки або рухомі прикраси за допомогою магнітного фотопаперу MG-101 компанії Canon.

UKRAINE

ROMANIA
Restickable Photo Paper RP-101

Можливості нескінченні - фотопапір від Canon, що переклеюється. Папір для повторного приклеювання дозволяє проявити фантазію та змінювати домашню експозицію не пошкоджуючи стіни або створювати веселі та інтерактивні ігри з малечею.


Canon Plus Glossy II PP-201

Фотопапір компанії Canon Plus Glossy II - це ідеальний фотопапір з глянцевим покриттям найкращої якості. Він забезпечує ідеальну відображення ваших фотографій.

GREECE

BULGARIA
Matte Photo Paper MP-101

Фотопапір MP-101 компанії Canon призначений для відтворення надзвичайно яскравих зображень, тому це ідеальний тип паперу для креативних проектів або для ваших дорогоцінних фотографій, які будуть чудово виглядати дуже довго.


Fabric Iron-on Transfers LF-101

Розкрийте свою креативність за допомогою термо паперу від Canon. Ще ніколи не було простіше проявити творчість та змінити свій стиль у гардеробі.

SLOVENIA