Canon Quick Utility Toolbox

Quick Utility Toolbox

Ця зручна програмна платформа дає змогу без зусиль використовувати всі функції та програми для принтерів серії imagePROGRAF PRO-series. Вона завжди під рукою — достатньо натиснути кнопку в області сповіщень Windows або на панелі Dock на Apple Mac.

Переваги

  • Отримуйте доступ до онлайнових посібників для принтерів на вкладці базових інструментів.
  • Отримуйте доступ до відомостей про параметри носіїв, принтерів і калібрування.
  • Швидко запускайте програми Accounting Manager, Device Management Console і Media Configuration Tool.
  • Легко інсталюйте й запускайте Quick Utility Toolbox.
  • Працюйте в Microsoft Windows і Apple Mac OS.

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Quick Utility Toolbox

Потужність і зручність


Отримуйте доступ до всіх програм і функцій для принтерів imagePROGRAF PRO-series з однієї службової програми, яка знаходиться завжди під рукою.

Удосконалення роботи принтера


Використовуйте цілу низку програм, доступних для вашого принтера imagePROGRAF PRO-series, щоб забезпечити регулярне технічне обслуговування.

Інтерфейс на основі вкладок


Переглядайте вкладки базових інструментів і засобів керування на одному екрані, щоб швидко отримувати доступ до функцій одного принтера і програм для керування кількома принтерами.

Зручний доступ до засобу Media Configuration Tool (MCT)


Створіть оптимальне середовище друку за допомогою засобу Media Configuration Tool. Він дає змогу змінювати назви носіїв і перевпорядковувати їх, а також додавати або змінювати відомості про папір.

Дистанційне стеження в програмі Device Management Console


Заощаджуйте час і гроші, дистанційно стежачи за витратними матеріалами й станами щонайбільше для 50 принтерів у програмі Device Management Console. Віддалено калібруйте принтери, отримуйте сповіщення про їхній стан електронною поштою та забезпечуйте належний стан парку принтерів.

Ефективне керування витратами за допомогою Accounting Manager


Централізовано керуйте всіма витратами на друк у програмі Accounting Manager. Збирайте журнали завдань друку й обчислюйте витрати на друк за завданнями, періодами або певними відділами чи користувачами.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Quick Utility Toolbox, функції та можливості цієї БФП.

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.