Canon Print Studio Pro

Print Studio Pro

Отримуйте винятково якісні роздруківки фотографій у програмах Adobe Photoshop і Adobe Lightroom або Canon Digital Photo Professional і розкрийте весь потенціал цифрових фотокамер Canon EOS завдяки технології Crystal Fidelity.

Переваги

  • Забезпечте максимальну якість роздруківок на принтерах Canon imagePROGRAF PRO-Series.
  • Легко та зручно друкуйте фотографії з програм Adobe Photoshop, Lightroom, Photoshop Elements і Canon Digital Photo Professional.
  • Збережіть улюблені налаштування, щоб підвищити якість і точність відбитків та поліпшити продуктивність друку загалом.
  • Підключіть камеру Canon EOS до принтера imagePROGRAF PRO-Series, щоб отримати неповторну якість друку завдяки технології Crystal Fidelity.
  • Використовуйте розширені можливості робочих процесів фотодруку, зокрема пакетну обробку завдань друку.
  • Використовуйте функцію шаблона друку та друкуйте одне й те саме зображення в різних тонах, щоб вибрати найкращий ефект.
  • Легко інсталюйте програмний модуль Print Studio Pro та насолоджуйтеся повною кросплатформною підтримкою пристроїв з ОС Windows і Mac OS.

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Print Studio Pro

Злагоджені робочі процеси друку


Налаштувати завдання друку можна просто в типових програмах, зокрема Adobe Photoshop і Lightroom, а також у інтуїтивно зрозумілому й зручному програмному забезпеченні Digital Photo Professional, власній розробці Canon.

Оптимізовані операції друку


Ви можете зменшити кількість невдалих роздруківок, переглянувши пробне зображення на екрані*, перш ніж друкувати його. Крім того, функція шаблона друку дає змогу надрукувати одне й те саме зображення в різних тонах, а потім вибрати найкращий ефект і застосувати його до остаточної роздруківки. Улюблені настройки можна використовувати повторно, вибираючи їх з історії. Також можна легко готувати й запускати завдання пакетного друку кількох зображень.

Можливості з компонування зображення


Модуль Canon Print Studio Pro розширює можливості роботи із зображеннями: тепер їх можна повертати на 90°, налаштовувати їхні поля та вносити інші зміни — усе в одному завданні друку.

Ефективне керування кольором


У модулі Canon Print Studio Pro використовується ефективна система керування кольором, щоб ретельно зіставляти кольори між інтерфейсами обладнання Canon і програмного забезпечення Adobe, запобігаючи появі помилок перетворення кольорів.

Технологія Crystal Fidelity забезпечує якість відбитків


Можливість відтворення контрасту в модулі Canon Print Studio Pro, а також функції Digital Lens Optimiser (цифрового оптимізатора зображення) у програмі Canon Digital Photo Professional забезпечують надзвичайно якісні роздруківки за технологією Crystal Fidelity, що точно відтворюють на папері всю глибину, чіткість і рельєф фотографій, знятих цифровими камерами Canon EOS. Цифровий оптимізатор зображення поліпшує якість вицвілих і потертих зображень або фотознімків із недостатньою різкістю чи контрастом. Функція відтворення контрасту точно повторює на роздруківці природну різкість зображення.
* Ми радимо регулярно калібрувати монітор, якщо ви використовуєте пробні зображення

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Print Studio Pro, функції та можливості цієї БФП.

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.