Canon i-SENSYS LBP6030B

i-SENSYS LBP6030B

Компактний і недорогий лазерний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому або невеликого офісу. Безшумність роботи в поєднанні з високою надійністю й енергоефективністю доповнює швидкість і високу якість друку.

Переваги

  • Доступний монохромний лазерний принтер — ідеальний для невеликого або домашнього офісу
  • Швидкий високоякісний монохромний друк зі швидкістю 18 сторінок за хвилину
  • Заощадження часу завдяки швидкому друку першої роздруківки
  • Стильний дизайн і компактність стануть прикрасою будь-якого робочого місця
  • Лідер енергоефективності у своєму класі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP6030B

Монохромний лазерний принтер, який не займає багато місця


Розроблений для зручного розміщення на столі, цей швидкий, компактний і доступний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому й невеликого офісу. До стильного компактного дизайну в чорному кольорі додано знімну кришку для лотка для паперу, а габарити не перевищують 364 x 249 x 198 мм (Ш x Г x В).

Швидка та продуктивна робота


Технологія швидкого друку першої роздруківки Canon дає змогу моделі i-SENSYS LBP6030B негайно почати роботу після виходу з режиму сну. Час виведення першої роздруківки становить усього 7,8 секунд, а швидкість професійного лазерного друку — 18 стор./хв. Отже, немає потреби чекати, доки надрукуються важливі документи.

Винятково точний лазерний друк


Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement забезпечує високоякісний та чіткий друк тексту та детальну графіку з роздільною здатністю друку до 2400 х 600 точок/дюйм. Ми спеціально розробили тонер MS (Magnetic Spherical) для забезпечення найкращих результатів на кожній сторінці друку.

Ефективне використання енергії


Завдяки технології термозакріплення за запитом, розробленій компанією Canon, цей енергоефективний принтер використовує лише 0,8 Вт у режимі сну та практично не потребує часу на прогрів. Зручний вимикач на передній панелі дає змогу легко вимкнути принтер, заощадити електроенергію та зменшити вплив на довкілля.

Безшумна робота


У компанії Canon розроблено механізм, завдяки якому i-SENSYS LBP6030B працює безшумно в режимі очікування та винятково тихо під час роботи. Отже, ви можете зосередитися на своїй роботі й не відволікатися.

Багатофункціональний картридж


Універсальний картридж, який допускає переробку, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, який містить тонер, барабан і елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6030B, функції та можливості цієї БФП.

High print quality

Висока якість друку

USB connection

Підключення через USB

Подальші кроки

Де придбати

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.