Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Деякі речі просто створені одне для одного. Тонер Canon ідеально поєднується з принтерами Canon, забезпечуючи швидку термофіксацію та високу якість друку, які ви від нього очікуєте. Технологія для тонерів Canon дає змогу досягати безкомпромісних результатів. Довіртеся тонеру, розробленому компанією Canon, — і ви отримаєте чудову якість і довговічність друку.

Тривала якість друку вашого принтера

Оригінальні універсальні картриджі Canon гарантують неперевершену якість друку. Вони містять усі важливі елементи друку, які мають визначений строк служби, тому після заміни універсального картриджа ваш апарат працюватиме як новий.

Забезпечення якості

Купуйте оригінальні картриджі Canon і будьте певні, що кожний із них забезпечить виняткову продуктивність. Повторно заправлені картриджі можуть не друкувати відповідно до стандарту нових картриджів Canon через можливість часткового або повного зношування внутрішніх деталей.

Виробництво та складання тонер-картриджів — складна процедура, яка охоплює кілька сотень технологічних процесів! Проте компанія Canon розробила єдину автоматизовану систему виробництва, яка використовує сучасну технологію виготовлення для створення високоякісних картриджів відповідно до очікувань наших клієнтів.

Як уникнути смуг, які псують вигляд?

Світлочутливий барабан — один із найвразливіших елементів принтера. Нові картриджі Canon розроблено таким чином, щоб тонер не накопичувався на барабані й термозакріплювальному валику. Таким чином можна уникнути некрасивих смуг, розмивання чи сірого фону, а також пошкодження вашого принтера. Оригінальний тонер Canon гарантує належну роботу барабана, а це означає, що кожний роздрукований аркуш буде чітким і охайним.

Екологічніше робоче місце

Ексклюзивна технологія заряджання ролика компанії Canon усуває викиди озону в повітря. Ця екологічна технологія не шкодить здоров’ю людини й довкіллю та навіть робить картридж компактнішим, оскільки для нього потрібно менше деталей. Крім того, усі картриджі й тонери Canon не містять небезпечних матеріалів. Це означає, що для наших картриджів не потрібна спеціальна обробка чи переробка. Вони утилізуються як звичайні офісні відходи, або ж ви можете скористатися нашою програмою вторинної переробки для безвідходного виробництва.

Easy to recycle

Genuine cartridges can be recycled using Canon’s no waste to landfill recycling programme. To find out more about the programme, or to request a free return form, visit our Cartridge Recycling page.

Be careful of counterfeit cartridges

Стережіться підробок картриджів

Підробки картриджів Canon запаковані так, ніби їх було виготовлено компанією Canon або за її згоди, але насправді це не так. Виготовлення та продаж підробок картриджів Canon заборонено. Компанія Canon співпрацює з митними, правоохоронними органами та органами, які стежать за дотриманням торговельних стандартів, для вилучення підробок картриджів Canon із ринку з притягненням до відповідальності тих, хто їх виготовляє та продає.

Ресурс підробок картриджів, які компанії Canon вдалось отримати та перевірити, становить від 28 % до 69 % порівняно з оригінальними картриджами Canon.

Genuine toner cartridges make the difference

Allion Co., Ltd., an external verification agency, conducted tests to determine the difference in print quality between genuine Canon toner cartridges and third party cartridges. The report verifies the benefit of genuine Canon cartridges.

Як розпізнати фірмові тонер-картриджі

Купуючи картридж Canon, завжди шукайте голограму з переливними кольорами та логотип зі словом «Genuine» на зовнішньому боці упаковки. Тільки тоді ви можете бути певні, що отримаєте найкращу якість друку на принтері, факсимільному апараті чи багатофункціональному пристрої Canon. Фраза «для використання в продуктах Canon» не означає, що це фірмовий картридж Canon.

Дізнайтеся докладніше про тонери Canon EF, MS і S і про технологію термозакріплення без мастила компанії Canon та упаковку AIRSHELL.

[MASTER] EF Toner-image

            EF-тонер

Тонер для високошвидкісного друку

EF-тонер Canon (Energy-saving Fine toner) призначений для термозакріплення за запитом. Він поліпшує та підвищує продуктивність системи термозакріплення за запитом. Користувач щоразу отримує високоякісне монохромне зображення.

EF-тонер значно поліпшує продуктивність термозакріплення порівняно з традиційним тонером. А це у свою чергу уможливлює термозакріплення за запитом на високошвидкісних апаратах. Крім того, завдяки технології термозакріплення за запитом зменшується енергоспоживання порівняно з традиційним способом закріплення ролика. Більше того, завдяки цій технології швидкий друк першої роздруківки відбувається, навіть якщо принтер перебував у режимі сну. Це добре для довкілля, оскільки для друку потрібно менше енергії та ресурсів. Це добре також і для вашого гаманця, оскільки експлуатаційні витрати значно нижчі.

Які переваги EF-тонера компанії Canon?

[MASTER] check-image Технологія термозакріплення за запитом

[MASTER] check-image Зменшення споживання енергії

[MASTER] check-image Зменшення впливу на навколишнє середовище

[MASTER] MS Toner-image

                         MS-тонер

Якісний монохромний тонер

MS-тонер Canon (Magnetic Spherical) спеціально розроблено для використання з нашим останнім поколінням принтерів для монохромного друку. Завдяки цьому тонеру досягаються дивовижні результати на всіх роздруківках із гарантованою якістю монохромного зображення та чітким і розбірливим чорним текстом. Цей тонер має мікрокапсульну структуру з парафіновим ядром, оточеним шаром розсіяних магнітів. Завдяки цьому поліпшується проявка та плавлення, а також максимально збільшується функціональність термозакріплення за запитом. У результаті ви отримуєте перевагу поліпшеної технології швидкого друку першої роздруківки, заощаджуєте час і електроенергію, таким чином зменшуючи витрати на неї, а також отримуєте перевагу високоякісного друку та роботи обладнання.

Які переваги MS-тонера компанії Canon?

[MASTER] check-image Виняткова якість чорно-білого друку

[MASTER] check-image Швидкий друк

[MASTER] check-image Поліпшене плавлення

[MASTER] S toner-image

                         S-тонер

Полімеризований кольоровий тонер

S-тонер — це оригінальний полімеризований тонер компанії Canon для кольорового друку. Він має сферичну форму й уніфікований розмір. Тому завдяки S-тонеру зображення тонера на світлочутливому барабані виходить високодеталізованим із високими й точними характеристиками передавання. S-тонер забезпечує високоякісний друк зображень.

Спеціальний S-тонер Canon містить ідеально сферичні частинки однакового розміру з парафіновим ядром у центрі. Це усуває потребу у використанні масла в процесі закріплення. Дізнайтеся більше про переваги технології термозакріплення без відблисків і мастила в тексті нижче.

Які переваги S-тонера компанії Canon?

[MASTER] check-image Високодеталізований друк

[MASTER] check-image Однорідні частинки тонера забезпечують виняткову якість друку

Переваги технології термозакріплення без мастила компанії Canon

Переваги картриджів із прокладним матеріалом AIRSHELL

[MASTER] check-image Друк без відблисків

[MASTER] check-image На роздрукованому аркуші можна з легкістю писати

[MASTER] check-image Професійні результати друку

[MASTER] check-image Додатковий захист зменшує вірогідність пошкодження

[MASTER] check-image Менше відходів завдяки зменшеній упаковці

[MASTER] check-image Прокладний матеріал можна використовувати для вторинної переробки

За допомогою спеціальної технології термозакріплення без мастила компанії Canon кольоровий друк виходить надзвичайно чітким і без відблисків. На відміну від традиційних термозакріплювальних валиків використання мастила не потрібне, що усуває глянс, який продукують багато кольорових пристроїв.

Технологія термозакріплення без мастила в поєднанні з нашим S-тонером забезпечує ідеальний кольоровий друк. До складу S-тонера входять сферичні частинки, кожна з яких має однакові форму та розмір, і центральне парафінове ядро. Завдяки цьому ви отримуєте рівномірні та чіткі зображення з низьким рівнем глянсу, які легко сприймаються оком. Ви можете навіть без проблем писати на надрукованій сторінці.

Низку картриджів Canon запаковано в прокладний матеріал AIRSHELL, який компанія Canon вибрала для кращого захисту. У 2004 році ця ефективна та безпечна для довкілля революційна технологія пакування отримала нагороду WorldStar від Світової організації упакування (WPO) за дизайн та інновацію.

Технологія пом’якшення сили поштовху AIRSHELL дає змогу використовувати упаковку набагато меншого розміру. Завдяки цьому зменшуються викиди CO² в атмосферу під час перевезення картриджа приблизно на 20 % порівняно з традиційною упаковкою. Упаковку AIRSHELL можна також використовувати для повернення використаних картриджів на вторинну переробку, цим ще збільшуючи переваги для довкілля.

Ресурс картриджа

Вибираючи картридж, ви дивитеся на його ціну, функції, продуктивність, якість і надійність. Звісно, ціна друку за сторінку в різних моделях не менш важлива. Ресурс картриджа дає змогу точно визначати кількість сторінок, яку може надрукувати тонер-картридж.

Ресурс картриджа для низки універсальних картриджів Canon, які використовуються в монохромних пристроях, вимірювався відповідно до чітко регламентованої процедури ISO (Міжнародна організація зі стандартизації). У стандарті ISO 19752 описано спосіб визначення ресурсу тонера для монохромних електрофотографічних принтерів і багатофункціональних пристроїв, які містять компоненти принтерів. 

Ресурс цих картриджів вимірюється за чітко визначених умов. Зразок тестового аркуша, наведеного в цьому прикладі, став стандартом для вимірювання ресурсу наших монохромних тонер-картриджів із 2002 року. Використовуйте оригінальні тонер-картриджі Canon і будьте певні, що ваш картридж надрукує обіцяну Canon кількість аркушів.