low-light photography

Камери для зйомки в умовах недостатньої освітленості

Відтворіть атмосферу моменту в променях вечірнього сонця за допомогою камер Canon із системою HS для зйомки в умовах слабкого освітлення

Вища чіткість — менший шум

Неякісні знімки, зроблені смартфоном в умовах слабкого освітлення, тільки розчаровують. А от компактні камери Canon для зйомки в умовах слабкого освітлення мають якісну оптику, датчики та процесори, які забезпечують значно кращі й реалістичніші результати.

photography clarity

Фіксуйте справжню атмосферу моменту.

Використовуючи спалах в умовах слабкого освітлення, можна зіпсувати атмосферу знімку через бліді обличчя, неприродні кольори й темний фон. Проте камери Canon для зйомки в умовах слабкого освітлення із системою HS System забезпечують чудові реалістичні результати навіть без спалаху.

face woman photography

Попрощайтеся з розмиттям

Зйомка з рук в умовах слабкого освітлення може призвести до тремтіння камери та змазування зображення, проте відповідні камери Canon із системою HS System, великою діафрагмою та інтелектуальною стабілізацією дають змогу знімати з рук без втрати різкості у світлі свічок або на концерті.

shooting handheld in low light

Удосконалені технології для відмінних знімків в умовах недостатньої освітленості

Інноваційна система HS System від Canon — це ексклюзивне поєднання сенсора високої чутливості, що захоплює більше світла, і потужних засобів обробки DIGIC. Вона гарантує високу якість зображення та дає можливість відтворити справжню атмосферу моменту в умовах слабкого освітлення

Об’єктиви з великою діафрагмою

Ці об’єктиви з діафрагмою f/1,8 пропускають більше світла в камеру, що дає змогу досягти менших значень витримки затвора для створення природних зображень із меншим розмиттям. Професійна камера Canon із високоякісною оптикою швидкого реагування та функцією HS System є ідеальним вибором, щоб опанувати фотографування в умовах недостатньої освітленості.

G7 X camera

Intelligent IS (Інтелектуальна стабілізація зображення)

Інтелектуальна стабілізація зображення — це оптична система стабілізації зображення від Canon, що компенсує тремтіння камери й дає змогу знімати з рук в умовах слабкого освітлення без розмиття. Ця універсальна й повністю автоматична система адаптується до різних сюжетів, забезпечуючи чудові результати.

low light city photography

Зауважте, що не в усіх виробах доступні всі функції.