MAKE IT '22

щоб приєднатися до нашої першої в цьому році події в прямому ефірі. Ділилися свіжими поглядами, налагоджували зв’язки, і можна з упевненістю сказати, що це був приголомшливий успіх.

Пропустили подію в прямому ефірі? Колекція найцікавіших моментів, включаючи презентації, демонстрації та сесії з бізнес-інновацій, тепер доступна для перегляду на нашому простому у використанні сайті подій B2B.

чоловік дивиться в смартфон

Світ корисного досвіду для вашого бізнесу

Пориньте у світ із вмістом, що надихає, та цінними бізнес-ідеями від міжнародних експертів. Ми допоможемо вам відновлюватися та зростати.

Практичні поради локальних експертів

Поєднання презентацій із ключовими ідеями, що спонукають до роздумів, з демонстрацією технологій, представленням цільових планів розвитку бізнесу та проведенням відповідних занять допоможе вам уявити й досягти нових рівнів успіху.

група людей на зустрічі

Бажаєте отримати натхнення та відкрити шляхи розвитку свого бізнесу?

Ловіть новітні технології Canon. Зареєструйтеся та увійдіть на нашу гібридну платформу подій, щоб отримати негайний доступ до безлічі корисних ідей та відеоконтенту, що охоплює все: від лідерства думки щодо зростання бізнесу та майбутнього поліграфічної індустрії до захоплюючих технічних демонстрацій та основних презентацій з усього Canon EMEA .

imagePRESS  V1000

Ознайомтеся з новинками imagePRESS: кольоровою цифровою пресою Pro Print для середовищ середнього обсягу друку, яка має надійні функції та інноваційні технології.
ДОКЛАДНІШЕ
imagePRESS V1000 Basic

Подібні продукти й вироби

 • Arizona 135 GT
  Увійдіть у світ нових можливостей друку з нашим асортиментом у моделей серії Arizona: промисловий та спеціалізований друк для додатків за межами ринку графічних зображень.
 • два професіонали, які працюють разом

  Програмне забезпечення для автоматизації обробки документів

  Ознайомтеся з нашими рішеннями, розробленими для трансформації способу створення та керування комунікаціями з клієнтами та критично важливою для бізнесу документацією на основі даних у кількох вихідних каналах.
 • imagePROGRAF PRO-4100S
  Познайомтеся з нашою лінійкою широкоформатних принтерів imagePROGRAF, що постійно збільшується та пропонує неймовірну якість і продуктивність разом зі зручними функціями, що підійдуть будь-якому робочому середовищу.
 • varioPRINT 140
  Познайомтеся з нашою лінійкою промислових друкарських машин із тонером — від потужної моделі TITAN до рішень середнього й початкового діапазону, з яких ви зможете вибрати оптимальний варіант для себе.
 • ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

  Бажаєте поговорити з представником Canon?