MAKE IT '22

щоб приєднатися до нашої першої в цьому році події в прямому ефірі. Ділилися свіжими поглядами, налагоджували зв’язки, і можна з упевненістю сказати, що це був приголомшливий успіх.

Пропустили подію в прямому ефірі? Колекція найцікавіших моментів, включаючи презентації, демонстрації та сесії з бізнес-інновацій, тепер доступна для перегляду на нашому простому у використанні сайті подій B2B.

 • ПОДІЯ

  Подія «Зроби це» 2022 року

  Наша перша приватна подія в прямому ефірі з 2019 року. З презентаціями, що спонукають до роздумів, і цільовими напрямами розвитку бізнесу, ми поділилися новими поглядами на галузь промислового друку й пояснили, як надавати клієнтам більшу споживчу цінність у світі, що змінився.

 • ПОДІЯ

  Подія «Зроби це» 2021 року

  Цифровий досвід і фестиваль – і онлайн-подія номер один для поліграфічної індустрії. Ми зібрали захоплюючу лінійку демонстраційних продуктів, поради експертів з усього світу та надихаючі ключові доповіді в той час, коли підприємства боролися з «новою реальністю».

чоловік дивиться в смартфон

Світ корисного досвіду для вашого бізнесу

Пориньте у світ із вмістом, що надихає, та цінними бізнес-ідеями від міжнародних експертів. Ми допоможемо вам відновлюватися та зростати.

Практичні поради локальних експертів

Поєднання презентацій із ключовими ідеями, що спонукають до роздумів, з демонстрацією технологій, представленням цільових планів розвитку бізнесу та проведенням відповідних занять допоможе вам уявити й досягти нових рівнів успіху.

група людей на зустрічі

Бажаєте отримати натхнення та відкрити шляхи розвитку свого бізнесу?

Ловіть новітні технології Canon. Зареєструйтеся та увійдіть на нашу гібридну платформу подій, щоб отримати негайний доступ до безлічі корисних ідей та відеоконтенту, що охоплює все: від лідерства думки щодо зростання бізнесу та майбутнього поліграфічної індустрії до захоплюючих технічних демонстрацій та основних презентацій з усього Canon EMEA .

 • Розвивайтеся

  Перехід від режиму виживання до процвітання на поточних і майбутніх можливостях.

 • Змусьте рахуватися із собою

  Наш останній звіт Insight Report підкреслив важливість демонстрації повернення інвестицій у цифровий друк потенційним клієнтам і наявним клієнтам у чітких комерційних термінах, пов’язаних з бізнес-цілями.

 • Досягніть бездоганної оптимізації

  Інтелектуальна і масштабована автоматизація, яка максимально використовує поточні та майбутні інвестиції в технології додрукарської підготовки, друку та обробки, водночас допомагає розкрити весь творчий потенціал і продуктивність вашої команди.

imagePRESS  V1000

Ознайомтеся з новинками imagePRESS: кольоровою цифровою пресою Pro Print для середовищ середнього обсягу друку, яка має надійні функції та інноваційні технології.
ДОКЛАДНІШЕ
imagePRESS V1000 Basic

Подібні продукти й вироби

 • Arizona 135 GT
  Увійдіть у світ нових можливостей друку з нашим асортиментом у моделей серії Arizona: промисловий та спеціалізований друк для додатків за межами ринку графічних зображень.
 • два професіонали, які працюють разом

  Програмне забезпечення для автоматизації обробки документів

  Ознайомтеся з нашими рішеннями, розробленими для трансформації способу створення та керування комунікаціями з клієнтами та критично важливою для бізнесу документацією на основі даних у кількох вихідних каналах.
 • imagePROGRAF PRO-4100S

  Широкоформатні принтери Canon imagePROGRAF

  Познайомтеся з нашою лінійкою широкоформатних принтерів imagePROGRAF, що постійно збільшується та пропонує неймовірну якість і продуктивність разом зі зручними функціями, що підійдуть будь-якому робочому середовищу.
 • varioPRINT 140
  Познайомтеся з нашою лінійкою промислових друкарських машин із тонером — від потужної моделі TITAN до рішень середнього й початкового діапазону, з яких ви зможете вибрати оптимальний варіант для себе.
 • ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

  Бажаєте поговорити з представником Canon?