Canon Camera

Подія «Зроби це» 2022 року

«Зроби це» 2022 року — це наш найбільший та наймасштабніший за своєю концепцією міжнародний захід із 2019 року для VIP-клієнтів Canon, який відбуватиметься в прямому ефірі, на якому ми поділимося новими поглядами на галузь промислового друку й пояснимо, як надавати клієнтам більшу споживчу цінність у світі, що змінився.

Не пропустіть найкращі моменти та записи, які будуть доступні з травня.

Днів
:
Годин
:
Хвилин:
:
Секунд:

Дізнайтеся про головне із заходу «Зроби це» 2022 року

Наш довгоочікуваний захід «Зроби це» 2022 року об’єднує ідеї та інновації, які покликані допомогти вам процвітати.

Ми зафіксуємо найкращі моменти події, яка відбуватиметься в прямому ефірі, щоб поділитися ними з вами в травні у вигляді збірки ключових аспектів, демонстрацій та презентацій, щоб розширити аудиторію заходу. Слідкуйте за оновленнями.
Digital transformation

Світ корисного досвіду для вашого
друкарського бізнесу

Пориньте у світ із вмістом, що надихає, та цінними бізнес-ідеями від міжнародних експертів. Ми допоможемо вам відновлюватися та зростати.

Практичні поради локальних експертів

Поєднання презентацій із ключовими ідеями, що спонукають до роздумів, з демонстрацією технологій, представленням цільових планів розвитку бізнесу та проведенням відповідних занять допоможе вам уявити й досягти нових рівнів успіху.

група людей на зустрічі

Зручне користування…

Ми допоможемо вам це зробити.

Різноманітність вмісту

 • Canon Showrooms

  Демо-версії продуктів

  Подивіться, як працюють найновіші технології Canon: від наших серій imagePRESS та varioPRINT до широкоформатних принтерів imagePROGRAF і всієї лінійки наших рішень для керування робочими процесами.

 • two men talking

  Навчання від експертів

  Почуйте поради й рекомендації від учасників команди нашої програми Canon Ascent. Потім ознайомтеся з докладними матеріалами, що допоможуть втілити ідеї в життя.

 • Надихаючі доповіді

  Дізнайтеся неймовірних фактів і досвідчених лідерів бізнесу з-за меж світу друку, які скерують і надихнуть вас у роботі.

 • Сміливі обговорення

  Скористайтеся знаннями й баченням команди лідерів Canon і незалежних експертів, які примусять вас замислитися.

 • Демонстрації продуктів і новини

  Дізнайтеся про наші найновіші цифрові рішення для друку та про те, як наші інновації допоможуть вам рухатися вперед.

 • imagePRESS V1000

  imagePRESS V1000

  Познайомтеся з нашою широкою лінійкою друкарських машин із тонером, включно з новинкою imagePRESS V1000, яку було розроблено для задоволення зростаючих і різноманітних потреб клієнтів. Ви також можете переглянути наші високопродуктивні пристрої серії C10010VP, багатопрофільні пристрої серій C910 і Creative One, у тому числі пристрої серії C170, а також дізнатися більше про новітні робочі процеси й рішення в галузі автоматизації.

 • Canon Camera

  Широкоформатні принтери Canon imagePROGRAF

  Познайомтеся з нашою лінійкою широкоформатних принтерів imagePROGRAF, що постійно збільшується та пропонує неймовірну якість і продуктивність разом зі зручними функціями, що підійдуть будь-якому робочому середовищу.

 • Canon Camera

  Монохромні аркушні друкарські машини Canon

  Познайомтеся з нашою лінійкою промислових друкарських машин із тонером — від потужної моделі TITAN до рішень середнього й початкового діапазону, з яких ви зможете вибрати оптимальний варіант для себе.

 • Досліджувати далі

 • Canon Insight Report 2020

  Звіт про перспективи

  Наші найновіші дослідження розкажуть вам, що змінилося для учасників рекламного ринку, в чому найбільша цінність друку для клієнтів і на що вони очікують від постачальників послуг друку. Це винятково важлива інформація для будь-якої компанії.

 • Отримати доступ до події «Зроби це»: