Canon Camera

Подія «Зроби це» – це нова віртуальна платформа від Canon

На жаль, подія «Зроби це» тепер закінчена, тим не менш ви ще маєте можливість зареєструватися та отримати доступ до корисного вмісту.

Якщо ви вже зареєстровані, просто зайдіть у систему зі своїми данними.

Canon Camera

Світ корисного досвіду для вашого
друкарського бізнесу

Пориньте у світ із вмістом, що надихає, та цінними бізнес-ідеями від міжнародних експертів. Ми допоможемо вам відновлюватися та зростати.

Практичні поради локальних експертів

Познайомтеся з професіоналами в галузі друку та спеціалістами з розвитку бізнесу з власної країни. Діліться ідеями та перетворюйте свої плани відновлення на реальність.

Canon Camera

Зручне користування…

Ми допоможемо вам це зробити.

Надвелика кількість вмісту

 • Canon Showrooms

  Демонстрацій продуктів у реальному часі

  Подивіться, як працюють найновіші технології Canon: від наших серій imagePRESS та varioPRINT до широкоформатних принтерів imagePROGRAF і всієї лінійки наших рішень для керування робочими процесами.

 • Навчання від експертів

  Почуйте поради й рекомендації від учасників команди нашої програми Canon Ascent. Потім ознайомтеся з докладними матеріалами, що допоможуть втілити ідеї в життя.

 • Надихаючі доповіді

  Дізнайтеся неймовірних фактів і досвідчених лідерів бізнесу з-за меж світу друку, які скерують і надихнуть вас у роботі.

 • Сміливі обговорення

  Скористайтеся знаннями й баченням команди лідерів Canon і незалежних експертів, які примусять вас замислитися.

 • Демонстрації продуктів і новини

  Дізнайтеся про наші найновіші цифрові рішення для друку та про те, як наші інновації допоможуть вам рухатися вперед.

 • Canon Camera

  Серія Canon imagePRESS

  Представляємо нашу лінійку друкарських машин із тонером: робочу конячку C10010VP, талановитого C910 і креативного C170. А тепер дізнайтеся, як підвищити свою продуктивність та якість за допомогою наших найновіших рішень для керування робочим процесом та автоматизації.

 • Canon Camera

  Широкоформатні принтери Canon imagePROGRAF

  Познайомтеся з нашою лінійкою широкоформатних принтерів imagePROGRAF, що постійно збільшується та пропонує неймовірну якість і продуктивність разом зі зручними функціями, що підійдуть будь-якому робочому середовищу.

 • Canon Camera

  Монохромні аркушні друкарські машини Canon

  Познайомтеся з нашою лінійкою промислових друкарських машин із тонером — від потужної моделі TITAN до рішень середнього й початкового діапазону, з яких ви зможете вибрати оптимальний варіант для себе.

 • Досліджувати далі

 • Canon Insight Report 2020

  Звіт про перспективи

  Наші найновіші дослідження розкажуть вам, що змінилося для учасників рекламного ринку, в чому найбільша цінність друку для клієнтів і на що вони очікують від постачальників послуг друку. Це винятково важлива інформація для будь-якої компанії.

 • Отримати доступ до події «Зроби це»: