CASE STUDY

Фабрика фотодруку "Малевич"

Цифровий друк книжок

Malevitch Professional Photo service


ЕКСПЕРТИ З ДРУКУ ФОТОКНИГ ОБИРАЮТЬ CANON IMAGEPRESS C710

Фабрика фотодруку "Малевич"
Вишгород, Україна

ЕКСПЕРТ З ФОТОДРУКУ

Компанія «Малевич» з Вишгорода працює на ринку з 2008 року і спеціалізується на виготовленні фотокниг з використанням класичної технології фотодруку. Номенклатура фотокниг компанії включає вироби «Економ классу», «Стандарт» і «Престиж». «Малевич» виробляє різну продукцію з застосуванням фотодруку, пропонує послуги широкоформатного, цифрового та друку на полотні. Встановлена нещодавно в компанії «Малевич» цифрова друкарська машина (ЦДМ) Canon imagePRESS C710 дозволяє розширити спектр послуг та виготовляти так звані «Прінтбукі» (printbook), а також запропонувати замовникам деякі принципово нові формати виробів та багато додаткових можливостей.

Цікава етимологія назви компанії «Малевич». За задумом директора Олексія Ганюшіна і його команди, Малевич - це експерт в бізнесі пов'язаному з фотографією, притому, будучи професіоналом з друку і збуту фотопродуктів, «Малевич» допомагає фотографам орієнтуватися не тільки в питаннях друку фотокниг і фотографій, але й в питаннях налаштування обладнання та організації продажів. На сайті компанії фотографи можуть знайти масу корисних і мотивуючих рад, цікаві лайфхаки, шаблони для розміщення постів в соцмережах і тд.

Normal work environment

ПЕРШИЙ МЛИНЕЦЬ НАНІВЕЦЬ

У 2014 р компанія «Малевич» вперше спробувала друкувати книги поліграфічним способом на цифровій друкарській машині (ЦДМ) одного з відомих виробників. Однак, досвід виявився невдалим. Принтер не вдалося правильно відкалібрувати: він не дозволяв отримувати коректні кольори і якісні тональні переходи. Відповідно, ця ЦДМ не дозволяла якісно друкувати навіть звичайні шкільні книги: колір був нестабільний у рамках одного тиражу. Подібні результати були абсолютно неприйнятні для компанії, яка позиціонує себе в якості професіонала з друку. Однак, зазнавши невдачі, компанія «Малевич» не припинила пошук рішення. В цей час Олексію запропонували протестувати принтер нової лінійки компанії Canon imagePRESS C710.

В рамках початкового тестування машини Олексій попросив роздрукувати сіру плашку і тестове зображення, в якому були присутні світлі тони (якісний друк подібних зображень нерідко є проблемою для багатьох пристроїв). Canon imagePRESS C710 з легкістю впорався з цим: «Мені видали відмінний тест - плашка була дійсно сірого кольору, без смуг, рівномірна, принтер відмінно працює з кольором», - говорить Олексій Ганюшин.

Normal work environment

Чому саме CANON IMAGEPRESS C710?

При виробництві «Прінтбуков» компанія «Малевич» не схильна експериментувати з матеріалами: використовується два базових різновида паперу (170 г / м2 і 350 г / м2) від перевірених виробників. В рамках тестування на Canon imagePRESS C710 друк проводився в основному на цих паперах. Canon imagePRESS C710 дозволяє друкувати на щільних паперах (за паспортом до 350 г / м2.), що в принципі можна досягти на більшості принтерів, але в Canon imagePRESS C710 така щільність передбачена і в технічних характеристиках. Ця можливість дуже важлива для компанії «Малевич», так як не потрібно додатково каширувати перший і останній розворот «Прінтбуков». Також компанію «Малевич» цікавлять можливості цифрового друку на специфічних матеріалах (газетний папір, крафт). У компанії прагнуть зробити продукт цікавішим і персоналізованим, при цьому не збільшуючи його собівартість. У Олексія з колегами є цікаві ідеї по виготовленню персоналізованої упаковки для клієнтів з використанням крафта, тому спектр друкувальних матеріалів вже в найближчій перспективі може бути значно розширено.

Normal work environment


«Якщо фотограф недозаробляє, потрібно знаходити більше клієнтів (їх небагато). Чи не простіше почати робити фотокниги і заробляти на цьому?»

Олексій Ганюшин
Фабрика фотодруку "Малевич"