ІСТОРІЯ УСПІХУ

Impressa вражає зручністю

Older man wearing glasses and an orange polo shirt and younger man in blue long-sleeved shirt smile as they look at a screen on a commercial digital printer.

Універсальний бізнес

Торговельний постачальник друкованих послуг Impressa надає послуги з друку рекламних, офісних та промислових матеріалів, матеріали для точок продажу у магазинах. Виробництво таких роздрібних матеріалів часто пов’язане з різноманітними вимогами, великими відмінностями у розмірах роботи та попитом на швидкість виконання.

Bald man in purple t-shirt with yellow writing pulls large sheets of multi-colored printed paper from a digital printer.

Задовольняємо попит

Традиційні офсетні друкарські машини Impressa також створювали багато відходів для друку, були повільними та дорогими для невеликих обсягів друку. На додаток, клієнтам доводилось чекати, поки роздруковані матеріали не висохнуть, це не дуже підходило для використання у роздрібних цілях.

Компаніям потрібне було нове рішення для цифрового друку, яке дозволяло б швидко обробляти різноманітні друкарські завдання та за оптимальну вартість.КОЛИ МИ ШУКАЛИ ШИРОКОФОРМАТНІ ПРИНТЕРИ, МИ ВІДЧУВАЛИ, ЩО CANON ЦЕ САМЕ ТЕ, ЩО НАМ ПОТРІБНО.

Том Камбре (Tom Cambré), CTO в компанії Impressa

Універсальне рішення для цифрового друку

Після консультації та отриманих рекомендацій від Canon, Impressa інвестувала в ColorWave 700. Нове рішення для цифрових друку вражає з першої миті, швидко та ефективно вирішує задачі високоякісних завдань для кольорового чи чорно-білого друку будь-якого розміру.

Воно реалізує швидке, зручне та вигідне, з фінансової точки зору, рішення, яке змінило портфоліо компанії назавжди. Тільки через шість місяців компанія Impressa купила другий пристрій Canon, щоб повністю розвинути друкарські промислові потужності.

Commercial digital printer in an office prints an A1 sheet of paper with a cartoon image of a child on an orange background.

Більше роботи, менше відходів

Друк із ColorWave 700 дозволяє збільшити навантаження компанії на 15–20 %. Інший приклад — компанія Impressa, яка за допомогою цієї технології досягла рівня повного повернення інвестицій всього за три місяці.

Завдяки використанню нового рішення для цифрового друку було зменшено навантаження з персоналу, що призвело до різкого скорочення витрат і відходів, що, в свою чергу, є важливою перевагою для бізнесу, який прагне піклуватися про навколишнє середовище.

Натхнена новими застосунками, Impressa розпочала тестування з шпалер, що наразі є реальною можливістю для майбутнього.

Canon ColorWave 700 printing poster


ПОЗИТИВНИЙ ЕФЕКТ: ПЕРШИЙ ПРИСТРІЙ СПОНУКАВ НАС ПРИДБАТИ ЩЕ ОДИН.

Автор Tom Cambré


Дізнайтеся, як професійні послуги з друку можуть змінити ваш бізнес.

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ