CANON OPTICAL QUALITY
alt text goes here

ЯКІСТЬ
ОПТИКИ CANON

В об’єктивах усіх біноклів Canon використовуються наші славнозвісні оптичні технології, які забезпечують ідеальні умови спостереження.

Чудова якість — бездоганний огляд

Оптика біноклів Canon забезпечує найкращу роздільну здатність навіть в умовах слабкого освітлення за будь-якого збільшення.

Різкість від краю до краю

Чітко й безпомилково знаходьте потрібний об’єкт завдяки елементу вирівнювання поля та насолоджуйтеся чудовим оглядом без розмиття від краю до краю.

Edge to edge sharpness

Точні лінзи Canon

У біноклях Canon використовується така сама оптика, що й в унікальних об’єктивах EF, а модель 10 x 42L IS WP навіть відповідає стандартам наших престижних об’єктивів серії L. Крім того, завдяки позитивній дисторсії точної оптики Canon прямі лінії в них виглядають прямими.

Precision Canon lenses

Яскраві враження від перегляду

Насолоджуйтеся яскравими, висококонтрастними сценами з точним колірним балансом завдяки покриттю Super Spectra, яке усуває ореоли та відблиски.

A vivid viewing experience

Насичені кольори

У наших найкращих моделях (18 x 50 IS AW, 15 x 50 IS AW, 10 x 42L IS WP, 10 x 32 IS, 12 x 32 IS та 14 x 32 IS) використовуються елементи з наднизькодисперсного скла (UD), які забезпечують чудове відтворення кольорів, що допомагає точно визначати об’єкти.

Beautiful colour

Знайдіть свій ідеальний бінокль

Виберіть для себе найкращий бінокль Canon за сферою інтересів або типом виробу.