ALL WEATHER & COMPACT BINOCULARS
alt text goes here

ВСЕПОГОДНІ ТА
КОМПАКТНІ БІНОКЛІ

Водонепроникні та всепогодні біноклі Canon можуть витримати найсуворіші умови на відкритому повітрі. Наші компактні моделі не обтяжать вас у дорозі.

Водонепроникні та всепогодні біноклі

Зробіть вибір між водонепроникним біноклем преміум-класу 10 x 42L IS WP, оснащеним оптикою Canon серії L, і всепогодними моделями 18 x 50 IS AW та15 x 50 IS AW.

Ідеально для активного відпочинку

Ці міцні біноклі ідеально підходять для вітрильного спорту й риболовлі за будь-якої погоди. Щоб милуватися зірками, виберіть одну з усепогодних моделей із максимальним збільшенням. Для професійного спостереження за птахами краще підійде портативний високоякісний бінокль 10 x 42L IS WP.

Ideal for outdoor activities

Досить міцні для будь-яких пригод

Погодостійкі та водонепроникні моделі біноклів Canon легко тримати навіть вологими руками, а надійне гумове покриття захистить від будь-яких негараздів під час подорожі.

Rugged enough for every adventure

Чудовий захист від несприятливих погодних умов

Наші всепогодні біноклі відповідають японському промисловому стандарту герметизації (JIS4), тож вони захищені від бризок води. Наші повністю водонепроникні біноклі (стандарт JIS7) можуть витримати тимчасове занурення (на 5 хвилин) у воду на глибину 1 м.

Excellent weather sealing

Компактний бінокль, який легко носити із собою

Ми пропонуємо широкий вибір компактних біноклів із різним збільшенням: від 12 x 36 IS III до надкомпактної та легкої моделі 8 x 25 IS.

Ідеально для подорожей, розваг і спорту

Наші компактні й портативні моделі можна тримати в невеликій сумці, тож бінокль завжди буде під рукою під час подорожі. Вони також ідеально підходять для спортивних заходів або концертів.

Ideal for travel, events and sports

Просте та зручне використання

Добре збалансована конструкція — запорука зручності та простоти використання. Великі гумові наочники регулюються відповідно до вашого зору, а власники окулярів можуть легко бачити повне поле огляду завдяки винесеній окулярній точці.

Easy comfortable operation

Просте керування пальцем

Велика кнопка стабілізатора зображення та диск для плавного фокусування дають змогу легко й зручно керувати біноклем пальцем будь-якої руки.

Simple fingertip control

Виберіть свій ідеальний бінокль

Знайдіть ідеальний бінокль для спостереження за тим, що вас цікавить.