Інструкція з використання логотипу Canon

Рекомендації для офіційних партнерів Canon і незалежних торгових посередників

Компанія Canon піклується про захист своїх торгових марок і товарних знаків. З огляду на це компанія Canon підготувала інструкцію для авторизованих партнерів і незалежних реселерів щодо використання логотипів і торгових марок Canon на їх веб-сайтах і в облікових записах у соціальних мережах.

Canon_logo_usage

МОЖНА

  • Рекламувати себе та назву власної компанії.
  • Стверджувати, що ви висловлюєте саме свою точку зору, а не погляди компанії Canon1.
  • Використовувати логотип Canon на веб-сторінках, якщо він відображається поруч з описом або зображенням виробу Canon, який ви продаєте, у рамках повсякденної законної діяльності з метою зазначення його походження.

НЕ МОЖНА

  • Використовувати слово Canon або торгову марку Canon як частину імені домену або облікового запису в соціальній мережі.
  • Використовувати логотип Canon або його частину як значок імені, зображення або фотографію облікового запису.
  • Використовувати абревіатури логотипа Canon, змінювати його або поєднувати з іншими словами чи зображеннями.
  • Купувати доменні імена або створювати облікові записи в соціальних мережах, які містять слово Canon, оскільки таке використання порушуватиме права компанії Canon2.
  • Повідомляти про себе неправильні відомості або вказувати себе як структурну одиницю компанії Canon під час вибору зображень, імен і тексту.
  • Розміщувати незаконний, наклепницький або образливий вміст про компанію Canon або третіх осіб.

Рекомендовано звернутися за незалежними офіційними консультаціями в разі питань щодо застосування цієї інструкції на веб-сайті або в облікових записах у соціальних мережах.

Якщо вам потрібна додаткова інформація щодо використання логотипу і торгових марок Canon, зверніться за адресою corporate.communications@canon-europe.com, щоб отримати повний документ/файл PDF.¹ Зверніть увагу, що ви несете виключну відповідальність перед законом за вміст, який ви публікуєте в Інтернеті. Поважайте авторські права, права на добросовісне використання, недоторканність приватного життя, закони про розкриття фінансової інформації й інші відповідні норми.

² Компанія Canon вимагатиме передачі в її власність будь-якого доменного імені, придбаного третіми особами, якщо воно містить торгові марки Canon, а також звертатиметься до постачальників послуг соціальних мереж із метою закриття облікових записів, які порушують права компанії Canon.