Продажі та консалтинг

Розвиток бізнесу наших клієнтів завдяки винятковим послугам і рішенням

Знайдіть вакансії

Що ми робимо

Захоплюєтеся обробкою зображень? Хочете допомогти клієнтам розвинути винятковий бізнес? У Canon ви працюватимете у робочій групі, що продає всесвітньо відомі рішення й послуги. Ким би ви не стали: менеджером, що співпрацює з прямими та непрямими бізнес-клієнтами, чи консультантом із продажів, ви відкриєте для себе численні можливості для розвитку власної кар’єри, допомагаючи нашим клієнтам вивести свій бізнес на новий рівень.

Ми робимо бізнес винятковим

За допомогою інноваційних продуктів і рішень

Переглянути відео

Зустрічайте нашу команду

Дізнайтеся про виняткові історії блискучих розумів.

Метью, старший клієнт-менеджер

«Кожен із нас — спеціаліст у своїй сфері, але всі ми маємо спільну мету [...] Нагородою стали фантастичні подорожі, зокрема в Барселону, Дубаї і моє улюблене місто, Ріо-де-Жанейро. Ось чому мені так подобається моя робота».

Переглянути відео

Стів, клієнт-менеджер

«Я пишаюся тим, що можу пропонувати рішення для розв’язку численних проблем наших клієнтів у сфері обробки зображень, зв’язку, керування документами тощо».

Переглянути відео

Ідіть до нас працюватиМи шукаємо ентузіастів із чудовими навичками спілкування, що прагнуть до успіху й мають допитливий розум. Працюючи у робочій групі продажів і консалтингу, ви спілкуватиметеся з клієнтами, допомагаючи їм розвивати свій бізнес завдяки нашим інноваційним послугам і рішенням, а ми, у свою чергу, допоможемо вам перейти на новий рівень кар’єри у сфері продажів.

Вакансії з продажів і консалтингу

Дізнайтеся, що вам підходить


Перегляньте ролі