Sales & Consulting

Продажі та консалтинг

Розвиток бізнесу наших клієнтів завдяки винятковим послугам і рішенням

Знайдіть вакансії

Що ми робимо

Захоплюєтеся обробкою зображень? Хочете допомогти клієнтам розвинути винятковий бізнес? У Canon ви працюватимете у робочій групі, що продає всесвітньо відомі рішення й послуги. Ким би ви не стали: менеджером, що співпрацює з прямими та непрямими бізнес-клієнтами, чи консультантом із продажів, ви відкриєте для себе численні можливості для розвитку власної кар’єри, допомагаючи нашим клієнтам вивести свій бізнес на новий рівень.

We make businesses exceptional

Ми робимо бізнес винятковим

За допомогою інноваційних продуктів і рішень

Переглянути відео

Зустрічайте нашу команду

Дізнайтеся про виняткові історії блискучих розумів.

Senior Account Manager - Matthew

Метью, старший клієнт-менеджер

«Кожен із нас — спеціаліст у своїй сфері, але всі ми маємо спільну мету [...] Нагородою стали фантастичні подорожі, зокрема в Барселону, Дубаї і моє улюблене місто, Ріо-де-Жанейро. Ось чому мені так подобається моя робота».

Переглянути відео

Account Manager - Steve

Стів, клієнт-менеджер

«Я пишаюся тим, що можу пропонувати рішення для розв’язку численних проблем наших клієнтів у сфері обробки зображень, зв’язку, керування документами тощо».

Переглянути відео

Ідіть до нас працювати

Ми шукаємо ентузіастів із чудовими навичками спілкування, що прагнуть до успіху й мають допитливий розум. Працюючи у робочій групі продажів і консалтингу, ви спілкуватиметеся з клієнтами, допомагаючи їм розвивати свій бізнес завдяки нашим інноваційним послугам і рішенням, а ми, у свою чергу, допоможемо вам перейти на новий рівень кар’єри у сфері продажів.

Search our jobs

Вакансії з продажів і консалтингу

Дізнайтеся, що вам підходить


Перегляньте ролі