A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Персоналізація, друк, прикраси: з програмою Creative Park організувати вечірку стає дуже просто

Веселі вечірки люблять усі! Коли ви молоді, важливі події та визначні дати відіграють у житті особливу роль: це можуть бути дні народження, Різдво, святкування успішної здачі іспитів чи завершення шкільного року або ще будь-що. Організувати таку подію може бути непросто: потрібно придбати подарунки, запланувати ігри й розваги, підібрати напої та закуски — усе це часто потребує стільки часу, що на прикраси його зовсім не залишається.

На щастя, у програмі Creative Park від Canon є чудові ідеї, що дозволяють заощадити час і гроші й підійдуть для вечірки з будь-якими вимогами. Як у програмі, так і на веб-сайті Creative Park є безліч стильних і сучасних шаблонів — від плакатів для днів народження або паперових пакетів для вечірок до фотореквізиту й навіть серветок. Цікаві яскраві й кольорові варіанти дизайну не залишать байдужими нікого, скільки б років вам не було.

Щоб розпочати, просто завантажте програму з App Store або Google Play. Вам знадобляться лише обліковий запис Canon ID і сумісний принтер Canon.

Дизайн на будь-який випадок

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
Картки, запрошення, прапори, банери — безліч шаблонів і варіантів дизайну, серед яких ви обов’язково знайдете те, що сподобається саме вам.

Програма Creative Park — універсальне рішення, коли потрібно декорувати вечірку. Якщо ви лише розпочинаєте, перейдіть до категорії Party (Вечірка) на вкладці Featured (Рекомендовані), де ви знайдете безліч усього — банери, пакети, коробки, таблички з іменами або смішні капелюхи. Якщо ви не знайшли того, що вам потрібно, або хочете переглянути інші варіанти, виберіть розділ Letters/Cards (Листи й картки) на вкладці Category (Категорія), де можна знайти інші шаблони запрошень і листів. На вкладці Featured (Рекомендовані) також є окрема категорія Birthday (День народження) для відповідних тематичних листівок і аксесуарів.

Тематичне оформлення вечірки

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Виберіть тему для вечірки й підготуйте тематичні прикраси та реквізит.

З програмою Creative Park ви зможете підібрати для вечірки тематичне оформлення та стиль до власного смаку. Наприклад, можна вибрати тропічну тему із запрошеннями та серветками в рослинному стилі, щоб нагадати всім про літо, а подарункові коробки виглядатимуть як кавуни або ананаси. Також можна додати яскравого фотореквізиту або кольорових гірлянд цікавої форми. Або ж ви можете вибрати королівську тему з маленькими зеленими коронами, прикрасами у вигляді перлинних стрічок і кольоровими подарунковими коробками.

Для створення моделей та якісних прикрас ідеально підходить матовий фотопапір MP-101 A4 від Canon.

Персоналізація та налаштування

Схожі статті
Create your own family treasure hunt

ТВОРЧИЙ ДРУК

Влаштуйте сімейне полювання за скарбами

Дізнайтеся, як за допомогою принтера PIXMA та уяви можна створити чудову пригоду.

Print yourself a happy Halloween

ТВОРЧИЙ ДРУК

Ідеї для друку на Хелловін

Сезонні ідеї для веселого й моторошного декору, костюмів, частувань тощо.

Bring joy indoors this autumn with papercraft

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Принесіть в оселю радість осінньої пори

Дізнайтеся, як дизайнерка й майстриня Піппа Гіскок створила цікавий і ні на що не схожий декор із паперу на день народження.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Більшість шаблонів у програмі Creative Park можна відредагувати: ви можете завантажити знімки з фотогалереї на своєму пристрої, додати текст, а потім надрукувати безпосередньо зі смартфона або планшета.

Однією з величезних переваг програми Creative Park є можливість налаштування багатьох шаблонів шляхом додання власних зображень або тексту. Завантаживши шаблон, можна імпортувати в програму знімки з фотогалереї на інтелектуальному пристрої та додати до них текст за допомогою функції Additional text (Додатковий текст). Навіть діти можуть редагувати й створювати власні шаблони за лічені хвилини, а потім пересилати їх на сумісний принтер Canon PIXMA по бездротовому каналу зв’язку.

Цікаві експерименти

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
До кожного шаблона надаються зрозумілі інструкції, які можна роздрукувати, якщо вам так зручно. Просто згорніть роздруківки відповідним чином, щоб перетворити їх на об’ємні моделі: ця чудова гірлянда в пастельних тонах ідеально підійде для прикраси столу.

Шаблони систематизовані по категоріях, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко орієнтуватися в потрібному розділі. Знайшовши шаблон, який вам подобається, натисніть зірочку, щоб додати його до улюблених, або вкладку Edit (Редагувати), щоб завантажити його. Кожен шаблон супроводжується зрозумілими інструкціями. Ви можете зберігати проекти в процесі роботи [вони відображається в меню Your Items (Ваші елементи)], а потім надрукувати їх за допомогою кнопки Print (Друк).Підготувала Клер Гільо (Claire Gillo)

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів