ТВОРЧИЙ ДРУК

Будьте винахідливі цієї весни та своїми руками зробіть проект із друкованими метеликами

Майстер із витворів із паперу Еймі Грехем (Aimee Graham) демонструє, як поєднувати друк та живопис для створення витворів мистецтва на тему метеликів.
Принтер Canon серії PIXMA TS5340 поряд із зображенням кольорових метеликів.

Коли прилітають метелики — це явне свідчення наближення весни, а який спосіб привітати зміну пори року може бути кращим за створення власних прикрас у формі метеликів?

Художниця та майстер виробів із паперу Еймі Грехем (Aimee Graham) починала з того, що створювала прикраси в стилі «оригамі», але минулого року вона розробляла нові ідеї, експериментуючи з новими матеріалами та викладаючи фото своїх робіт в Instagram (@aimee__designs).

«Я завжди була винахідлива і це стало частиною мого щоденного піклування про себе. Усвідомлення того, що люди оцінили мою роботу, дало мені впевненість почати створення бренду, — пояснює Еймі. — «Я хочу створювати цікаві, індивідуальні та екологічні витвори, які люди зможуть використовувати як прикраси для себе та своїх домівок. Я б також хотіла допомогти людям стати ближче до власного творчого потенціалу».

Тут Еймі пояснює, як вона використовувала принтер Canon PIXMA TS5340a, безкоштовні надихаючі шаблони Creative Park від Canon і трохи власних навичок роботи з папером для створення неймовірних та креативних картин метеликів.

1. Вибір та друк шаблонів для створення картин метеликів

Жінка друкує шаблони метелика на принтері Canon серії PIXMA TS5340.

Для початку ви можете знайти серію готових шаблонів метеликів у каталозі Creative Park. «Вам не потрібні спеціальні інструменти та обладнання», — каже Еймі.

У Creative Park ви знайдете кілька чудових шаблонів, які можуть слугувати основою для ваших дизайнів, у тому числі шаблони для мобілів із метеликами та тримірних настінних наклейок. Ви також можете знайти натхнення для проєктів із паперового рукоділля в програмі Creative Park, доступній на iOS та Android. Для друку з програми вам потрібно під’єднати сумісний струминний принтер Canon PIXMA. Переглянути перелік моделей, що підтримуються, можна тут*.

«Друк — це прекрасна відправна точка для ваших витворів, — каже Еймі. — Якщо ви знайдете щось занадто складним, ви завжди можете почати з друку шаблонів та замальовок. Ви можете скористатися ними щоб накреслити та вирізати власні дизайни для декупажу, створення колажів або просто для натхнення».

Для друку шаблонів Еймі використовувала принтер Canon PIXMA TS5340a і фотопапірPlus Glossy та матовий фотопапір Matte Photo Paper і усвідомила, що принтер легко налаштовується та є простим у використанні. «Функція подачі паперу та налаштування зміни його розміру є дуже простими у використанні. Також він є трохи компактнішим, ніж принтери, які я використовувала раніше, тому і має гарний вигляд».

«Крім того, якість паперу була чудова, — додає вона. — Іноді цілісність паперу може бути злегка порушено після тривалої роботи з ним, тому мені дійсно було приємно використовувати папір, який є цілісним протягом усього процесу і який залишається без змін після завершення роботи над ним, пробивання дірок та зшивання!».

2. Декорування виготовлених метеликів

Жінка в сережках-кільцях вирізає картинку метелика ножем із висувним лезом.

Для Еймі вироби з паперу — це також форма піклування про себе. «Окрім задоволення, яке ви отримаєте від процесу та виконаної роботи, таку роботу, що вимагає уважності, можна використовувати як медитацію», — каже вона.

Жінка складає різнокольорові паперові метелики поряд із принтером Canon серії PIXMA TS5340.

Після того як роздрукуєте шаблон, ви можете проявити креативність та прикрасити метеликів так, як вам подобається.

На початку створення дизайнів Еймі використовувала тримірні настінні наклейки з Creative Park. «Шаблони допомогли мені визначитися, із чого почати. Я знала, які форми мені подобались більше, і це дозволило мені уникнути роздумів, — пояснює вона. — Метелики були основним об’єктом роботи, а все інше було додано лише для створення сцени». Еймі завантажила шаблон та інструкцію для друку метеликів, які вона планувала розмістити в банці (вітрина скляного купола) разом із паперовими квітами й листям із гофрованого паперу та деякими іншими власноруч розмальованими витворами.

Потім вона звернула увагу на індивідуальний дизайн рамки. Цього разу вона використовували пусті шаблони метеликів, які знайшла онлайн, і сама намалювала акварельними фарбами та ручками тонкі узори на крилах, використовуючи зображення улюблених метеликів із Creative Park за основу.

«Основну увагу я приділила перетворенню замальовок шаблонів на кольорові метелики, які я потім зробила тримірними. На цьому етапі дуже важливим був процес забарвлення. Було здорово, щось робити руками, як у дитинстві, і просто повеселитися», — каже Еймі.

Якщо у вас немає фарб та ручок, кольорові олівці також підійдуть. «Якість друку була неймовірна, — захоплено каже Еймі. — Жодного розмиття чорнил та дуже якісний друк ліній».

3. Відображення виготовлених паперових метеликів

Жінка показує три паперові метелики в дерев’яній рамці.

Використання дерев’яної рамки для демонстрування картини метелика — це найкращий спосіб показати результат своєї наполегливої роботи.

Жінка збирає зображення метелика з використанням невеликого скляного купола.

Виготовлення виробів із паперу може стати неймовірно багатогранним хобі. «Це двомірне середовище, яке можна розглядати як таке або перетворити на тримірне. Потрібно лише трохи уяви, і ви зможете втілювати в життя безліч ідей», — каже Еймі.

Букети квітів із гофрованого паперу, настінні та навісні предмети й рамки — саме на цьому спеціалізується Еймі, тому вона одразу зрозуміла, як легко їй буде додати метеликів у свої дизайни.

«Я надихаюся природою у всіх своїх виробах, тому я могла уявити як чудово спрацюють метелики, — каже вона. — Я зразу бачила купол у своїх думках, тому була щаслива втілити цю ідею в життя».

Для показу трьох намальованих метеликів на стіні Еймі обрала дерев’яну рамку та прикріпила рукописну назву виду поряд із кожною.

«Мені подобається використовувати куполи та рамки таким чином, — пояснює вона. — Він нагадує мені куполи із зразками, які можна побачити в таких місцях, як Музей природничої історії. Збереження краси, природи та історії таким чином перетворює об’єкт на витвір мистецтва».

4. Не бійтеся спробувати

Жінка вішає дерев’яну рамку з трьома метеликами, зробленими з паперу руками, на цегляну стіну.

Використання різних засобів для демонстрації ваших робіт із паперу, наприклад ось такої елегантної дерев’яної рамки, може додати їм нового вигляду.

Жінка ставить скляний купол із метеликами з різнокольорового паперу на дерев’яну поверхню.

Коли справа доходить до виробів із паперу, краще починати з невеликих. «У міру покращення своїх навичок ви можете робити більш складні проєкти — немає необхідності зразу розпочинати з чогось справді складного», — говорить Еймі.

Еймі була дуже задоволена своїми готовими витворами, і хоча вона була творчою особистістю протягом усього життя, вона вважає, що кожен може досягнути таких результатів.

«Я думаю, що десь глибоко всередині кожен має творчі здібності, — захоплено каже вона. — Мистецтво може бути вражаючим, особливо під час створення дечого з нічого. Але якщо ви просто розпочнете з простого та почнете процес із вкладення в нього своєї енергії та побачите куди він веде, ви, ймовірно, розчинитеся в ньому — це магія.

Тут головний сам творчий процес, не результат. Просто творіть, насолоджуйтеся процесом і не припиняйте намагань».


Для отримання додаткового натхнення в роботі з паперовими виробами, підпишіться на нас у Pinterest. Не забувайте ділитися своїми витворами у соціальних мережах, з додаванням хештегу #MadeWithPIXMA.Автор: Андреа Болл (Andrea Ball)* Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.

Пов’язана продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Струминні принтери

  Plus Glossy II PP-201

  Глянсовий покращений фотопапір II компанії Canon — ідеальний вибір для глянсового друку найвищої якості. Він надає професійним фотографіям та іншим відбиткам досконалого блиску.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.

Схожі статті

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Твори мистецтва з паперу

  Художник Зак МакЛафлін (Zack McLaughlin) надихнувся шаблоном зимородка із Canon Creative Park.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Завдання зі створення паперових моделей на весняну тематику

  Дізнайтеся, як Ханна Буллівант створила яскравий декор із паперу для святкування приходу весни.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прикраси для столу з паперу

  Створіть красиві прикраси для столу на всі випадки життя за допомогою Creative Park.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для творчості

  Від сімейних проєктів до професійних робіт — у Canon знайдеться ідеальний принтер саме для вас.