МИ - ПОКОЛІННЯ R

МИ – ОПОВІДАЧІ ІСТОРІЇ НОВОГО ПОКОЛІННЯ. ТВОРЦІ БЕЗ ОБМЕЖАНЬ. МИ ВИЗНАЧАЄМО ПРАВИЛА.

Покоління R не визначається віком, статтю чи жанром. Ми визначаємося пристрастю до створення фото та відео, бажанням зафіксувати дорогоцінні моменти життя новими та захоплюючими способами. Ми ті, хто хоче змінити правила та висловити свою індивідуальність через історії, що розповідаємо. Ми ті, хто любить виділятися з натовпу.

Для таких, як ми.

НЕМОЖЛИВЕ
СТАЛО МОЖЛИВИМ

СУМІСНИЙ З ТВОЇМИ EF ОБ’ЄКТИВАМИ

На додаток до 19 ексклюзивних RF-об'єктивів , завдяки використанню адаптерів Canon, лінійка камер EOS R ідеально працює майже з усіма об'єктивами EF, EF-S та Cinema EF.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

СИСТЕМА МАЙБУТНЬОГО

Система EOS R змінює межі можливого для всіх професіоналів. Незалежно від того, чи більше вас цікавить фотографія чи відео (або те й інше), компромісів не потрібно.

Висока продуктивність навіть при слабкому освітленні. Революційне повнокадрове відео у форматі 8K RAW. Приголомшливі сучасні лінзи. Автофокус нового покоління. Обертовий екран, який пропонує безліч можливостей для творчості з будь-якого кута.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ПОКОЛІННЯ R
СВОБОДА БУТИ СОБОЮ

Марина – надзвичайно енергійна та безмежно позитивна. Всі її фото сповнені красою, яку вона бачить у навколишньому світі. Особливо чарівно Марина передає красу та неповторність миті через сімейні протерти або весільні фото.

Слідкуй за творчістю Марини

Сергій професійно займається візуальними практиками більше 10 років і спеціалізується на створенні фотографій та відео, які відображають характер людей та представляють їх унікальні історії. Людина у всій її складності та багатогранності є найвищою цінністю у творчості Сергія.

Слідкуй за творчістю Сергія

Ярослав завжди знав, що хоче працювати з емоціями та красою людини. Його улюблений жанр фотографії – портрет. Він просто обожнює фотографувати цікаві обличчя та фіксувати емоції людей. У фешн фотографії Ярослав майстерно передає красу жінки а світлом и кольором підкреслює її неповторну індивідуальність.

Слідкуй за творчістю Ярослава

Дмитро Бахта - інтернаціональний фуд-фотограф. Його місія - збуджувати у людей апетит, передаючи естетику кулінарних шедеврів. Фото Дмитра – це не тільки естетична насолода кольорами, фактурами, об’ємами – вони змушують відчути смак та запах, що можливо завдяки неймовірній реалістичній «смачного» зображення.

Слідкуй за творчістю Дмитра

Пристрасть Олексія - це складні документальні проекти, в яких він часто виступає і режисером. Глибоке розуміння і осмислення дає можливість Олексію відобразити реальність як вона є, та зробити акцент на справжній красі моменту.

СИСТЕМА, ЯКА ЗМІНЮЄ ПРАВИЛА
У ФОТО ТА ВІДЕО ІНДУСТРІЇ

Наші камери завжди встановлюють високі стандарти у фото індустрії. Крім того, вони досягають дивовижних результатів, коли мова йде про відеозйомку.

Система Canon EOS R не є винятком