Кінооб’єктиви

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Доступні великоформатні кінооб’єктиви Canon із найсучаснішими та найякіснішими електроприводами.

Переваги

 • Сумісність із байонетом Canon EF забезпечує підтримку швидкої й точної системи Dual Pixel CMOS AF, живлення сервопривода об’єктива від камери, автоматичного отримання метаданих з об’єктива для зручності подальшої обробки й таких можливостей об’єктива, як корекція периферійного освітлення.

 • Спеціалізований відеооб’єктив із фокусною відстанню 18–80 мм і оптичним масштабуванням із кратністю 4,4

 • Завдяки висококласним можливостям об’єктив Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S ідеально підходить для професійних і досвідчених відеооператорів

 • Додаткова рукоятка Canon ZSG-С10 для дистанційного масштабування (продається окремо) забезпечує плавне керування збільшенням, має спеціальну кнопку покадрового АФ і може використовуватися окремо, а також під час зйомки з плеча або штатива

 • Неперевершена оптика Canon забезпечує стабільні рівні яскравості T4.4 (F4) у всьому діапазоні масштабування

 • Двигуни постійного струму та USM для швидкого, плавного й тихого збільшення й фокусування

 • 3 режими стабілізації зображення для чітких і різких відео

 • Зручність використання й ідеальна вага (1,2 кг) для безпілотників

 • 9-пелюсткова ірисова діафрагма для створення красивих ефектів боке

 • Висока оптична роздільна здатність і оптико-механічна конструкція, що задовольняє всім вимогам зйомки у форматі 4K

 • Менше спотворень і більша стабільність завдяки значно меншій «пульсації фокуса»

Характеристики

 • Професійна кінооптика для відеооператорів

  Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (компактний об’єктив Cine Servo) здатен задовольнити потреби професійних операторів і досвідчених аматорів під час зйомки фільмів, документальних стрічок, весіль, корпоративних відео тощо. Завдяки потужному оптичному збільшенню в 4,4 раза та фокусній відстані 18–80 мм цей об’єктив справді універсальний. Хоча важить він усього 1,2 кг, його оснащено сервоприводом для точного масштабування й фокусування, що забезпечує плавність зображення професійного рівня.

 • Усі переваги підтримки байонетів EF

  Компактний об’єктив Cine Servo призначено для дзеркальних камер із кріпленням Canon EF і сумісних відеокамер зі знімними об’єктивами. Він поєднує в собі цілу низку переваг байонетів Canon EF, зокрема 3 режими стабілізації зображення й надшвидке автофокусування. Потужна система Dual Pixel CMOS AF гарантує швидке й точне фокусування одним натисканням кнопки, тоді як безперервне АФ дає змогу відстежувати об’єкт зйомки без втрати фокуса. Корекція периферійного освітлення допомагає підтримувати рівномірне освітлення по всьому кадру, а постійна взаємодія між об’єктивом і камерою забезпечує додаткові переваги: від отримання метаданих об’єктива для полегшення подальшої обробки до можливості вибору значень T або F на дисплеї камери.

 • Красива розмитість

  Один з обов’язкових атрибутів чудового відео — глибина різкості, що допомагає привернути увагу глядача й зосередити її на об’єкті зйомки. З компактним об’єктивом Cine Servo ви можете легко досягти чудового ефекту боке на ділянках поза фокусом, адже в ньому використовується 9-пелюсткова ірисова діафрагма, завдяки якій точкові джерела світла розмиваються, надаючи неповторності вашим знімкам.

 • Зменшення пульсації фокуса

  Коли фотооб’єктиви використовуються для зйомки відео, може виникати небажаний ефект «пульсації фокуса». Пульсація фокуса — це незначне спотворення перспективи, що виникає під час збільшення або зменшення масштабу. Проте компактний об’єктив Cine Servo спеціально розроблено для відеозйомки, тому він зменшує пульсацію фокуса й зводить спотворення до мінімуму.

 • Високоякісна оптика 4K

  Компактний об’єктив Canon Cine Servo — річ перспективна. Розробники Canon забезпечили точну роздільну здатність від центру об’єктива до його краю та оптимізували функцію передавання модуляції згідно з вимогами до 4K-камер. Завдяки зменшеній хроматичній аберації та точній відповідності колірного балансу іншим об’єктивам Canon Cinema EOS компактний об’єктив Canon Cine Servo забезпечує незрівнянну якість зображення у форматах 4К та HD.

 • Додаткова знімна рукоятка сервопривода ZSG-С10

  Додаткова знімна рукоятка сервопривода ZSG-С10, розроблена спеціально для компактного об’єктива Cine Servo, відкриває абсолютно нові можливості для зйомки, забезпечуючи неймовірно плавну дистанційну активацію сервопривода масштабування та покадрового АФ. Рукоятка ZSG-С10 підключається до корпусу об’єктива за допомогою 20-контактного кабелю, тож її можна не лише встановити на оправу об’єктива (для зручної зйомки з плеча), а й використовувати окремо, тримаючи в руці. Для оптимального комфорту ZSG-С10 оснащено зручним клавішним перемикачем, кнопкою початку й зупинки записування, кнопкою покадрового АФ і регульованою кутовою рукояткою.