Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Високоефективний спалах Macrolite створює цікаві варіанти освітлення для фотографів, які знімають великим планом на вулиці та у студії.

Переваги

  • Кільцевий спалах для різноманітних варіантів освітлення під час зйомки великим планом
  • Висока продуктивність із ведучим числом 14 (ISO 100, м)
  • Дві окремо налаштовувані лампи спалахів для творчого керування світлом
  • Світлодіодні лампи моделювання полегшують компонування та фокусування
  • Швидкість і зручність використання: керування за допомогою камери або дисплея спалаху

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Творчі фотографії великим планом, зроблені зі спалахом


Кільцевий спалах забезпечує рівномірне освітлення невеликих об’єктів. Він чудово підходить для зйомки квітів і комах, а також для роботи у спеціальних наукових програмах. Замірювання E-TTL II забезпечує точну експозицію спалаху.

Творче керування тінню


Дві лампи спалахів можуть спрацьовувати окремо через шестиступеневе співвідношення величин, даючи змогу створювати різні варіанти освітлення. Використовуйте обидві лампи одночасно для підсвічування без утворення тіней або зробіть одну лампу яскравішою для рельєфного освітлення, яке підкреслює текстуру. Головку кільцевого спалаху для макрозйомки Macro Ring Lite MR-14EX II можна обертати навколо об’єктива, регулюючи кут основного джерела світла.

Висока продуктивність


Завдяки високій потужності спалаху з ведучим числом 14 (ISO 100, м) під час зйомки великим планом можна використовувати малу діафрагму для максимальної глибини різкості. Під час зйомки в камеру надходять дані про колірну температуру, що дає змогу налаштувати автоматичний баланс білого.

Сумісність з іншими спалахами


Кільцевий спалах для макрозйомки Macro Ring Lite MR-14EX II можна використовувати як головний оптичний бездротовий спалах у схемах освітлення з кількома спалахами, а спалахи Speedlite — як допоміжні. Це корисно, наприклад, під час використання додаткового спалаху для освітлення фону.

Інноваційний, інтуїтивно зрозумілий дизайн


Керуйте кільцевим спалахом для макрозйомки Macro Ring Lite MR-14EX II за допомогою елементів керування камери EOS або зручного точково-матричного дисплея. Яскрава світлодіодна лампа моделювання полегшує фокусування та компонування в умовах слабкого освітлення, а спеціальні параметри дають змогу налаштовувати функції відповідно до своїх потреб.

Надійність і продуктивність


Завдяки швидкому й тихому перезарядженню ви будете готові зробити знімок у потрібний момент. Кільцевий спалах для макрозйомки Macro Ring Lite MR-14EX перезаряджається через 5,5 секунди після спалаху на повну потужність. Самоочисне гніздо для аксесуарів із дволінійним електронним передаванням забезпечує належне підключення до камери.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Macro Ring Lite MR-14EX II, функції та можливості цієї БФП.