Спалахи Speedlite

Лінійка потужних, універсальних і зручних у використанні спалахів Speedlite від Canon відкриває нові можливості фотозйомки зі спалахом. Ці спалахи з повним набором функцій, які можна використовувати за яскравого денного світла або в цілковитій темряві, встановлювати на фотоапарат або на відстані від нього, гарантують фотографам дивовижні можливості творчого керування освітленням.


Speedlite 600EX II-RT

Speedlite 600EX II-RT

Спалах Speedlite 600EX II-RT спеціально розроблено для швидкої фотозйомки в найскладніших умовах. Його можна встановити окремо від камери або закріпити на ній за допомогою роз’єму синхронізації спалаху, забезпечивши повний контроль над освітленням.


430EX III-RT

430EX III-RT

Змініть свій підхід до освітлення, скориставшись потужним, зручним і портативним спалахом Speedlite. Система радіокерування дає змогу комфортно керувати спалахом, коли його встановлено поодаль від камери. Це відкриває нові можливості для прояву творчих здібностей у мистецтві фотографії.


Speedlite 270EX II

Speedlite 270EX II

Творче освітлення тепер можливе зі спалахом Speedlite 270EX II від Canon – цей компактний спалах можна однаково легко використовувати як виносний спалах та у гнізді фотокамери.


Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Високоефективний спалах Macrolite створює цікаві варіанти освітлення для фотографів, які знімають великим планом на вулиці та у студії.


Speedlite MT-24EX

Speedlite MT-24EX

Керуйте освітленням під час макрозйомки за допомогою спалаху Macro Twin Lite MT-24EX. Розроблений для спеціалістів із макрозйомки, він забезпечує гнучкі можливості керування світлом і потужністю.


Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Малий, легкий і портативний передавач ST-E2 – це спеціальний інфрачервоний передавач для керування двома групами віддалених керованих бездротових спалахів Speedlite. Він також працює як лампа для підсвічування фокусування за умов слабкого освітлення.

spacer
					image

Моделі

Speedlite 600EX II-RT
Speedlite 430EX III-RT
Speedlite 270EX II
Macro Ring Lite MR-14EX II
Macro Twin Lite MT-24EX
Speedlite Transmitter ST-E2
Подібні продукти і вироби
Цифрові дзеркальні фотокамери EOS і цифрові компактні фотоапарати
Об’єктиви EF
PowerShot та IXUS
See also:
Archived Products