zoeminipromotion
alt text goes here

Компактні фотопринтери для найцінніших моментів

Свята наближаються і все ближче час пошуку подарунків. Кращий подарунок - це той, що допомагає зберегти емоції та найцінніші моменти, які ви будете згадувати з теплотою у майбутньому. Існує такий гаджет, Canon Zoemini - який допоможе відновити магію миті, зафіксувати важливі моменти і поділитися ними.

Тепер ви можете миттєво роздрукувати та поділитись з іншими вашими спогадами.

Фотопринтер Canon Zoemini по розміру не відрізняється від смартфону. Цей тонкий і легкий принтер кишенькового розміру ідеально підходить для мобільних пристроїв і займає місця не більше, ніж телефон або павербанк, що дозволяє носити його з собою всюди.

На що здатний принтер таких розмірів?

Пристрій* справно друкує фотоналіпки зі смартфону, прямо тут і зараз. Для друку потрібно встановити додаток Canon Mini Print. Процес друку простий: обираєте фотографію, додаєте цікавий фільтр або елемент доповненої реальності або стікер, натискаєте на кнопку і фото готове. Ви можете залишити його собі, прикріпити на холодильник або дошку, а можете поділитися фотографією з одним.

Друк фото

Швидкість друку 1 фотографії становить приблизно 50 секунд. На виході ви отримуєте стійкі до забруднень фотографії розміром 5х7,5 см. До речі, щоб завантажити папір, необхідно посунути і зняти кришку принтера, після чого можна додати папір в спеціальний лоток логотипом вниз разом зі смартшітом - це робиться просто і швидко.
При друку принтер не використовує ніяких чорнила або картриджів, а всього лише спеціальний папір Zink.

Друк фото

Папір Zink

Це не просто фотопапір - його можна приклеїти практично на будь-яку поверхню. Для цього треба зняти захисний шар із зворотного боку фотокартки, як зі звичайною наклейки. Ви можете створити унікальні наклейки з фотографіями і прикрасити ними стіни або комп'ютер, щоб ваші спогади завжди були поруч.

Папір Zink

Canon SELPHY Square QX10

Друкуйте, збирайте та діліться своїми дорогоцінними спогадами у творчий спосіб. Лише задоволення від друку. Друкуйте насичені й деталізовані квадратні знімки розміром 68 x 68 мм безпосередньо зі свого смартфона та насолоджуйтеся якісними й насиченими яскравими кольорами та деталями, які залишаться незмінними протягом до 100 років.

Canon SELPHY Square QX10

Зробіть знімок, додайте фільтри або стікери в мобільному додатку та роздрукуйте фотографію, де б ви не знаходилися. Новий компактний принтер Canon SELPHY SQUARE QX10 зручно брати з собою, він легко поміщається в невелику сумку або рюкзак. Пристрій має вбудований акумулятор та можливість підключення до смартфона по Wi-Fi. Кожен знімок буде надруковано всього за 43 секунди і збереже свою яскравість до 100 років. Роздруковані зображення можна наклеїти на смартфон, ноутбук і практично будь-яку поверхню.

Придбати пристрій Canon Zoemini можна у наших партнерів:

Rozetka
Moyo
Citrus
Foxtrot

Придбати пристрій Canon SELPHY SQUARE QX10 можна у наших партнерів:

Rozetka
Moyo
Епіцентр
Комфі