Чому Canon є постачальником номер один у сфері послуг керованого друку та документообігу

Визнання провідної ролі друку в керуванні інформацією

Canon MPS meeting

Новий лідер у галузі послуг керованого друку та документообігу

Послуги керованого друку та документообігу, з точки зору клієнтів, є реальною можливістю цілісного перетворення їхньої системи керування інформацією на фізичних і цифрових носіях, що гарантує перспективи подальшої діяльності за суттєвого вдосконалення як продуктивності, так і безпеки. Послуги керованого друку та документообігу стануть засобом збільшення ефективності, заощадження коштів і продуктивності праці для компаній, які прагнуть повністю контролювати всі процеси документообігу або запровадити систему керованих служб у своїх підрозділах у країнах світу.

Сьогодні Canon, завдяки потужному й безперервному зростанню, витіснила з лідерів ключових гравців галузі й була визнана аналітиками IDC провідною компанією на ринку послуг керованого друку та документообігу в Західній Європі.

Open plan office

Думка IDC

Компанія IDC у своєму звіті «Частка послуг керованого друку та документообігу і служб базового друку на ринку Західної Європи в 2017 р.: прискорення технологічного розвитку, що сприяє збільшенню прибутковості компаній, які залучають послуги аутсорсингу» визнає «тривалий досвід Canon у галузі графічної обробки документів і друку; портфоліо здобутків компанії, інновації на ринку й високі стандарти ведення діяльності з метою побудови власного бізнесу у сфері послуг друку» і підтверджує її можливості, а саме: «Canon віддає перевагу цифровій трансформації, зосереджуючи власні зусилля на розширенні можливостей покращення робочих процесів клієнтів, допомагаючи їм у вирішенні низки найбільш складних бізнес-завдань, пов’язаних із керуванням інформації, як на папері, так і в електронній формі. Canon збільшила лінійку пропозицій із покращення ефективності діяльності, зосередившись на оптимізації бізнес-процесів, постійному вдосконаленні й наданні технологій і послуг у Європі, а також у світі»

Чітко визнаючи відданість компанії Canon справі забезпечення своїх клієнтів найкращими рішеннями, які відповідають специфічним потребам їхньої діяльності, IDC також високо оцінила «запропоновані Canon переваги, що є втіленням досвіду компанії у сфері виготовлення обладнання для обробки, зчитування і друку для будь-яких користувачів, поєднаного з універсальним програмним забезпеченням і технологією, у рішення, які підійдуть підприємствам від малого бізнесу до міжнародних корпорацій. Canon, спираючись на портфель програмних технологій, а також набутий досвід і конкурентні переваги у сфері послуг керованого друку й документообігу, допомагає компаніям у реалізації програми, яка починається з оптимізації технічного оснащення і націлена на ґрунтовне вдосконалення та автоматизацію робочих процесів»

Open plan business meeting

Сучасні послуги керованого друку та документообігу

Для послуг керованого друку та документообігу прийшов час широких можливостей. Паперові та електронні документи (і інформація на них) у сучасному зосередженому на даних світі є невід’ємною частиною ефективної діяльності підприємства. Але через стрімке зростання обсягу інформації суттєво зростають і витрати на керування і обслуговування сучасних наборів даних. Крім того, згідно з актуальними сподіваннями дані комерційних підприємств мають містити інформацію про більш раціональні й ефективні способи роботи, сприяти кращому розумінню потреб клієнтів або стимулювати подальший розвиток інноваційної діяльності.

Компанія Canon в умовах постійного змінювання галузі керування обігом документів і інформацією продовжує збільшувати пропозиції у сфері керованого друку, щоб задовольнити зростаючі потреби офісів і центральних відділів копіювально-множильної служби, зокрема, багатоцентрових, багатонаціональних, багаторегіональних і міжнародних компаній на місцях і у світі.

Workers reviewing digital content


Співпраця з експертами

В умовах впливу процесів цифрової трансформації на корпоративну політику, ефективне керування інформацією є чи не найважливішим засобом її реалізації. Активне застосування цифрових технологій керування друком, а також сканування і зчитування документів є реальною можливістю для зменшення витрат, підвищення безпеки й вивільнення робочих ресурсів для зосередження їхніх зусиль на більш вигідних або корисних завданнях шляхом надання швидкого доступу до актуальної і важливої інформації.

Витрати часу й коштів, які несе компанія на керування комплексною службою друку в різних офісах і спеціалізованих приміщеннях, країнах і підрозділах, можуть серйозно сповільнювати розвиток бізнесу. У цій сфері діяльності дуже важливо співпрацювати з партнером-експертом. Компанія Canon, маючи в основі клієнтоорієнтований підхід і повний портфель рішень з організації робочого процесу та забезпечуючи підприємства, що використовують послуги керованого друку й документообігу, можливостями, технологіями і службами, стане найкращим партнером для оптимізації діяльності бізнесу в Європі та за її межами.

Оскільки компанії переважно зацікавлені в підвищенні рівня оплати труда працівників і доходів акціонерів, усе більше з них розуміють, що впровадження системи послуг керованого друку й документообігу дозволить їм зосередити власні зусилля на важливих речах. І хоча, як правило, керування інформацією є обов’язком внутрішніх підрозділів компаній, друк і, зокрема, керування друком, як і раніше є однією зі статей значних неконтрольованих витрат. Послуги керованого друку й документообігу стануть для підприємств будь-яких форм і розмірів джерелом можливостей для автоматизації процесів, які забезпечать миттєве підвищення продуктивності, прибутковості й безпеки.

Якщо ви вирішили запровадити систему послуг керованого друку й документообігу у ваш бізнес, ознайомтеся зі службою Managed Print Services і пропозиціями Canon.

Пов’язані рішення

Дізнайтеся, як наші рішення Managed Print Services можуть прискорити розвиток вашого бізнесу

Зверніться до нас