Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Ультаркомпактний портативний дуплексний сканер P-150 найшвидший серед представлених на ринку аналогів. Він ідеально підходить для використання як в офісі, так і в дорозі. Пристрій забезпечує швидкість пакетного сканування 15 стор./хв. і застосовує при цьому провідний у своєму класі пристрій автоматичної подачі на 20 аркушів.

Переваги

  • Швидкісне сканування до 15 стор./хв. (30 зобр./хв.).
  • Компактний корпус для економії простору та портативності.
  • Технологія "plug-and-scan" (увімкни і скануй) завдяки вбудованому програмному забезпеченню.
  • Живлення через порт USB.
  • Швидке пакетне сканування за допомогою пристрою автоматичної подачі документів на 20 аркушів.
  • Високоякісне розпізнавання зображень завдяки сенсору з роздільною здатністю 600 точок на дюйм.
  • Драйвери Mac/Linux для сумісності з різними платформами.

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon imageFORMULA P-150

Максимально компактний та портативний серед аналогів дуплексний сканер A4


Завдяки легкому корпусу та компактним габаритам сканер P-150 є оптимальним рішенням для невеликого офісу чи роботи вдома, коли надважливим є раціональне використання простору. Також він ідеально підходить для ситуацій, коли сканування доводиться виконувати в дорозі.

Надвисока продуктивність


Сканер P-150 допоможе вам зекономити час та забезпечить розширений спектр можливостей: одночасне сканування аркушів з обох боків зі швидкістю 15 стор./хв. і пакетне сканування за допомогою провідного у своєму класі пристрою автоматичної подачі на 20 аркушів.

Завдяки зручності транспортування цей сканер забезпечує оптимальні можливості сканування за межами офісу. Це дає змогу пришвидшити процес обробки важливих документів (замовлень, накладних, рахунків), оптимізувати продуктивність роботи та заощадити витрати.

Оптимальний вибір для невеликого офісу та роботи вдома


Завдяки компактним габаритам та стильному дизайну сканер P-150 є оптимальним вибором для невеликих офісів та роботи вдома, а вбудоване програмне забезпечення CaptureOnTouch забезпечує доступність його використання для всіх користувачів.

Ідеальне рішення для бізнес-подорожей


Жоден інший сканер так легко не вміщається в портфель чи сумку для ноутбука, а можливість заряджання через USB позбавляє необхідності носити із собою блок живлення. Просто під'єднайте сканер P-150 до ноутбука і починайте сканувати. Вбудоване програмне забезпечення CaptureOnTouch дає змогу виконувати сканування на будь-який ПК без потреби встановлення на ньому драйверів чи програм.

Ефективні та інтуїтивно зрозумілі функції обробки зображень


Високоточний сенсор із роздільною здатністю 600 точок на дюйм забезпечує надвисоку якість зображення, а широкий ряд функцій обробки зображень, таких як автоматичне визначення кольору, автоматична зміна розміру, усунення викривлень та автоматичне визначення орієнтації тексту, гарантує максимальну продуктивність та досконалий результат сканування.

Програмне забезпечення CaptureOnTouch для простоти і зручності сканування


Розроблене компанією Canon програмне забезпечення CaptureOnTouch пропонує прості та ефективні можливості обробки, зокрема запуск звичних завдань - таких як сканування для надсилання електронною поштою або сканування для збереження на ПК - одним натисненням кнопки. Крім того, користувачі мають змогу встановити програму Evernote для швидкого і зручного завантаження інформації в Інтернет та подальшого її використання з будь-якого ПК.

Сумісність з іншими програмами


Завдяки стандартним драйверам TWAIN та ISIS сканер P-150 сумісний із цілим рядом графічних програм. Крім того, сканер P-150 сертифіковано згідно з технологією Kofax Virtual Rescan (VRS).

Зручні параметри збереження файлів


Програмне забезпечення CaptureOnTouch від Canon та інтегровані програми, такі як BizCard Reader, дають змогу сканувати та імпортувати візитні картки безпосередньо у файл контактів. Програма PaperPort забезпечує покращені можливості збереження, впорядкування та використання електронних файлів.

Максимальна екологічність


Завдяки можливості живлення через USB і низькому енегроспоживанню (5 Вт) сканер P-150 є надзвичайно екологічним. Він цілком відповідає стандарту ENERGY STAR, який передбачає енергоефективність - зниження енергетичних затрат на функціонування пристрою.

Стильний сучасний дизайн


Гладкий чорний корпус сканера P-150 надає йому елегантного сучасного вигляду.

Сумісність із різними платформами


Завдяки драйверу Mac TWAIN та версії програми CaptureOnTouch для Mac сканер P-150 сумісний із системами Mac. Для тих, хто віддає перевагу системам із відкритою архітектурою, пропонується SANE-сумісний драйвер Linux. Цей драйвер можна завантажити з веб-сторінки підтримки програм Canon..

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon imageFORMULA P-150, функції та можливості цієї БФП.