Як оновити мікропрограму


Для виконання друку з мобільних терміналів, сертифікованих Mopria, вам може знадобитись оновлення мікропрограми принтера.
Існує два методи оновлення мікропрограми для принтерів серій MF6100, MF8200C та MF8500.

Оновлення з принтера >
Оновлення з комп’ютера >

Варіант 1. Оновлення за допомогою принтера через Інтернет

Завантажте мікропрограму на використовуваний принтер через Інтернет без застосування ПК (ОС Windows/Mac), потім оновіть мікропрограму. (принтер повинен бути підключеним до Інтернету).

1.    У меню на панелі керування виберіть пункт [System Management Settings] (Параметри керування системою) і натисніть кнопку [OK].2.    Виберіть елемент [Update Firmware] (Оновлення мікропрограми) та натисніть кнопку [OK].3.    Виберіть елемент [Via Internet] (Через Інтернет) і натисніть кнопку [OK].4.    Оновіть мікропрограму відповідно до інструкцій на екрані.
Оновлення мікропрограми завершене.
Запустіть програму Canon Mobile Scanning for Business і використовуйте принтер, мікропрограму якого було оновлено.

Щоб завантажити, потрібно ввести серійний номер принтера.

Примітка.

  • Серійний номер — це вісім цифр на етикетці на задній панелі принтера.
  • Якщо не вдається знайти серійний номер, див. посібники з комплекту поставки принтера. Знайти відповідні теми можна за допомогою пошуку за ключовим словом «серійний номер».

2. Перемикання принтера в режим завантаження

A) У меню на панелі керування виберіть пункт [System Management Settings] (Параметри керування системою) і натисніть кнопку [OK].B) Виберіть елемент [Update Firmware] (Оновлення мікропрограми) та натисніть кнопку [OK].C) Виберіть елемент [Via PC] (Через ПК) та натисніть кнопку [OK].D) У повідомленні «Update firmware?» (Оновити мікропрограму?) натисніть [Yes] (Так).

Відбувається перехід до режиму завантаження.

Для підключень до локальної мережі:


Для підключення через USB:


У разі підключення через локальну мережу занотуйте IP-адресу, відображену на панелі. Її потрібно буде ввести під час виконання наступної операції з ПК (Windows/Mac).

3. Запуск засобу підтримки користувача та оновлення мікропрограми

A) Розпакуйте завантажений файл мікропрограми на ПК (Windows/Mac).

B) Двічі клацніть файл засобу підтримки користувача в розпакованій папці


Запускається засіб підтримки користувача.

C) Оновіть мікропрограму відповідно до інструкцій на екрані.


Примітка.

  • Додаткові відомості про процедуру див. у документі «Посібник із роботи із засобом підтримки користувача» у розпакованій папці.  • Якщо використовуваний принтер підключений через локальну мережу, потрібно буде ввести IP-адресу в полі [IP Address] (IP-адреса) під час роботи із засобом підтримки користувача. Введіть IP-адресу, відображену в кроці 4 «Перемикання принтера в режим завантаження».

4.    Перезапуск принтера
Після завершення записування мікропрограми із засобу підтримки користувача натисніть клавішу [Stop] (Стоп) на панелі керування принтера.
Принтер перезапуститься.
Оновлення мікропрограми завершено.
Запустіть програму Canon Mobile Scanning for Business і використовуйте принтер, мікропрограму якого тепер оновлено.

Подальші кроки