Canon i-SENSYS FAX-L410

i-SENSYS FAX-L410

Надійний, компактний і швидкий лазерний факсимільний апарат стандарту Super G3 з великим РК-дисплеєм та АПД з функцією двостороннього сканування — ідеальний помічник для будь-якого бізнесу на кожен день.

Переваги

  • Надійний і компактний факсимільний апарат стандарту Super G3
  • Великий обсяг пам’яті — 512 сторінок*
  • Швидке передавання факсів для 39 номерів набору одним дотиком та 200 номерів швидкого кодованого набору
  • Автоматичний двосторонній друк, копіювання та передавання факсів
  • Копіювання та лазерний друк на швидкості до 25 стор./хв.
  • Висока енергоефективність

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS FAX-L410

Швидкий факсимільний зв’язок


Цей швидкісний лазерний факс, принтер та копіювальний апарат має практичний дизайн, що допомагає легко вирішувати офісні завдання. Продуктивність збільшується, оскільки факсимільний апарат витрачає менше часу на обробку документів. За рахунок прискореного передавання даних можна отримувати кілька факсів одночасно, не блокуючи лінію, заощаджуючи час і зменшуючи витрати на зв’язок.

Висока продуктивність, надійний факсимільний зв’язок


Тепер не треба турбуватися про надсилання факсимільних повідомлень і відсутність тонера або паперу, оскільки велика пам’ять апарата дає змогу зберігати до 512 сторінок*. Для додаткової зручності можна сканувати документи в пам’ять апарата й надіслати факси пізніше. Функція паралельного доступу дає змогу надсилати факсимільні повідомлення одночасно з надходженням нових. Унікальна технологія Canon для покращення зображення (Ultra-High Quality), що підтримує 256 відтінків сірого, забезпечує чітке відтворення факсів, навіть із діаграмами та фотографіями.

Збільшена ефективність


Великий та інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей надає додаткові переваги при користуванні Dorado. Пам’ять на 39 номерів для набору одним дотиком та 200 номерів для швидкого кодованого набору полегшує передавання факсів вашим постійним клієнтам і партнерам, що економить час. Зі збільшеною касетою на 250 аркушів апарат рідше потребує заміни паперу. За допомогою стандартної слухавки можна здійснювати голосові виклики, водночас надсилаючи абоненту факс у ручному режимі. Це зручно, якщо є необхідність попередньо зателефонувати клієнту.

Економія паперу та зменшення часу простою


Функція автоматичного двостороннього друку зменшує витрати паперу, заощаджуючи ваші кошти. Двосторонній автоматичний подавач документів (ДАПД) полегшує копіювання та надсилання двосторонніх документів, оскільки їх сканування відбувається за один прохід.

Швидкий лазерний друк


Використовуйте пристрій Dorado, який забезпечує швидке копіювання й лазерний друк зі швидкістю 25 стор./хв., як додатковий лазерний принтер для вашої робочої групи. Більше не треба чекати на роздруківку, копію або факсимільне повідомлення — технологія Quick First-Print забезпечує миттєвий прогрів після виходу з режиму сну й негайне виконання друку.

Висока енергоефективність


Функції енергоефективності допомагають заощаджувати електроенергію та кошти. Апарат відповідає стандартам Energy Star® і споживає лише 1,4 Вт у режимі сну. Щоб мінімізувати кількість операцій з обслуговування і підвищити надійність, в універсальних картриджах поєднано тонер, барабан та елементи чищення. Це сприяє економії витратних матеріалів і уможливлює переробку.

  • * Згідно зі стандартною діаграмою ITU-T № 1

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS FAX-L410, функції та можливості цієї БФП.

Handset as standard

Стандартна слухавка

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Copy

Копіювання

Duplex Automatic Document Feeder

Двосторонній автоматичний подавач документів

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

i-SENSYS Cartridges

Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Дізнайтеся більше