Canon Zoemini S
Blank-Rect Image

Canon Zoemini S

Збереження незабутніх моментів завдяки миттєвому друку знімків Створюйте ідеальні селфі за допомогою вбудованого дзеркала та кільцевого спалаху, підключайтеся до програми Canon Mini Print і робіть неперевершені групові знімки з функцією дистанційного керування затвором – і все це в моделі Canon Zoemini S.

Подивитися нову модель

Canon Zoemini S

Дізнатись більше про Canon Zoemini S

Перетворіть свої спогади на милі сувеніри за допомогою відмінної компактної камери Canon Zoemini S з дзеркалом для селфі, кільцевим спалахом та функцією дистанційного керування

Переглянути відео

Ідеальне відбиття: дзеркало та кільцевий спалах допоможуть створити селфі, якими не соромно поділитися

Ця кишенькова 8-мегапіксельна камера-принтер допоможе зробити ваші найкращі знімки. Кільцевий спалах для ефектних селфі, дистанційне керування затвором зі смартфону за допомогою програми Canon Mini Print та можливість миттєвого друку знімків-наліпок перетворюють цю модель на ідеальний гаджет для фанатів фотозйомки.

Усі технічні характеристики

Canon Zoemini S Specification Intro

Ідеальне поєднання функцій для ідеальних знімків

Продумана комбінація можливостей дає змогу робити знімки й одразу друкувати їх за допомогою одного пристрою. У розпорядженні власника Canon Zoemini S 8-мегапіксельна камера, гніздо для картки Micro SD* та технологія Zink™ – все, що треба, щоб отримувати фотографії на ходу!

Picture-perfect combo

Компактне рішення

Ця легка та портативна камера-принтер доступна в матово-чорному, перлинно-білому та рожево-золотому кольорах, легко вміщується в сумці або кишені і є ідеальним супутником у подорожах.

Sleek solution
Shareable selfies

Селфі, якими не соромно поділитися

Встановлене спереду дзеркало та кільцевий спалах зроблять ваші селфі справді видовищними, а функція дистанційного керування затвором за допомогою програми Canon Mini Print дає змогу з легкістю робити групові знімки.

Керування зі смартфону

Bluetooth** і програма Canon Mini Print дають змогу друкувати знімки зі смартфону, використовуючи безліч стильних фільтрів і параметрів компонування. Ви можете також скористатися програмою, щоб налаштувати звукові сигнали та таймер автоспуску і закарбувати на знімку ідеальну позу.

Smart snaps

Друкуйте, знімайте покриття та наклеюйте

Маючи в запасі 10 аркушів міцного паперу для друку Zink™ з клейкою зворотною поверхнею, ви можете легко прикрашати свої речі надрукованими улюбленими знімками.

8 творчих ідей для друку

Print, peel and stick
Canon Mini Print app

Програма Canon Mini Print

Підключіть свій принтер Canon Zoemini до смартфона за допомогою програми Canon Mini Print, яку можна безкоштовно завантажити з магазину App Store або Google Play ***. Створюйте власні знімки або завантажуйте їх прямо з Facebook, Instagram, Google Фото, Dropbox чи iCloud. Після цього ви можете додавати на них фільтри, елементи доповненої реальності, спотворення, малюнки або текст, щоб персоналізувати їх собі до вподоби.

Завантажити на сайті App Store
Завантажити з магазину Google Play

Фотопапір Canon ZINK™

Папір ZINK™ вкритий шарами мікрокристалів, які під час нагрівання вступають у реакцію і створюють стійке до забруднень, пошкоджень і води зображення без використання чорнил.

Придбати 20 аркушів

Придбати 50 аркушів

Canon ZINK™ Photo Paper

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Дізнайтеся більше

Основні технічні характеристики

zink

ZinkTM

Технологія друку

Smartphone-ready

Сумісність зі смартфонами

iOS і Android

Chic and lightweight

Стильна й легка

Модель масою 188 г доступна в матово-чорному, перлинно-білому та рожево-золотому кольорах

Resolution

314 × 600 точок на дюйм

Роздільна здатність

Available in 4 colours

Bluetooth®

Підключення за допомогою Bluetooth®

5 Megapixels

8 мегапікселів

Камера

Remote shutter

Дистанційне керування затвором

За допомогою програми Canon Mini Print

Micro SD

Micro SD*

Підтримувані картки пам’яті

Усі технічні характеристики

Key Specifications
What’s in the box

Комплектація

Все, що вам знадобиться для фотографування, налаштування й друку:

Портативна камера миттєвого друку Canon Zoemini S (доступна в чорному (Matte Black), білому (Pearl White) або рожево-золотому (Rose Gold) кольорах)

Кабель USB

Паспорт безпеки

Гарантійний формуляр EWS

Короткий посібник для початку роботи (картка)

Фотопапір Canon Zink™ (10 аркушів) + 1 SMARTSHEET

Ремінець для зап’ястка

Сумісні аксесуари

#FreeYourStory (#Дайтесвободусвоїйтворчості)

Не бійся експериментувати. Не стримуйте себе. Будьте оригінальними. Покажіть нам життя таким, яким ви бачите його через об’єктив. Будь то знімок, роздруківка чи відео – ми хочемо побачити ваш унікальний погляд на світ.

Докладніше

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Подібна продукція

* Знімки, зроблені за допомогою Canon Zoemini S, можна зберігати на картку Micro SD. Завантажувати зображення з картки в пам’ять Canon Zoemini S не можна.

** Слово, знак і логотипи Bluetooth® — це зареєстровані товарні знаки, які належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і які компанія Canon Inc. використовує за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам.

*** Відмова від зобов’язань: для з’єднання з принтером Canon ZoeMini через Bluetooth® потрібний мобільний пристрій, а також програма Canon Mini Print, яку можна безкоштовно завантажити в магазині App Store або Google Play. Підтримуються мобільні пристрої iOS з операційною системою iOS 9.0 або новішою, а також пристрої Android з Android 4.4 або новішою системою.