УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ, СТВОРЕНОГО КОРИСТУВАЧЕМ

Нам подобається ваше зображення («контент»), і ми хотіли б розміщувати його в соціальних мережах, використовувати в електронних розсилках та публікувати на веб-сайтах Canon. Якщо ви дозволите нам використовувати й публікувати ваш контент, нижченаведені Умови та положення встановлюватимуть, як компанія Canon буде використовувати його.

Використання вашого зображення в комерційних цілях
У разі використання (відображення) вашого контенту компанією Canon Europa N.V., зареєстрованою за адресою Bovenkerkerweg 59, 1185 XB, Netherlands (Нідерланди), її дочірніми компаніями, компаніями групи й правонаступниками (спільно «Canon», «ми» або інші форми цього займенника) у комерційних чи некомерційних цілях у соціальних мережах, електронних розсилках та (або) на веб-сайтах Canon ми будемо вказувати вас як автора цього контенту.

Як ми будемо отримувати ваш контент?
Компанія Canon вилучатиме контент із соціальних мереж, де ви публікуєте свої роботи, у вигляді зображень JPEG або відео у форматі MP4. Контент може відрізнятися від того, що ви завантажували в Instagram (наприклад, він може бути стиснутий або можуть бути відсутні вбудовані дані EXIF). Контент відображатиметься тільки в соціальних мережах Canon, електронних розсилках та (або) на веб-сайтах компанії.

Ви зберігаєте право власності на свій контент, але дозволяєте нам використовувати його за ліцензією
Ви зберігаєте повну власність на контент, але надаєте нам обмежену ліцензію на його використання та відображення. Компанія Canon залишає за собою право на власний розсуд вирішувати, чи відображати ваш контент у соціальних мережах, електронних розсилках та (або) веб-сайтах Canon. Обмежена ліцензія, яку ви нам надаєте, є невиключною та безвідкличною ліцензією з правом переуступки й без сплати роялті на використання, відтворення, розповсюдження чи демонстрацію вашого контенту, а також створення похідних виробів із матеріалів, що містяться в контенті. Дія цієї ліцензії поширюється на територію всього світу. Як і у випадку з будь-яким контентом, розміщеним в Інтернеті, його копії можуть створюватися та поширюватися незалежними третіми сторонами або кінцевими користувачами без нашого відома або дозволу. Тому ми не несемо відповідальності за те, як треті сторони можуть використовувати ваш контент.

Ми будемо вказувати вас як автора контенту, якщо використовуватимемо його
Ви також надаєте нам право використовувати ваше ім’я користувача, зображення профілю, псевдонім та (або) зображення у зв’язку з використанням контенту. Компанія Canon може вказувати дані, які будуть ідентифікувати вас, у зв’язку з використанням контенту, і ми також можемо надати посилання на вашу вихідну публікацію, що містить цей контент, наскільки це можливо у відповідній соціальній мережі.

Ваші зобов’язання перед нами
Ми розуміємо, що контент є вашою оригінальною роботою і не порушує будь-які існуючі права інтелектуальної власності, включаючи, крім іншого, авторське право, право на комерційну таємницю чи будь-які договірні права, і що в разі публікації він не буде містити нічого, що вважалось би шахрайським, образливим, наклепницьким, непристойним або порушенням будь-яких прав на недоторканність приватного життя або будь-якого закону чи нормативного акту. Це означає, що ви маєте переконатися в тому, що у вас є всі права та згода від усіх третіх сторін, які мають права власності на зображене у вашому контенті, перш ніж ви дасте згоду на його використання нами. Правовласником може бути сторонній бренд, компанія, чия назва з’являється в контенті, особа, чиє зображення включено до контенту, або власник знаменитої будівлі.

Використовуючи й демонструючи ваш контент, компанія Canon прийматиме «НА ВІРУ», що у вас є всі необхідні права, а також що ви отримали згоду всіх осіб і власників усіх брендів, включених до контенту. Компанія Canon не може прийняти на себе будь-яку відповідальність та (або) зобов’язання щодо будь-яких претензій третіх сторін та (або) претензій щодо порушення прав третіх сторін у результаті використання, відображення або подання вашого контенту й направлятиме вам будь-які такі претензії третіх сторін.

Термін дії
Термін дії цієї угоди починається з дати, коли ви підтверджуєте, що компанія Canon може використовувати ваш контент відповідно до цих Умов та положень, і вона буде діяти до тих пір, поки ми не розірвемо її. Ви можете в письмовій формі вимагати, щоб угоду було розірвано, надіславши запит на адресу socialmedia@canon-europe.com.

Ми можемо зв’язуватися з вами
Ми можемо зв’язуватися з вами з приводу вашого контенту, наприклад у разі потреби використовувати його незаявленим раніше чином. Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Canon або її призначений агент можуть зв’язуватися з вами через офіційні канали Canon у соціальних мережах.

Законодавство, що регулює цю угоду
Ці Умови та положення мають тлумачитися відповідно до законодавства Англії та Уельсу, а будь-які суперечки, пов’язані з ними або використанням і відображенням контенту, також регулюються законодавством Англії та Уельсу.