Положення та умови розіграшу

Камера EOS R з об’єктивом RF 24-105mm f/4L IS USM БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗІГРАШ ПРИЗІВ

1.   CANON ТА УЧАСНИКИ

1.1. Цей конкурс проводиться компанією Canon Europa N.V., 59 Bovenkekerweg, 1185 XB, Netherlands (Нідерланди) (далі — Canon).

1.2. Усі учасники (далі — учасники) мають досягти 18 років і постійно проживати на території Великобританії, Ірландії, Нідерландів, Іспанії, Португалія Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Фінляндії, Норвегії, Чехії, Словаччини, Греції, України або Болгарії.

1.3. До участі в розіграші не допускаються співробітники компанії Canon, її дочірніх компаній, члени їхніх родин, агенти та інші треті особи, що безпосередньо пов’язані із цим рекламно-спонсорським заходом.

1.4. Беручи участь у цьому конкурсі, всі його учасники вважаються такими, що прийняли ці умови й положення, у разі відсутності інших письмових повідомлень.

2.   РОЗІГРАШ ПРИЗІВ І ПРОЦЕДУРА УЧАСТІ В НЬОМУ

2.1. Заявки на участь у безкоштовному розіграші призів, який проводиться Canon Europa, будуть прийматися з 1 березня по 30 квітня 2020 р., а сам розіграш відбудеться 5 травня 2020 р.

2.2. Для того щоб взяти участь у безкоштовному розіграші призів і виграти камеру EOS R з об’єктивом RF 24-105mm f/4L IS USM (далі — приз), учасники мають надати свої дані.

2.3. Кожна особа може взяти участь у розіграші тільки один раз.

2.4. У разі реєстрації після дати її завершення особа не допускається до участі в безкоштовному розіграші. Canon має право відмовити в реєстрації в разі неповноти чи нерозбірливості інформації в картці з даними учасника.

3.   ПРИЗ

3.1. Один переможець буде обраний випадковим чином серед усіх заявок, які відповідають установленим вимогам і які були надіслані в період з 1 березня по 30 квітня 2020 р.

3.2. Переможець отримає камеру EOS R з об’єктивом RF 24-105mm f/4L IS USM вартістю 2099 євро.

3.3. Приз не може бути переданий, і замість нього не можуть бути надані грошові чи кредитні еквіваленти. Якщо запропонований приз буде недоступний через обставини, що знаходяться за межами нашого контролю, Canon має право запропонувати альтернативний приз еквівалентної або більшої вартості.

4.   ПРОЦЕДУРА ВИБОРУ

4.1. Переможця буде вибрано з-проміж усіх учасників за допомогою генератора випадкових чисел, після чого ім’я переможця буде підтверджено Canon.

4.2. Після 5 травня 2020 р. компанія Canon зв’яжеться з переможцем за адресою електронної пошти, указаною у формі заявки з даними для того, щоб обговорити процедуру доставки призу.

4.3. Якщо переможець відмовиться від призу або компанії Canon не вдасться зв’язатися з переможцем за вказаною адресою електронної пошти протягом 7 днів, такий переможець втратить право на отримання призу.

4.4. Приз може бути передано іншому учаснику виключно на власний розсуд Canon.

4.5. Приз буде доставлено переможцю до 31 травня 2020 р.

4.6. Приз надається у формі та на умовах згідно із цим документом.

4.7. Canon надає приз переможцям безкоштовного розіграшу на добросовісній основі. Якщо переможець не здатний прийняти приз з будь-яких причин, він має в найкоротший термін сповістити про це Canon.

5.   ОСОБИСТІ ДАНІ

5.1. Будь-які особисті дані, надані компанії Canon, будуть оброблятися Canon і її агентами або асоційованими компаніями групи з метою організації та проведення цього безкоштовного розіграшу призів. Компанія Canon виступає контролером таких особистих даних.

5.2. Компанія Canon може зв’язуватися з учасниками з питань, пов’язаних із проведенням безкоштовного розіграшу призів, або в разі, якщо виникне потреба обговорити можливості іншого використання інформації, наданої в межах цього розіграшу.

5.3. Компанія Canon Europa N.V. (CENV), 59 Bovenkerkerweg, 1185 XB, Netherlands (Нідерланди), є контролером будь-яких особистих даних, наданих учасниками.

5.4. Надані особисті дані надійно зберігаються та можуть передаватися на захищені сервери за межами ЄЕЗ. Більш детальну інформацію про захист інформації учасників див. у політиці конфіденційності Canon: https://myid.canon/canonid/#/policy].

6.   ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1. За виняткових умов Canon може анулювати приз та/або змінити інші умови рекламного заходу, якщо такі зміни будуть необхідними та ґрунтуватимуться на об’єктивних причинах.

6.2. Canon може відхилити будь-яку заявку на участь або потребувати відшкодування повної вартості будь-якого призу, якщо з’ясує, що мало місце будь-яке зловживання чи порушення умов і положень цього безкоштовного розіграшу.

6.3. Canon не несе відповідальності за будь-які збитки, шкоду майну чи здоров’ю будь-якого характеру через будь-яку причину, які учасник може зазнати в рамках цього рекламного заходу. Проте нічого в цих умовах не виключає та не обмежує відповідальності компанії Canon за будь-яку шкоду здоров’ю чи смерть через недбалість її співробітників чи підрядників, якщо її вина буде доказана.

6.4. У разі будь-якої суперечки щодо тлумачення чи застосування правил, пов’язаних будь-яким чином з проведенням безкоштовного розіграшу, рішення директорів Canon є остаточним і не підлягає обговоренню.

6.5.    Якщо будь-яка частина цих умов буде визнана судом компетентної юрисдикції або іншим компетентним органом недійсною, незаконною чи такою, що не підлягає примусовому виконанню, така частина вважається відокремленою від інших умов, які зберігатимуть чинність у максимальному ступені, дозволеному за законом.

7.   ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО ТА ЮРИСДИКЦІЯ

Якщо ви є споживачем-учасником конкурсу, його проведення для вас регулюється законами вашої країни проживання, і у вас може бути право на судовий розгляд справи на вашій мові у ваших місцевих судах. Консультації щодо своїх прав можна отримати в місцевій організації захисту прав споживачів. Ці умови не обмежують будь-які законні права, які можуть стосуватися цієї справи.