Натхнення від Canon

Ми поєднали історії від прихильників Canon, фотографів-аматорів, а також деяких популярних фотографів і відеооператорів, в яких вони діляться своїми професійними знаннями, опитом, порадами й секретами, щоб надихнути вас вивести ваші власні фотографії на новій рівень.

Яскравий фон, навіть за умов зйомки при слабкому освітленні.

Canon пропонує інтерв’ю з Найджем Левантерманом — фотографом, який спеціалізується на зйомці міських пейзажів за слабкого освітлення і тривалої витримки.

Дізнайтеся про те, як люди створюють власні оповідання з Canon.

Ми допомагає створювати оповідання вже понад 80 років. Важко уявити когось із ще більшим досвідом за Майка Бьорнхіла (Mike Burnhill) — нашого спеціаліста з продукції, який працює в цій індустрії вже понад 11 років. Ми зустрілися з Майком, щоб обговорити минуле, майбутнє та теперішній стан речей в Canon.

Представляємо Ану Пратас, фотографа, який знімає правдиві історії сімейного життя.

Ана Пратас – сімейний фотограф, що використовує прийоми документальної зйомки, фіксуючи неповторні й реалістичні моменти. Прочитайте наше інтерв’ю, щоб дізнатися, як їй вдається знімати дорогоцінні миті сімейного життя.

Представляємо вам вуличного фотографа Еріка Вітсой (Erik Witsoe), який щодня знімає події повсякденного життя.

Ерік Вітсой – вуличний фотограф, який знімає швидкоплинні сюжети у Польщі, що стала йому новим домом. Прочитайте наше інтерв’ю з Еріком, щоб дізнатися, як йому вдається щодня знаходити нові сюжети на тих самих вулицях.

Само Відіч – посланець Canon і спортивний фотограф надає поради щодо зйомки динамічних подій.

Коли ми вперше відправили команду паркуристів Storror у подорож континентами, Само Відіч закарбовував на фото кожен зроблений ними стрибок, зіскок і переверт. Ознайомтеся з порадами Відіча, як навчитися знімати рух сучасного міста.

FME YouConnect hub page

Представляємо вам спеціаліста з фотографування їжі Майка Цанга (Mike Tsang), який робить апетитні динамічні сюжети.

Майк Цанг, спеціаліст з фотографування їжі і гурман з Лондона, завжди захоплювався відтворенням руху. Прочитайте наше інтерв’ю з Майком, щоб дізнатись, як він «припиняє» рух, щоб зафіксувати швидкоплинні моменти.

Познайомтеся з «прихильниками геометричної краси» – Даніелєм Руеда (Daniel Rueda) та Анною Девіс (Devís)

Приєднуйтеся до нашої бесіди з архітектурними фотографами Анною Девис і Даніелєм Руеда. Дізнайтеся, що стоїть за їхнім творчім та абстрактним стилем розповідання і як їхня любов до будівель і подорожування перетворила їх на зірок Інстаграма.

A&D YouConnect hub page
Caroline’s children eating

ЗНІМАТИ ЩЕ Й ЩЕ

Проект Lensational навчає жінок в усьому світі документувати своє життя за допомогою фотографії, перетворюючи розповідання історій на креативне джерело доходів. Ми зустрілися з його засновницею, Бонні Чіу, щоб дізнатися про діяльність її благодійної програми.

Моделіст і фотограф Саймон Картер (Simon Carter). Історія моці й масштабу.

Дізнайтеся, як фотограф і моделіст Саймон Картер створює мініатюри зі світу автоспорту, що виглядаюсь абсолютно справжніми. Це історія масштабу, перспективи й терпіння.

A model car in the garage
Essaouira - Along Dusty Roads image

Фотографи-мандрівники: на запилених шляхах

Приєднуйтеся до нашої бесіди з туристичними фотографами Ендрю та Емілі з проекту «На запилених шляхах». Ми розкриємо вам їхні поради щодо фотографії, розповімо про їхні пригоди, а також про плани цього дуету завзятих мандрівників.

Якщо у вас є сумніви або скарги щодо зображень у Галереї Canon чи на сайті Canon Showcase, звертайтеся за адресою showcase.gallery@canon-europe.com

Залишайтеся в курсі

Далі: погляд на світ через видошукач

Підписатися на інформаційний бюлетень