Ласкаво просимо до YouConnect

Стежте за останніми новинами Canon, використовуйте на повну своє обладнання завдяки коротким порадам і посібникам, беріть участь в унікальних конкурсах і черпайте натхнення в нашій вражаючій фотогалереї. Не зволікайте – підпишіться на інформаційний бюлетень Canon і стежте за тим, що відбувається!

Яскравий фон, навіть за умов зйомки при слабкому освітленні.

Canon пропонує інтерв’ю з Найджем Левантерманом — фотографом, який спеціалізується на зйомці міських пейзажів за слабкого освітлення і тривалої витримки.

Докладніше

Дізнайтеся про те, як люди створюють власні оповідання з Canon.

Ми допомагає створювати оповідання вже понад 80 років. Важко уявити когось із ще більшим досвідом за Майка Бьорнхіла (Mike Burnhill) — нашого спеціаліста з продукції, який працює в цій індустрії вже понад 11 років. Ми зустрілися з Майком, щоб обговорити минуле, майбутнє та теперішній стан речей в Canon.

Докладніше

Розкрийте повністю креативний потенціал та розпочніть нову сторінку вашої творчості.

Від персоналізованих карток до офісного друку — ви завжди будете задоволені якістю. Дізнайтеся, як принтер допоможе вам заощадити час та гроші.

Докладніше

Представляємо Ану Пратас, фотографа, який знімає правдиві історії сімейного життя.

Ана Пратас – сімейний фотограф, що використовує прийоми документальної зйомки, фіксуючи неповторні й реалістичні моменти. Прочитайте наше інтерв’ю, щоб дізнатися, як їй вдається знімати дорогоцінні миті сімейного життя.

Докладніше

Представляємо вам вуличного фотографа Еріка Вітсой (Erik Witsoe), який щодня знімає події повсякденного життя.

Ерік Вітсой – вуличний фотограф, який знімає швидкоплинні сюжети у Польщі, що стала йому новим домом. Прочитайте наше інтерв’ю з Еріком, щоб дізнатися, як йому вдається щодня знаходити нові сюжети на тих самих вулицях.

Докладніше

Само Відіч – посланець Canon і спортивний фотограф надає поради щодо зйомки динамічних подій.

Коли ми вперше відправили команду паркуристів Storror у подорож континентами, Само Відіч закарбовував на фото кожен зроблений ними стрибок, зіскок і переверт. Ознайомтеся з порадами Відіча, як навчитися знімати рух сучасного міста.

Докладніше

Представляємо вам спеціаліста з фотографування їжі Майка Цанга (Mike Tsang), який робить апетитні динамічні сюжети.

Майк Цанг, спеціаліст з фотографування їжі і гурман з Лондона, завжди захоплювався відтворенням руху. Прочитайте наше інтерв’ю з Майком, щоб дізнатись, як він «припиняє» рух, щоб зафіксувати швидкоплинні моменти.

Докладніше

Познайомтеся з «прихильниками геометричної краси» – Даніелєм Руеда (Daniel Rueda) та Анною Девіс (Devís)

Приєднуйтеся до нашої бесіди з архітектурними фотографами Анною Девис і Даніелєм Руеда. Дізнайтеся, що стоїть за їхнім творчім та абстрактним стилем розповідання і як їхня любов до будівель і подорожування перетворила їх на зірок Інстаграма.

Докладніше

Створення фантастичних макрознімків за допомогою ігор з масштабом на професійному рівні

Дізнайтеся, як фотограф і моделіст Саймон Картер створює мініатюри зі світу автоспорту, що виглядаюсь абсолютно справжніми. Це історія масштабу, перспективи й терпіння.

Докладніше

Ми все рівно завжди будемо знати, що відчули частку світу так, як ніхто інший.

Приєднуйтеся до нашої бесіди з туристичними фотографами Ендрю та Емілі з проекту «На запилених шляхах». Ми розкриємо вам їхні поради щодо фотографії, розповімо про їхні пригоди, а також про плани цього дуету завзятих мандрівників.

Докладніше

Розширення можливостей жінок через фотографію

Проект Lensational навчає жінок в усьому світі документувати своє життя за допомогою фотографії, перетворюючи розповідання історій на креативне джерело доходів. Ми зустрілися з його засновницею, Бонні Чіу, щоб дізнатися про діяльність її благодійної програми.

Докладніше

Залишайтеся в курсі

Далі: погляд на світ через видошукач

Підписатися на інформаційний бюлетень