legria wifi video cameras

Відеокамери LEGRIA Wi-Fi

Відеокамери Canon LEGRIA з можливістю бездротового підключення, спільного доступу на ходу, прямої трансляції та дистанційного керування.

wireless hd video cameras

Бездротова HD-відеокамера в дії

Переглянути відео

Потокове передавання відео в реальному часі

Дистанційно спостерігайте за кімнатами у себе вдома завдяки прямій трансляції відео на пристрої Android¹ та iOS¹. Активуйте записування та керуйте масштабуванням, навіть якщо вас немає вдома². Щоб почати, просто завантажте безкоштовну програму CameraAccess Plus.

Завантажити програму CameraAccess Plus (Android)

Завантажити програму CameraAccess Plus (iTunes)

live video streaming

Дистанційне керування через Wi-Fi

Налаштуйте дистанційне керуванням режимом Live View зі смартфона або планшета в настройках відеокамери LEGRIA Wi-Fi. Ідеальний варіант для зйомки, коли камеру розташовано у важкодоступному місці.

legria wifi remote

Дистанційний перегляд

Без зусиль переглядайте кліпи з відеокамери на екрані смартфона або планшета, використовуючи програму Canon Camera Connect2. Зберігайте улюблені записи просто на свій пристрій2, щоб швидко публікувати їх в Інтернеті.

Завантажити програму Canon Camera Connect

camera connect app

На зв’язку зі світом

Передавайте останні відео без дротів із відеокамери з Wi-Fi² на медіастанцію Connect Station CS100, а потім переглядайте їх у форматі Full HD на телевізорі та діліться ними з друзями в Інтернеті.

Докладніше про Canon Connect Station CS100

connect station cs100

Безпосереднє передавання даних в Інтернет

Ви можете завантажувати фільми відразу в Інтернет, не використовуючи комп’ютер. Для цього досить виконати просте настроювання. Просто підключіть відеокамеру до домашньої мережі Wi-Fi* і завантажте відео на YouTube, Facebook, Twitter та електронну пошту.

* Функції безпосереднього надсилання в Інтернет і Send via server потребують облікового запису image.canon. Служба image.canon може не підтримуватися в деяких країнах і регіонах. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.canon-europe.com/cig

1 Підтримувані ОС: Android 2.3–4.4, iOS5, iOS6, iOS7. Функціонування на всіх пристроях не гарантовано.
2 За винятком LEGRIA GX10, LEGRIA HF G40, LEGRIA mini та LEGRIA mini X. Для дистанційного спостереження за домом знадобиться також підключення до Інтернету через сумісний UPnP-маршрутизатор і можливість отримання глобальної IP-адреси.

iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торгівельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах.

Android™ є зареєстрованою торгівельною маркою корпорації Google Inc.