hero
alt text goes here

БАГАТОФУНКЦІО-
НАЛЬНІ
Відеокамери

Компактні, легкі й універсальні відеокамери ідеально підходять для багатьох задач.

Широкі можливості настроювання, багато інтерфейсів

Завдяки неймовірній універсальності, високій якості зображення та гнучкості конфігурації, встановлення та керування, ці універсальні відеокамери додають нові виміри таким задачам, як зйомка живої природи та документальних фільмів, театральних постанов, студійних і дистанційних записів та відеоспостереження.

feature

ME20F-SHN

Ця професійна мережева камера здатна знімати відео Full HD майже у повній темряві з максимальнім показником ISO більш ніж 4 мільйони одиниць завдяки повнокадровому сенсору CMOS 2,26 МП.

feature

Уся лінійка

Творчі настройки

Розширте свої творчі можливості за допомогою байонета EF із блокуванням Cinema Lock, який підтримує широкий асортимент сумісних об’єктивів Canon EF/EF-S. Легко інтегруйте камеру у творчі процеси, використовуючи різні підключення*, наприклад виходи HDMI, Genlock і 3G/HD-SDI.
* Залежно від моделі

Creative configurations

Декілька інтерфейсів керування

Налаштуйте камеру та керуйте нею в зручний спосіб завдяки кільком інтерфейсам дистанційного керування*, а саме гніздам 2,5 мм, RS422 й Ethernet.
* Залежно від моделі

Multi control interface

Компактність і гнучкість

Маленькі та легкі, з верхнім і нижнім кріпленням, ці камери можна легко встановити у важкодоступних місцях, вони ідеально підходять для спеціалізованого використання завдяки таким унікальним функціям* як ультрависокі значення ISO, інфрачервона зйомка, Ethernet і розширений автофокус.
* Залежно від моделі

Small and flexible

Подібна продукція

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Відкрийте для себе професійні рішення Canon для відео та переосмисліть свої творчі можливості.

Вразливі документальні фільми, цікаві камерні драми, відзначені нагородами повнометражні фільми — професійні рішення Canon для відео виведуть будь-який творчий продукт на нову висоту.