legria family video cameras

Компактні сімейні відеокамери LEGRIA

Компактні відеокамери з лінійки LEGRIA HF R дають змогу знімати чудові якісні відео у форматі Full HD та ділитися ними.

Інтелектуальна система оптичної стабілізації

Інтелектуальна система оптичної стабілізації допомагає зосередитися на відеозйомці, гарантуючи чіткість у найменших деталях. Вона автоматично визначає об’єкт зйомки та вибирає відповідні параметри стабілізатора зображення з 4 режимів, щоб нейтралізувати рух і уникнути розмиття.

Високоякісне записування

Ідеальна якість Full HD для записування з кадровою частотою 50 кадр/с, що забезпечує чіткість зображення навіть під час швидкого руху об’єктів.

highest quality recording
baby mode video cameras

Чарівні миті дитинства

Зніміть перші кроки, перші слова й безліч інших важливих моментів життя свого малюка у вдосконаленому дитячому режимі. Ви можете створити веселі альбоми для щонайбільше трьох дітей, і відзняті відео автоматично зберігатимуться у вибраному альбомі.

Переглянути відео

Функція кадрування через масштабування

З великим збільшенням можна легко втратити свій об’єкт, але майстер кадрування через масштабування допомагає тримати об’єкт у полі зору й дає можливість легко стежити за подіями. Знайти загублений об’єкт і відновити вихідне збільшення можна одним натисканням кнопки.

zoom framing assist

Записування високоякісного звуку

Завдяки функції вибору звукового сюжету та високочутливому вбудованому мікрофону якість звуку буде не меншою, ніж якість відео. Просто виберіть один із 5 режимів (музика, розмова тощо), і настройки звуку оптимізуються автоматично.

audio scene select