legria family video cameras

Компактні сімейні відеокамери LEGRIA

Компактні відеокамери з лінійки LEGRIA HF R дають змогу знімати чудові якісні відео у форматі Full HD та ділитися ними.

Інтелектуальна система оптичної стабілізації

Інтелектуальна система оптичної стабілізації допомагає зосередитися на відеозйомці, гарантуючи чіткість у найменших деталях. Вона автоматично визначає об’єкт зйомки та вибирає відповідні параметри стабілізатора зображення з 4 режимів, щоб нейтралізувати рух і уникнути розмиття.

Високоякісне записування

Ідеальна якість Full HD для записування з кадровою частотою 50 кадр/с, що забезпечує чіткість зображення навіть під час швидкого руху об’єктів.

highest quality recording

Функція кадрування через масштабування

З великим збільшенням можна легко втратити свій об’єкт, але майстер кадрування через масштабування допомагає тримати об’єкт у полі зору й дає можливість легко стежити за подіями. Знайти загублений об’єкт і відновити вихідне збільшення можна одним натисканням кнопки.

zoom framing assist
baby mode video cameras

Чарівні миті дитинства

Зніміть перші кроки, перші слова й безліч інших важливих моментів життя свого малюка у вдосконаленому дитячому режимі. Ви можете створити веселі альбоми для щонайбільше трьох дітей, і відзняті відео автоматично зберігатимуться у вибраному альбомі.

Переглянути відео

Записування високоякісного звуку

Завдяки функції вибору звукового сюжету та високочутливому вбудованому мікрофону якість звуку буде не меншою, ніж якість відео. Просто виберіть один із 5 режимів (музика, розмова тощо), і настройки звуку оптимізуються автоматично.

audio scene select
  • Canon
  • Video Cameras
  • ...
  • Компактні любительські та професійні відеокамери